Survivor'ı Derya kazandı!

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Aynen o yüzden çok sevindim artistlik sökmedi halka bir ara Derya'da lafa ben milli sporcuyum vs. gibilerinden girince o da tuhafıma gitti hatta yapma be Derya sendemi Nihat'a özendin dedim sonra lafını bitirince oh dedim duygu sömürüsü gibi değilmiş diye yoksa ona da bir eksi puan olacaktı benim için...

Görüntü süperdi ama 3 sahte kişi yanyana diğer yarışmacılar bir ağızdan Derrrrya adamsııın falan yaptılar sarıldılar Pascal falan sarılıp sarılıp durdular diğerleri tip tip kesiyor kenardan :)

Son dakika Taner nerdeydi onu göremedim hatta içimden şimdi tepeden bunların üstüne tarzan gibi atlarsa hiç şaşırmıcam dedim :hihi:

Evet ya Taner neredeydi? :1:

Nihat kaybetti ya bir ohhhh cektim yani. :cokkomik:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Taner'i buldum partiye dalmış :hihi: Bu hafta verecekler parti görüntülerini Sefa Doğanay' bunların taklidini yapacaktı nasıl birşey hazırladı acaba...
------------

survivor1.jpg

Survivor partisinden ilk fotoğraflar

Dün gece finali gerçekleştirilen Survivor yarışmasından hemen sonra bir parti organize edildi.

Kıbrıs'ta gerçekleştirilen final sonrası yarışmaya katılan bütün yarışmacılar sevdikleriyle birlikte Survivor partisine katıldılar. Ve partiye katılan ünlü isimler twitter sayfasında fotoğraflarını yayınladı.

SURVIVOR TATİLİ

“Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışmasının finali Kıbrıs’ta yapıldı. Daha önce yarışmadan elenenler de, büyük final günü düzenlenen “yüzleşme” için adaya koştu. Nihat Doğan’a karşı kenetlenen ve Dominik’te geçirdikleri haftalarda sıkı dost olan ekip, ikinci ada macerasında çok daha rahat ve keyifliydi. Derya Büyükuncu, Özge Ulusoy, Asena, Pascal Nouma, Ebru Destan, Taçmin ve Ceyda’lı gruba Taner’in “Lan manyak Meter” çıkışıyla ünlü ettiği Kıbrıslı arkadaşı Meter Mevsimler de katıldı. Ekip, Kıbrıs maceralarını Twitter üzerinden takipçileriyle de paylaştı.

ciyt.jpg

l5uym.jpg

5cgxajpg-020940435.jpg

m65pnjpg-020940977.jpg

3vpyk.jpg

mtcsr.jpg

ungvjpg-020940709.jpg

Hürriyet

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ben biraz gösterirler belki dedim ama haftaya sakladi Acun.
Isini biliyor.

Taner´de Derya´ya elenince u dönüsü yapti ya. :hayir:

Sorma çok uyanık adam hem yüzleşme özetini hem partiyi birleştirip o haftayı tüm akşam kapatırlar...

U dönüşü yaptı ama ne bileyim çok mu saf bilemedim Derya sende iyiydin diyip sarılsa anında samimi davranır tuhaf bir çocuk :deli: Meter'e demediğini bırakmadı sonra adam gelince biz arkadaşız unuttum canım benim yaptıya Acun'da kaldı öyle :sok kin tutmuyor anlık tepkiler veriyor herhalde...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Sorma çok uyanık adam hem yüzleşme özetini hem partiyi birleştirip o haftayı tüm akşam kapatırlar...

U dönüşü yaptı ama ne bileyim çok mu saf bilemedim Derya sende iyiydin diyip sarılsa anında samimi davranır tuhaf bir çocuk :deli: Meter'e demediğini bırakmadı sonra adam gelince biz arkadaşız unuttum canım benim yaptıya Acun'da kaldı öyle :sok kin tutmuyor anlık tepkiler veriyor herhalde...

Ada da öyledi ya. Bir orada bir burada.
Bunuda unutur.:1:

Acun isini biliyor. :cikolata:
Nihat program program gezer mi acaba? :ayk:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Önce 2. Sayfa sonra Saba Tümer -Okan Bayülgen ara vermedi daha sanırım ona çıkar bunlar kesin olanlar başka kim vardı :deli: Seda Ablasına çıkarmı acaba bellide olmaz hani :hihi:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Seda olmaz heralde ya? :ilknur:

Ardindan da bir albüm yakisir ama. :sarki:

Albüm kapağıda şöyle kumsala oturmuş arkadan bir foto albüm adıda kralım deyip duruyordu "Kral" olur herhalde "Kibir" diye bir şarkıya klip gelir falan :cokkomik: iyi ekmek yer bu yarışmadan ay çok kötüyüm bugün ya kendimi filmlerdeki Aliye Rona gibi hissettim :rujsigara:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Albüm kapağıda şöyle kumsala oturmuş arkadan bir foto albüm adıda kralım deyip duruyordu "Kral" olur herhalde "Kibir" diye bir şarkıya klip gelir falan :cokkomik: iyi ekmek yer bu yarışmadan ay çok kötüyüm bugün ya kendimi filmlerdeki Aliye Rona gibi hissettim :rujsigara:

Kendine haksizlik etme.
Bu arada albümün adi Yalniz Kral. :cokkomik:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Aman yarabbi :ayk: olur olur tövbe estağfurullah o ne ya :kptmya:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
amanııın forumda herkes Derya'yı neçok severmiş kesinlikle benim tek favorim Tanerdi keşke o kazansaydı yaaaa....

:))

Derya bu insanların tüm oyunlarına rağmen o asil duruşunu asla bozmadı yaaa bence Türkiyeye çok iyi Örnek insan Derya...
Bize böyle insanlar lazım...
Çok mutlu oldum kazanmasınada kendim kazanmış gibi oldum...

Tanere gelince düne kadar Derya deryacıydı, nihata sırtını dönene adam. Derya ile elendiği oylamada kaybedince birden nihatcı oluverdi bişey anlamadım.
Çok tehlikeli bir insan taner üstelik dengesiz. Bazı insanlar, yaptığı şebekliği tatlılık yada saflığa vurmaya çalışarak kendini kandırıyor benim fikrimde düşüncemde bu tanere karşı.
Ben survior izliyordum bir çok kez insanların arasında laf taşıdığınada şahit oldum hiç bir zaman sağı solu belli olmamıştı.
Zaten sonuç ortada Deryayı birinci yapan Türk halkı yalan söyleyecek hali yok.Bu kadar insanın takip ettiği programda bence adalet yerini buldu.

:eek:yna3:eek:yna3:eek:yna3

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar