Tavsiye ettiğiniz filmler?

Tepki
8.216
Valla kimsecikler yorumlamasa da ben fikir edinmek isteyen arkadaşlar için yine dün izlediğim filmi paylaşıcam -ciko

Koğuş - The Ward

The-Ward-2011-310x442.jpg

Film yönetmeni: John Carpenter
Senaryo : Michael Rasmussen, Shawn Rasmussen
Filmde yer alan oyuncular: Amber Heard, Lyndsy Fonseca and Danielle Panabaker
Yapıldıgı ülke:Amerika
Yapım yılı :2010
Filmin bilgisi:Uzun metrajlı bir film imza atan korku filmlerinin ünlü yönetmeni John Carpenter filmde, eski tarz bir psikolojik gerilimi seyirciye sunar. Amber Heard psikolojik sorunları nedeniyle bir psikiyatr kliniğine gider ve burada başka kadınlarla tanışır.Ancak geceleri bir gizemli biri onları ziyaret etmeye başlar..

Filmi tam anlamıyla beğendim diyemem.Filmdeki hayalet bile hiç korkunç ve gerçekçi değildi. Maddi anlamda fazla para harcanmışa benzemiyor aslında önemli olan daha az imkanla daha iyi şeyler yapabilmektir fakat ne yazıkki bana pek iyi gelmedi.Hayaletin nerden ne zaman çıkacağıda belliydi. Tabiki izlemediğiniz için filmi anlatmıcam fakat izlemek isteyen olursa da çok iyi bişey beklemesin bence. Özellikle kormayı hiç beklemeyin :sinifsinif:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben korku filmlerini cok severim, Sinsi- İnsidious cok ilgimi cekti.
Bunu hafta sonu alip izlemek istiyorum.

Ben böyle bir konu actigini kacirmisim, artik takipteyim.
Bende izledigim filmleri buradan yorumlayacagim. :eek:

Tepki
8.216
Ben korku filmlerini cok severim, Sinsi- İnsidious cok ilgimi cekti.
Bunu hafta sonu alip izlemek istiyorum.

Ben böyle bir konu actigini kacirmisim, artik takipteyim.
Bende izledigim filmleri buradan yorumlayacagim. :eek:
Sinsi benim hoşuma gitti gerçekten korku filmi yani adı gibi tavsiye ederim canım.
Eğer izleyip yorumlarsan çok sevinirim :lilav:

Tepki
8.216
Greta
Greta-Altyazili.jpg

Yapım: 2008 , 2009 ~ ABD
Süre: 1 saat 45 dk
Tür: Aile , Dram , Psikolojik , Romantik
Oyuncular: Hilary Duff , Ellen Burstyn Evan Ross , Michael Murphy
Yönetmen: Nancy Bardawil
Senaryo: Michael Gilvary
Yapımcı: Hilary Duff , Rick Rosenthal , Gary Dean Simpson , Douglas J. Sutherland , Doug Sutherland
Görüntü Yönetmeni: Michael Lohmann
Görüntü Yönetmeni: Hilary Duff , John E. Nordstrom

Film Hakkında : Amerikada yaşayan Hilary Duff garsonluk yapmaktadır. İşlerinin yoğunluğundan kendine vakit ayıramamaktadır. Ama bi gün aradığı aşkı bulur. Ama olaylar istediği gibi gitmeyecektir.

çok güzel bir gençlik filmi az önce izledim
başrol oyuncusu yani hilary'i annesi yeni kocasıyla evliliğini yoluna koyabilmek için anneannesi ve dedesine gönderir tatilde hilary tam bir ergen:gul: intihar etmeyi istiyor.
Gittiği yerde çalışmaya başlıyor ve arkadaşlar ediniyor. Sonra hem anneannesi ve dedesine hemde arkadaşına baş belası oluyor.
Zevkle izledim :panter:

iC3

Aktif Üye
Tepki
83
Sonunda size aaa inanamıyorum dedirten ya da ağlatan aşk filmler var mı? varsa paylaşır mısınız ama öyle bilindik değil. Mesela will smithin oynadığı bir film vardı 8 hayat ya da kaderle randevu diye bir film vardı ya da defter gibi.....

iC3

Aktif Üye
Tepki
83
Hayatımın Tatili
Bu zamana kadar izlediğim en güzel film diyebilirim. Kafasına aldığı bir darbeden sonra yakında öleceğini öğrenen bir kadının tamamiyle değişen hayatını anlatıyor. Gülmek ve hayattan ders almak istiyorsanız izlemenizi tavsiye ederim...

Ekli dosyalar

• b000ervjjk01sclzzzzzzzv5660383.jpg
    b000ervjjk01sclzzzzzzzv5660383.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 97

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
kagit filmini izledinizmi bilmiyorum sinan cetin yazmis ben hayran kaldim kah agladim kah düsündüm kah güldüm tavsiye ederim:panter:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Hayatımın Tatili
Bu zamana kadar izlediğim en güzel film diyebilirim. Kafasına aldığı bir darbeden sonra yakında öleceğini öğrenen bir kadının tamamiyle değişen hayatını anlatıyor. Gülmek ve hayattan ders almak istiyorsanız izlemenizi tavsiye ederim...

esimle cok film izleriz bunuda söyliyim indirsinde izliyelim beraber fikrimi yazarim sagol canim tavsiyen icin:eek:

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
şimdi kapat gözlerini yapacağın güzel şeyleri düşün,
beni unut demeyeceğim,çünkü ben seni unutamazdım;ama sakın hayata küsme,
ben yaptığın her şeyde yanında olacağım,sabah yine radyonun sesiyle uyanacaksın,
enerjiyle yatağından fırlayıp radyonun sesini kısacaksın sonra pencereyi açıp dışarıya doğru gerineceksin
dışarıda hikayelerini anlatmanı bekleyen binlerce hayat var,hepside anlaşılmayı bekliyor benim gibi,
yaz aşkım, hiç durmadan yaz;birbirlerini anlat onlara
birbirlerine değerek dokunarak yaşayabilmenin güzelliklerini anlat,birbirlerine karışmayı anlat
yaşam savaşı içinde yaşamayı unuttuklarını anlat, sevişmeyi anlat onlara
en zor anlarda bile ayrılmamacasına tek vücut olabilmeyi anlat , yalnız yürümek zor kolayını anlat
ŞİMDİ AÇ GÖZLERİNİ AŞKIM SÖZ VERİYORUM HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLUCAK
BEN SANA KARIŞTIM AŞKIM,ARTIK DAHA GÜÇLÜSÜN

İNCİR REÇELİ (harika bi filmdi) :dertli::dertli::dertli:

OP
G

guzelcem

Misafir
Bende sana yabancı otel filmini seyretmeni öneririm, bu film gerçekden dehşet amerikada yaşanmış 2 bölüm ilk bölümde 3 erkek arkadaş tatile çıkıyor film bitdikden sonra 2.inci bölümde 3 kız arkadaş tatile çıkıyor sadece seyredin...

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
Bende sana yabancı otel filmini seyretmeni öneririm, bu film gerçekden dehşet amerikada yaşanmış 2 bölüm ilk bölümde 3 erkek arkadaş tatile çıkıyor film bitdikden sonra 2.inci bölümde 3 kız arkadaş tatile çıkıyor sadece seyredin...

ok tatlım ben netten seyredemiyorum sınırlı internetim ama inş. en kısa zamanda izlemek isterim tatlımm tşk. ederim önerin için :)

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710

güzelcem canım sen nerden yani hangi siteden izliyorsun tatlımm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar