Tel Tel Sütlacim-Resimli

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Yaptım ustam :) yarışmada oyum sanaydı zaten hiç pişman değilim yine olsun yine oyum sana olurdu :eek: beğendim tatlını çok değişik tadıda güzel oldu :cak:

8019m.jpg

Benim şehriyeler az geldi sanırım (tek kişilik yaptımda ondan ayarlayamadım :)) seninkinde daha net gözüküyordu ama olsun bu 1. deneme 2.de daha iyi olur :)

OP
incitanemtuana

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
güzel yorumunla beni hem simartdin hem utandirdin tatlisim
cok tsk ederim
denemis olmana cok sevindim
begenmis olman cabasi-kop
yorum ve resmini paylasman beni nekadar mutlu etdi anlatamam-hmm

nk83

Admin
Tepki
83.528
:kptmya::kptmya::kptmya:pek sütlaça düşkünlüğüm yok ama merak ettim bir ara deneyebilirim....sende fırsatı hiç kaçırmıyon maşallah:kptmya:

Bilinçli tüketiciyim ben bikerem :gul: bende yarışma sırasında bir merak ettim o ara yapıcaktım unuttum 1-2 gün önce görünce gene merakım kabardı unutmadan deneyeyim dedim severim böyle değişik tarifleri sitede çaylı kurabiye vardı onuda denedim çok güzel olmuştu hem ne demişler aklında duracağına midende dursun :kptmya: ...

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
Bilinçli tüketiciyim ben bikerem :gul: bende yarışma sırasında bir merak ettim o ara yapıcaktım unuttum 1-2 gün önce görünce gene merakım kabardı unutmadan deneyeyim dedim severim böyle değişik tarifleri sitede çaylı kurabiye vardı onuda denedim çok güzel olmuştu hem ne demişler aklında duracağına midende dursun :kptmya: ...[/QUO
anlaşıldı pis boğazlısın:)))))))))))))))) benimde şu elmalı milföy dikkatimi çekti onu yapıcam evde milföy var en kısa zamanda denicem bende bir kaç gün önce elmalı kek yaptım ama alman keki aslında apfelkuchen sen bilirsin resmini eklemedim eklicem sonra oda çok güzel oluyo üzeri pütür pütür oluyo ya

nk83

Admin
Tepki
83.528
Bilinçli tüketiciyim ben bikerem :gul: bende yarışma sırasında bir merak ettim o ara yapıcaktım unuttum 1-2 gün önce görünce gene merakım kabardı unutmadan deneyeyim dedim severim böyle değişik tarifleri sitede çaylı kurabiye vardı onuda denedim çok güzel olmuştu hem ne demişler aklında duracağına midende dursun :kptmya: ...
anlaşıldı pis boğazlısın:)))))))))))))))) benimde şu elmalı milföy dikkatimi çekti onu yapıcam evde milföy var en kısa zamanda denicem bende bir kaç gün önce elmalı kek yaptım ama alman keki aslında apfelkuchen sen bilirsin resmini eklemedim eklicem sonra oda çok güzel oluyo üzeri pütür pütür oluyo ya

Aşk olsun zuzu ne pis boğazı yahu her gördüğüm şeyi yapmıyom herhalde hem kıskanma ben yedim sen yiyemedin diye :gul: alman keki şeydi dimi dilim elmalar üzerine hamur rendelenmiş gözüken neyse ekle öyle bakayım ben...

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
hiç denememiştim. kavrulmuş şehriye burda hazır satılıyor ondan alıp deneyecem ..ailece severiz sütlacı bakalım bu nasıl olcak. ellerine sağlık incim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar