The Vampire Diaries-Vampir Günlükleri (Cnbc-e)

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Çilekli Sakız sen bakma spoiler olur :gul:

n245j1.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Yaw @nk83 Caroline hala dizide mi karnı burnundaydı nasıl kamufle ediyor ki kafamda deli sorular :cilgindans:

Sanırım önceden birkaç bölüm çekilmiş şimdi dizide de hamile öyle kamufle edilir herhalde :ne: ama kimin çocuğu olduğunu bilsen düşer bayılırsın sonra ayılır bir daha bayılırsın çok tuhaf durumlar cereyan etti

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Sanırım önceden birkaç bölüm çekilmiş şimdi dizide de hamile öyle kamufle edilir herhalde :ne: ama kimin çocuğu olduğunu bilsen düşer bayılırsın sonra ayılır bir daha bayılırsın çok tuhaf durumlar cereyan etti

Son gazla geliyorum Nk'm şaşıra şaşıra hemde iyice ilginçleşiyor ve karakterler oturuyor..

Caroline hiç ummadığım bir kişiden hamile anlaşılan bak düşer bayılırım :bayil:

5.Sezonda heyacanlı bişiler olacak mı biliyomusun yine şaşırtırmı beni:ask:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Son gazla geliyorum Nk'm şaşıra şaşıra hemde iyice ilginçleşiyor ve karakterler oturuyor..

Caroline hiç ummadığım bir kişiden hamile anlaşılan bak düşer bayılırım :bayil:

5.Sezonda heyacanlı bişiler olacak mı biliyomusun yine şaşırtırmı beni:ask:

Gel gel de coşalım konuda :D

Benim bile hiç ummadığım biri diyeyim sen düşün artık :gul:

5.Sezonun finali başlı başına olay :(

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Gel gel de coşalım konuda :D

Benim bile hiç ummadığım biri diyeyim sen düşün artık :gul:

5.Sezonun finali başlı başına olay :(

Ya deme çok merak ettim bak şimdi :eek:

5 Sezon 3 bölümdeyim şimdilik mevzu silas hala , bu seferde Katherine e takmış yine kafayı bilmediğim bir sebeple onu arıyor efil efil.

Üniversitede oda arkadaşları Megan'ın cep telefonunda elenanın babasının fotosu vardı sanırım orda da ince bir mesaj olacak..Ha birde Mikro Biyoloji hocasında da bir şeyler çıkacak gibi

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bu sezon çok adapte olamadım şu son 3 bölümü peşpeşe izleyeyim dedim. O sırada yorumda yapayım

7 sezon 5. bölüm

3 yıl sonraki Bonnie ve Enzo'ya verdiğim ilk tepkim buydu :ne: :bayil: :ne: Jo'nun o taşla geri dönüşü normal olmazdı zaten ona pek şaşırmadım ama bu dizide Alaric'e çok üzülüyorum ben ya adam lanetli mi ne Jenna'cığa da kavuşamadı zaten of :dertli:

Caroline ve Stefan'ın sabah günaydınına Damon'ın elinde kahvelerle dalması çok komedi ya hep yapıyor bunu uyuz

Damon Stefan ve Valerie arabayken Damon'a bittim ya dedim şimdi Stefan ağzına çarpacak bir tane :kptmya: Stefan günlüğüne Valerie'den sonra sayfalar dolusu şeyler yazmış güneşin bir daha eskisi gibi doğmayacağını vs onları söylüyor kızı gıcıklandırıp kafasını karıştırsın diye sonra da Stefan'a evet günlüğü okudum hep salak salak yerlere saklıyorsun diyo tam sopalık ya Tabut marketine ayrı koptum tabi :hihi:

Şu taşla dirilen tiplerde tuhaf oldu ya içlerine başkası kaçmış tüh yine kıyamam Alaric'ciğime :( O değil Jo olarak gelen tip kalbimden bıçakladım dedi şu Julian da kalbinden bıçaklanmış bağlantı var mı ki?

Ooops! Damon fıttıracak Elena'nın o halde olmasının Lily'nin fikri olduğunu öğrendi. Oğlu diğerlerini kurtarmak için yardım etmeyince ceza vermiş bittin sen Lily

Ahaa Damon çıldırdı annesinin kalbini söküp bronzla kaplatacakmış :kahkaha: bu adamın bu halini daha çok seviyorum galiba :nazo:

Caroline'e kıyamam ya Stefan ve Valerie'nin bir arada olması rahatsız ettii

Bu Julian inşallah Damon ya da özellikle Stefan'ın babası falan çıkmaz nedense huylandım sanki :cokkomik:

Damon ve Bonnie konuşmasında Julian ile ilgili dalavere döneceği belli oldu. Özellikle dirittirip sonra da basacaklar tekmeyi Lily daha kötü olacak

7 sezon 6. bölüm

Bunu kısacık yorumlamıştım bir daha uzun yorumlayayım
Stefan ve oğlu çok tatlıydı ya bence bu çocuk ortaya çıkar hem de en olmadık bir tip olarak Jacob ismini unutmayın derim :nazo:

Valerie'yi havluyla Stefan'ın evinde gören Caroline kız gidince gülüşü siler pozisyonu alır ve "Açıkla :mad: " der :hihi:

Julian'ı sevmedim ne tipi ne karakteri hoşuma gitmedi kötü de olsa iyi kurgulanmış bir kötü değil sanki

Vee Lily'nin parti davetiyesi gelir Julian görücüye çıkıyor herhalde :ko Damon gitmeyecekmiş onun yerine serçe parmağını sürekli bir yerlere çarpmayı tercih edermiş :kptmya:

Caroline çok komedi ya Valerie'yi nereye göndereceğini şaşırdı yer bakıp duruyor :D

Çakal ya Damon Stefan'ın kravatsız gidişine sebep olur gibi oldu kendisi kravat takmış son derece şık bir de gelmiş nasıl kravat takmazsın yapıyor ay bu çocuk beni öldürecek Bilardo oynarken ki sabotajını hiç anlatmıyorum :D

Off be Alaric o nasıl ağlama :( şu adam mutlu olaydı iyiydi ya...

Stefan'a bak hele tek pişmanlığı baba olmamasıymış ve bence o Valerie'nin söylediği çocuk ölmedi ya :hihi: aynı Jo'ya olan gibi birşey oldu çünkü kolyesiyle büyü yapıp Stefan ve kendisini saklamıştı hamileyken dayak yediğinde de tutmuştu bence bebeği resmen büyüyle sakladı ya da ben bayağı bayağı saçmaladım :kahkaha:

Daha öncede söylemiştim Damon ve Stefan'ın kardeşçe konuşmasını çok sevdim

Lily de ne saftirik ya adam iki ağladı inandı etti

Vee bölüm Caroline şokuyla biter :D

Az ara 7.bölümün yorumu sonra :findikim:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
7 sezon 7. bölüm

Aman Lily'nin hayatıyla Julian'ın ki bağlanmış öff yine aynı muhabbet kimin eli kimin cebinde belli değil yahu :ne:

Ahaaa Valerie o büyüyü gerçekten de kendi bebeğine de yapmış :ne: tamam da bebiş şimdi nerede :cilgindans: Matt se çatlarım gülmekten adam bir türlü ölmüyor ya huylanıyorum zaten :kahkaha: şaka şaka imkansız :D

Yine huylandım bence ikizler Valerie ve Stefan'ın :ko ay çok eğlendim ya

Stefan ve Damon'ın Lily hakkındaki konuşması... bağrışması da çok iyiydi be :(

Ahaaaaaaa Julian'ın içine Stefan ve Damon'ın babası kaçmış bence adam onun gibi davranıyor Jo'nun durumundan sonra böyle birşey bekleniyordu tabi

Yahu hala bebeği ultrasonla görmeye çalışıyorlar neden gizlenmiş olduğu kimsenin aklına gelmiyor pes yani

Çok şükür geldi akıllarına öf içim şişti burada:bayil:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
7. Sezon 8.bölümü şimdi izliyorum naklen yayında yapayım

En son Damon Stefan ve Lily Julian'ı öldürme konusunda anlaşmıştı. Şimdi bunu uygulayacaklar ve Caroline hamile olduğunu Stefan'a söylemeye çalışacaktı

3yıl sonra ile başladı Damon şu haber kanalında zincirlerle bağlı duruyor kaykılmış Lily geldi vs
Şimdiki zamana geçti

the-vampire-diaries-7-sezon-8-bolum-3-aralik.jpg

Caroline hamile olduğunu söyledi Stefan iptal. Ama keşke sahne hamileyim dediği andan itibaren başlasaymış çünkü çok alelade bir geçiş oldu orada...
caroline-tells-stefan-shes-pregnant.jpg

Off kesin kafası dağılacak işleri berbat edecek he :ne: Damon Caroline'i görünce dikkat dağıtıcı diye iyi söyledi aynı öyle oldu :(

Damon&Lily konuşması fena :findikim:

- Julian bu gece ölecek ama ben kazığı onun kalbine soktuğumda hala ona bağlı olup olmaman umrumda olmayacak
- Evet bunu zaten dün onu öldürmeye çalışarak gayet net açıkladın
- Benden ne istiyorsun? Özür falan? Bu olmayacak. Sadece Stefan tam bir ana kuzusu olduğu için buradayım. Gelecek yüzyıl için sessiz muamele istemiyorum hiç...
(Lily tokatı yapıştırdı :ne: tez öldürün şu kadını :nazo:)
- Ben senin annenim. Benim hayatım hakkında nasıl böyle saygısızca konuşabilirsin? (Çocuk ne dedi yahu :D)
- Çünkü sen benim için çoktan öldün Lily. 17 yaşındaydım. Sen gittin ve ben arkandan ağladım. Büyüdüm. Burada olman hiçbir şeyi değiştirmez. Eğer tüm bunları tekrar yapmam gerekseydi seni o lanet hapis hayatında bir daha yüzünü görmeyeyim diye bırakırdım!

:eek:fff:

Oo Valerie bebekle ilgili herşeyi anlattı bütün aile Lily'e destek olacak ben Mare'den pek emin değilim ya görürüz herhalde:öhööö:

Stefan şaşkını ne diye Lily'e Caroline'ın hamileliğini bu şekilde açık etti yahu sonuçta ne olur ne olmaz ne diye düşünmeliydi. Lily ve Stefan'ın sonraki konuşması güzeldi ama bilemedim ya Lily'i sevsem mi sevmesem mi bilemedim...

Mare gıcığı Julian'ı bıraktı iyi mi :ne: Lily ile olan bağıda kesin kırdı şimdi Lily boş yere ölüp gidecek. Ehh! Lily kazığı kalbine sapladı Julian bağı kestiğini söyledi aferin şaşkınlar gitti kadın :nazo:

Yahu anlamıyorum Nora Lily'nin kalbine saplanan kıymıkları ağlaya ağlaya çıkarmaya çalışıyor yardım istiyor hadi Damon zaten ölsün diye düşünüyor ama diğer ailesi ve Stefan durmuş izliyor. Sanki ne yapalım senaryo böyle der gibi olmuş resmen :ne:

Sırayla veda edecekler ama en çok Damon'ı merak ediyorum hala ölmesini istiyor mu acaba sözlerinden değil de bakışından kesin anlaşılır

Stefan veda ediyor. Anneciğinin elini tuttu :D

-Sanırım... sadece birimiz zamandan keyif alıyoruz. Kendininkini en iyi şekilde değerlendireceğine söz ver

(Stefan başını salladı iki çift laf et be evladım!
Gitti kapıya yaslanmış içki şişesinin kafasına diken Damon'a baktı ahaa beklediğim sahne geliyor)

Valerie'den sonra son olarak Damon geldi. Üzgün görünüyor ama ağır konuşacak sanki öyle geldi çünkü

Lily : Damon... gerçekten üzgünüm
Stefan (Damon'a) Bir şey söyle
Damon : Kendi mezarını kendin kazdın. İyi dinlenmeler ( Aksini söylese valla şaşırırdım :kptmya: )

Lily çürürken gözü açık kaldı resmen
18%20lily-kills-vampire-diaries.jpg

3 yıl sonraya geldik.Damon hala bağlı perişan halde...
19%20damon-sweaty-vampire-diaries.jpg

- Anne... hala burada mısın?
- Çok üzgünüm. Seni koruyabileceğimi sanmıyorum. Kurt adam toksiniyle zehirlendin(Yine mi ya :ne: bence bağışıklık kazanmış olabilir :hihi:) Uygun tedavi olmazsa yakında ölürsün (Bu gerçek Lily mi ya emin olamadım tavrı benzemiyor)
- Tamam anne dinle. Hala buradayken uzun zamandır başımın etini yiyen birşey var. Çok özür dilerim
tvd-8.1-e1449259056529.png

- Anne? Vay be! Cidden kötü tribe girmiş olmalısın. Annen uzun zamandır ölü. (Lily değilmiş demek ki :ne: Kim o zaman?)
"Sen annem değil misin?" diye sorduğu anda kadın değişip suratına tekmeyi bastı :ne:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
7.sezon 9.bölüme yorumumu sonra yapıcam son sahneye çok sinir oldum henüz etkisinden çıkmış değilim. Bu Julian'ı verin bana jülyen jülyen doğrayayım yahu :eek:

:cilgindans::bayil::bayil::bayil::cilgindans:

Alaric Damon ve Stefan'a koptum :nazo:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518

Ahaaa çok güzel bir bölüm olmuş gibi gidem de izleyem bari :gidiyom:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
The Vampire Diaries 7x11 Extended Promo "Things We Lost in the Fire"

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Şu an 7x10'u izliyorum da Damon'a Supernatural dizisinde ölüp ölüp dirilen Dean vakası yapmışlar gerçi Sam ve Dean'ın olayı daha komediydi o favorimdir

Geçen bölüm ikisi de şu ruhu hapseden mi ne o bıçakla öldürülmüştü. Şimdi bu bölüm ruhları orada hapsolmuş (Bonnie büyü yapıp ruh ve bedeni biraraya getirmeye çalışıyor) Stefan dizinin uslu çocuğu olduğu için kendi cehenneminden daha hızlı kurtulmuş ama Damon'ın iş yaş :kahkaha:

Savaş zamana dönmüş Stefandan mektup geliyor Damon da meraklanıp kardeşini görmek için 2 hafta izin istiyor ama gidebilmesi için bir çiftlikteki kaçakları sağ salim bölüğe getirmesi lazım :D yanlış bir şey yaparsa ölüp tekrardan günü baştan yaşayacak ta ki doğruyu bulana kadar :nazo:

Damon'ın gerçek olayı anlayıp (tüm bunların taş yüzünden olduğunu) Stefan'a gerçek değilsin dedikten sonra kalbini sökerek "Üzgünüm kardeşim ama reset atmam gerekiyordu" demesi çok iyiydi. Stefan ölünce Damon tekrar o savaş zamanındaki gibi uyandı. Suçluluk hissetmesi gerekiyor herhalde ama araki bulasın :hihi:

Ay koptum her uyandığında aynı şeyi tekrar yaşayacağı için daha kızgın kalkıyor lafları da milletin ağzına tıkıyor :gul: kesin en sonunda tekrar tekrar gitmek zorunda kaldığı o çiftliği havaya uçuracak

30. dakika 40. saniyeye denk gelen yere öldüm ya "Stefan bana bir daha mektup yazma!" bunu yapınca yine yanlış oldu öldü dirildi :kahkaha:

Bu seferde Henry'i bombalayıp Stefan'ı görmek için bölükten kaçtı deli Aha olayın altından anne travması çıktı :hihi: Lily'den özür diledi kadın öldü. Bu arada İan ne güzel ağlıyor ama konumuz bu değil tabi :kahkaha:

Ohaaa Damon bu sefer gerçekten geri döndü ama gerçek olmadığını düşündüğü için Stefan'a Bonnie'ye Caroline ve Matt'e saldırdı şu yukarıda eklediğim videodaki sahnede herkesi öldürdü bu ya :ne: Offf bu bölüme ba-yıl-dım ama keşke önce Stefan'ın nasıl çıktığını da gösterselerdi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar