Tavsiye ettiğiniz filmler?

OP
G

guzelcem

Misafir
Benim ki sınırsız internet canısı eşim böyle olsun dedi netden daha iyi anında tıklayıp seyredebiliyorsun hem yaprak sarıyom filmi durdurup hanımefendi.coma bakıyom hoşaf kaynıyor bir yandan yarım misafirlerim gelicek iftara İNŞAALLAH netde film izlemek keyifli oluyor.

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
Benim ki sınırsız internet canısı eşim böyle olsun dedi netden daha iyi anında tıklayıp seyredebiliyorsun hem yaprak sarıyom filmi durdurup hanımefendi.coma bakıyom hoşaf kaynıyor bir yandan yarım misafirlerim gelicek iftara İNŞAALLAH netde film izlemek keyifli oluyor.

ooh ohh maşallahhh kolay gelsin tatlım gelim yardıma sarmayıda çok severim zaten arada sararkende yerim heee :1::1:

OP
G

guzelcem

Misafir
Buyrun efendim ne demek sana özel sararım bir tencere yaprak sarmasını severim hiç sıkılmam:nk:zevkle yaparım ....

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
bende çok merak ettim bu filmi en kısa zamanda izliycem.ayrıca güzelcem ablanın dediği filmide izliycem inş.teşekkürler...

OP
M

madesam

Misafir
Teşekkürler canısı şimdi tıkladım netden seyredicem...

arkadaşım sevabı günahı çok iyi biliyosun da netten film izlemenin günah olduğunu kul hakkına girdiğini emeğe saygısızlık olduğunu bilmiyor musun? ben de seni uyarayım dedim günaha girme diye....

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Canım o kendi tercihi herhalde kendine göre ölçüp biçmiştir değilmi ayrıca yorumlarda biraz daha nazik davranalım lütfen...

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
arkadaşım sevabı günahı çok iyi biliyosun da netten film izlemenin günah olduğunu kul hakkına girdiğini emeğe saygısızlık olduğunu bilmiyor musun? ben de seni uyarayım dedim günaha girme diye....

kuzularımm birbirinizi üzmeyiinn yaaa kırıcı oluyosunuz :(:(:( herkesin düşüncesi farklıdır tabiki saygı duyarızzz bence bu konuyu kapatalımm canlarımm :(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar