The Vampire Diaries-Vampir Günlükleri (Cnbc-e)

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Klaus ve Elijah kardeşmi :ne: Yok artık dedim :saplak:

Damona karışma dediler ama damon durur mu hiç elenayı riske atmak istemiyor arkasından sinsi sinsi planlar yapıyor.

aaa lanet yalanmış.Tırt çıktı :D

Allah seni ne etmesin bu katherine var ya ay çok fena elijah ile klausa bile zamanında kanca takmış kızdan uçan kaçan kurtulmuyor vesselam :ko

Cadılar hep zencimi bana mı öyle geliyor :D

wowww klausa bak sen ya hem kurt adam hem vampir çıktı iyimi

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.523

Sinir oldum ya çok itici yaptı adamcağızı..
Yalnız ben bir şeyi fark ettim.
Katherine 500 yıldır seni arıyorum felan gibi bir cümle kurdu madem öyle.Katherin'de asıllardan olmuyor mu yaşı büyük olması gerekmez mi.Nasıl gücü yetmiyor.

Birde elena neden elijahın hançerini kaldırdı ki anlamadım

Klaus'un o manyak hallerini severimde Alariccim de olmadı o tavırlar bir de Katherine'e ben dönene kadar bıçağı bacağına sapla çıkar sapla çıkar dedi kaykıldım (Katherine de ne çakal mine içtiğini söylememişti :D ) Onlar köken vampirler olduğu için ne Katherine ne de Salvatore'lar onlar gibi değil ne güçleri ne de öldürülme şekilleri aynı değil

Elijah'ın dürüst olduğuna ve yardım edebileceğini düşündüğü için çıkarmıştı diye hatırlıyorum sanki

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Tyler Damon'ı Isırdı

Klaus laneti bozmak için harekete geçti ve ben 21.bölümdeyim yarın devam edeceğim acayip ekşınlı geçiyor ağzım açık izliyorum resmen :bayil:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.523
Evet o benim Tyler'a uyuz olduğum anlardan biriydi :D

Ooo 3.Sezonda enteresan bir Stefan ile karşılaşacaksın bak o halini sevmiştim işte :hihi:

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Evet o benim Tyler'a uyuz olduğum anlardan biriydi :D

Ooo 3.Sezonda enteresan bir Stefan ile karşılaşacaksın bak o halini sevmiştim işte :hihi:

Stefciğim mi hmm merak ettim :derdimcok:

Ya klaus geldikten sonra ortalık hareketlendi iyice şey birde kendileri çok karizmatik :eek:

Katherine çok zeki ya mine aldığını belli etmemek için gün ışığında bile yandı içim acıdı :kizginasli:

Az kaldı bugün 3.sezona geçerim..Ay bu sezonda elena vampir olacak değil mi sonlarında felan sanırsam.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.523

Stefciğim mi hmm merak ettim :derdimcok:

Ya klaus geldikten sonra ortalık hareketlendi iyice şey birde kendileri çok karizmatik :eek:

Katherine çok zeki ya mine aldığını belli etmemek için gün ışığında bile yandı içim acıdı :kizginasli:

Az kaldı bugün 3.sezona geçerim..Ay bu sezonda elena vampir olacak değil mi sonlarında felan sanırsam.

Stefan karizma o sezon :D

Klaus () ve ailesinin gelişi çok güzel olmuştu hatta o kadar şeye rağmen hiç gitmesinler istemiştim acımazsız vampirim Kol da gelsin bak gör hareketi o Damon'dan beter hiç insafı yok :ne:

Katherine de o zeka olmasa çoktan ölüp gittiydi :D

Elena'nın vampirleşme bölümü çok güzeldi ya acayip haraketli bir bölümdü pek sevmiştim :huhuu: ama Damoncığıma yine burulduydum kıyamam ben ona o hep Elena yaşasın da isterse herkes ölsün kafasında ya bende Damon mutlu olsun da diğerleri isterse birbirini yesin modundayım

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Stefan karizma o sezon :D

Klaus () ve ailesinin gelişi çok güzel olmuştu hatta o kadar şeye rağmen hiç gitmesinler istemiştim acımazsız vampirim Kol da gelsin bak gör hareketi o Damon'dan beter hiç insafı yok :ne:

Katherine de o zeka olmasa çoktan ölüp gittiydi :D

Elena'nın vampirleşme bölümü çok güzeldi ya acayip haraketli bir bölümdü pek sevmiştim :huhuu: ama Damoncığıma yine burulduydum kıyamam ben ona o hep Elena yaşasın da isterse herkes ölsün kafasında ya bende Damon mutlu olsun da diğerleri isterse birbirini yesin modundayım

Şu anda klausun kurban verme sahnesini izliyorum ya çok etkileyici hele o bonnie'nin büyü yaparak girdiği an vallahi tüylerim diken diken oldu..Şokla geldim sana yazıyorum :acep:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.523
O en son sahne de iyi ama bitince anlarsın gerçi sezon finali de her yönden çok iyiydi

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
ulan elijah yaptığın şeye bak.:saplak:
Gitti kurtardı kardeşini.
Jenna da öldü.:acep:
Ay damon elenayı eve getirince dediğin laf mı şimdi mest oldum.
"Benden nefret etme fikrine dayanamam diyor" canım ya :eek:
Ana elenanın babası neden öldü durduk yere yoksa elena için kendi canınımı verdi.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.523
ulan elijah yaptığın şeye bak.:saplak:
Gitti kurtardı kardeşini.
Jenna da öldü.:acep:
Ay damon elenayı eve getirince dediğin laf mı şimdi mest oldum.
"Benden nefret etme fikrine dayanamam diyor" canım ya :eek:
Ana elenanın babası neden öldü durduk yere yoksa elena için kendi canınımı verdi.

Elijah için aile çok önemli ve Klaus ailesinin nerede olduğunu biliyordu yapabileceği başka bir şey yoktu aynı şeyi Damon ya da Stefan da yapardı

Jenna'ya Alaric için çok üzülmüştüm ben ya :( Sezon finalinde Elena&Damon'un son sahneleri çok hoş :hihi:

Amaaa John'u salla gitsin sorgulama

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Elijah yine öldü :eek:fff:

Klausun teklifine bak ya dayadı kanı dayadı kanı ah stefan dayan stefan:sinirli:

Damon ya içim eridi haline tamam evet kesin kurtulacak ama yine de işte insan üzülüyor of klaus of :kizginasli:

Ay elena öptü :bayil:

Katherine bak sen ilk kez adam akıllı birşey yaptı onda da elenayı doldurdu gitti ne kadınsın be katherine :gulsemmi:

vicki , anna yuh jeremynin tüm kırıkları da geldi tam oldu :gulsemmi:

ve özge 3.sezona geçer

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Elijah için aile çok önemli ve Klaus ailesinin nerede olduğunu biliyordu yapabileceği başka bir şey yoktu aynı şeyi Damon ya da Stefan da yapardı

Jenna'ya Alaric için çok üzülmüştüm ben ya :( Sezon finalinde Elena&Damon'un son sahneleri çok hoş :hihi:

Amaaa John'u salla gitsin sorgulama

good bye john diyorsun yani :selam:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.523
Elijah yine öldü :eek:fff:

Klausun teklifine bak ya dayadı kanı dayadı kanı ah stefan dayan stefan:sinirli:

Damon ya içim eridi haline tamam evet kesin kurtulacak ama yine de işte insan üzülüyor of klaus of :kizginasli:

Ay elena öptü :bayil:

Katherine bak sen ilk kez adam akıllı birşey yaptı onda da elenayı doldurdu gitti ne kadınsın be katherine :gulsemmi:

vicki , anna yuh jeremynin tüm kırıkları da geldi tam oldu :gulsemmi:

ve özge 3.sezona geçer

Elijah'ıma bir şey olmaz uykuya daldı o :D

Dayanamıyor Stefan ya içti hepsini :( Damon'un o kurt kanı yüzünden bir Katherine'i görüp bir Elena'yı görmesi de fenaydı ama onu durduran Elena oldu yoksa kızın kanını bitirecekti :acep:

Elena öptü valla oğlana gider ayak yapılır mı bu be :D

Klaus kanını Katherine ile yollayınca Stefan çok kötü oldu vermez diye :( ama demek o da (Katherine) Damon'a ne olursa olsun değer veriyor

Eveet Jeremy artık ölüleri görebiliyor :bayil: o oğlan da acayip bir şey olacak sonradan :ne:

good bye john diyorsun yani :selam:

Aynen hatta kış kış John :gul:

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Elijah'ıma bir şey olmaz uykuya daldı o :D

Dayanamıyor Stefan ya içti hepsini :( Damon'un o kurt kanı yüzünden bir Katherine'i görüp bir Elena'yı görmesi de fenaydı ama onu durduran Elena oldu yoksa kızın kanını bitirecekti :acep:

Elena öptü valla oğlana gider ayak yapılır mı bu be :D

Klaus kanını Katherine ile yollayınca Stefan çok kötü oldu vermez diye :( ama demek o da (Katherine) Damon'a ne olursa olsun değer veriyor

Eveet Jeremy artık ölüleri görebiliyor :bayil: o oğlan da acayip bir şey olacak sonradan :ne:

Aynen hatta kış kış John :gul:

Elijahın dirilmesi klaus için birşey ifade edecekmi acaba :D

Elenaya olan hislerinin kuvvetli olduğu ne kadar da belli.Ona hiç zarar vermek istemedi.

Stefanın canı çok yandı ya içim eridi gitti vermez dedi ya kanı ah ah klaus şeytanın arka bacağısın :saplak:
3.sezon beni hayal kırıklığına uğratmazsın insallah stefan :(

Jeremy ondan mı görmüş çok kötü ya iletişim halinde olursa daha fena ..
Demek ki emily ondan bonnie ye canlanır ama bedeli var gibi şeyler söyledi.
Alaric ayrılmıyordur insallah 3.sezon :acep:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.523
Alaric gidecek uzun süre yoktu :( ve gidişi çok fena oldu :bitter: ama bu dizide giden hep bir şekilde geri geliyor ya :ko

Jeremy'nin Anna'yı zırt pırt görmesi sıkıntı olacak yeni ölen kişiler olduğunu düşün ilk o bilecek vedalaşmaya geliyorlar çünkü :D Ama buna benzer bir durum Bonnie de yaşayacak onun ki daha beterdi :ne:

Valla Stefan'ı 3.sezonda sevmiştim Damon'la karakter değiştirmiş gibilerdi ondan herhalde :gul: ama 3.Sezon Delena'ya (Damon&Elena) adım atma sezonu

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.523
7.Sezon

----Ortaya Karışık Fotolar-----

VPJBvt.gif

killing-malcolm-2.gif

i-need-your-heard-in-the-game-bon.gif

tumblr_nweha5yeeL1rgpgw0o1_540.gif

tumblr_nvyms8fpEp1t7v0llo3_400.gif

tumblr_nw038vKUl21qehsoxo7_250.gif

trying-to-be-nice-the-vampire-diaries-s7e2.jpg

tumblr_nwerj7ZZWg1uowhbgo1_250.gif

tumblr_nwbnlcgGmf1qlk7iko1_250.gif
tumblr_nw52t1Z3pW1u3h6fro1_400.gif

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Stefanım deşici olmuş neler yapmış öyle neler :(
Kıyamam çok kötü durumda ya hala elenayı koruyor..
Tyler'ın anasınada iyice ayar oldum :böö:
Ay şu sahnede krize girdim elena aleric ile bir nehir kıyısındaydı ya damon geldi iteledi :gulsemmi:
Caroline Matt , Damon , Tyler yakında Aleric , Klaus diye gider sanırsam :gulsemmi:

Damon ne kadar değişti ya.
Stefanın gece onu kurtarması fikrini değiştirdi ve onu geri almak istiyor kurtarmak istiyor.
Elena'da damon içinde çok endişeleniyor.
Sanırım ondan hoşlanmaya basladı.
Dizide bonnie ye çok yer verilsin istiyorm ya.Onun olayı çok farklı ya.
Enem aslanım canım katherinim geldi acep yine kime kazık atmak için geldi :D

Damon çok sapsal ya elenaya stefanın yerini bulduğunu söylerken çekmeceden iç çamaşırını çıkarıp bunuda yanına al diyor manyak ya :D
stefan milli olmuşmu diyor ya elenaya bir rol ancak bu kadar yakısır dı :D

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.523
7. sezon 2. bölümü şimdi izledim de :gul:
l9EVvp.jpg

"Dün gece kasaba meydanında kendi kendime takılıyordum, sonra da düşüp yanlışlıkla Malcom'un kalbini çıkardım."

Ulen Damon o ne demek öldüm gülmekten bir de rahat rahat söylüyor :kahkaha:

---------------

Evet bu Damon'ın bulmak istediği 6.Kafir Alaric'in elindeki Phoenix taşı ve Stefan arasına bir bağlantı olacak herhalde :cileklisakiz:Bonnie'nin taşla gördüğü kişinin yarası ve Stefan da olan yara aynı vs o da Damon'un aradığı kişi sanırım yine ortalık karışacak gibi görünüyor :cilgindans:

--------------

Lily'nin bahsettiği oyuncak saklama olayı enteresan bir detaydı onları sakladığı yere Elena'nın tabutunu saklamış olmalı ama Salvatore oğlanları henüz çakmadı durumu ya da bu benim hüsnü kuruntum olabilir :gulsemmi:

Söylemezsem çatlarım bu Matt o kadar olaydan nasıl sağ çıkıyor arkadaş ya asıl ölümsüz yaratık o mu ne

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Rebekah çıktı şimdi de :)
Stefanın eski manitası sanırım..
Aaa elenada ki kolye Rebekahınmış.:ne:
Hahaha alışveriş merkezinde kıyafet deniyor bu kıyafetler eksik sanırım diyor :gulsemmi: normal denilincede.
21.yzyıldakiler f..şe gibi giyiniyorlar o zaman diyor manyak ya

Ya jeremy ne ayran gönüllü ya ıy içim şişti :bayil:

Caroline babasını da hiç sevmedim:böö:

Bonnie'nin yerinde olsam fareye çevirir sokağa salardım şunu :sinirli:

Ay herkesinde kanından bir fırt alıyorlar hiç seçici değiller midesizler :gulsemmi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar