Survivor'ı Derya kazandı!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
survivor-final-birincisi2.jpg

Adalet yerini buldu Derya kazandı!

Yaklaşık 3 aydır süren Survivor ada macerasının sonuna gelindi.

Dün akşam ekranlara gelen Survivor finalinde son ikiye kalan Nihat Doğan ve Derya Büyükuncu ikisinden kazanan isim milli yüzücü Derya Büyükuncu oldu. Final gecesine eski yarışmacılarında katılmasıyla renkli dakikalr ekrana geldi.

Yarışma boyunca ve yarışmanın finalinde sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan gelen yorumlar dikkat çekti. İşte o yorumlardan bazıları...

vrendemirkutlu

Sevgili Nihat Doğan; Bu kadar ünlü olduğun için dalga geçmiyoruz seninle. Dalga geçtiğimiz için bu kadar ünlüsün.

AlperTurgut01

Ne Taner ne Nihat ne de Derya, kazanan salt Acun, haydi hayırlı tıraşlar :)

kubilaytumen

Şimdi herkes efendilik kazandı falan diyor ya... İşin kötüsü Nihat ortamdaki en efendi adamın kendisi olduğunu sanıyordu...

yildarado

Dominik cumhuriyetindeki musabakada ulkemizi basariyla temsil eden milli sporcumuz derya buyukuncuyla gurur duyuyoruz...

bbyuksek Burak Yuksek

Derya Büyukuncu her zaman adamlığıyla,asaletiyle,medeni duruşuyla yarıştı...ADAM GİBİ YARIŞTI ADAM ! ...

obenBudak

heyooo Derya kazanmış. oy veren herkese teşekkürlr, aklına girdiğim herkese de şükranlar :)

emin_ekmen

Butun raitingi Nihat sağlasın, şampiyon Derya olsun ... Butun anket firmaları yine çuvalladi galiba ..

akalindemet

Ilk defa ADALETt yerini bulduuu ohhh beeee...Derya kazan gel demistim pek bi icten dua etmisim

medyafaresi

survivor-da-sampiyon-derya-buyukuncu.jpg

İŞTE SURVIVOR'UN ŞAMPİYONU

Merakla izlenen 'Survivor Ünlüler ve Gönüllüler' yarışması müthiş bir finalle sona erdi. Show Tv'de yayınlanan ve Derya Büyükuncu ile Nihat Doğan yarıştığı programın finalinde büyük heyecan yaşandı. İşte o anlar..

İşte Nihat'ın yıkıldığı an

[DM]video/xjfan8_survivor-unluler-gonulluler-finali-derya-buyukuncu-kazandy-2-nihat-doyan_shortfilms[/DM]

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
İşte bu yaaa Adalet yerini buldu ay o kadar çok mutlu oldum ki:)
Sonuna kadar haketti derya...

Kör cehalet çirkefleştirir insanları,
Suskunluğum asaletimdendir.
Her lafa verecek bir cevabım var
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye.
Mevlana

Çok da güzel oturtu lafı...
Mosmor oldu rahatsız oldu Nihat bu lafı söylemek iş değil bu lafa layık olmaktır esas olan ve Herkes bunun farkında!!!
İşte gerçek ortada nihat...
Derya
Derya
Derya
oleyyy.......
:1::1::1::1::1::1::1::1::1::1:
-kop-kop-kop-kop-kop-kop-kop-kop

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
159774.jpg

Nihat, kendini şampiyon ilan etti!

Yarışma sonucunun belli olmasına az bir süre kala Nihat'tan çarpıcı açıklama...

Survivor Ünlüler- Gönüllüler Derya Büyükuncu'nun şampiyonluğu ile sona erdi. Ancak yarışmanın final bölümünde sonuçların açıklanmasına kısa bir süre kala bir açıklama yapan Nihat Doğan, yarışmanın kazananı belli olmadan kendini şampiyon ilan etti...

Yarışmanın şampiyonunu SMS sonuçlarının belirleyecek olmasına tepki gösteren Nihat, kendisinin yarışmanın finalinin düzenlendiği Kıbrıs'ta rakiplerini oynadıkları oyunlarda yendiğini belirterek, 'Ben buraya kazanarak geldim, Eğer Derya bugün şampiyon olursa SMS şampiyonu olmuş olur, ben de Survivor şampiyonu olurum' diyerek tepkisini dile getirdi.

SMS sonuçları sonrasında Derya'nın şampiyon olduğu açıklanınca da rakibini centilmence tebrik eden Nihat, seyircilere dönerek 'Allah'ıma hamdolsun ki sizlerin oyuyla yenildim' ifadelerini kullandı...

Sevilerek izlenen yarışmanın takipçileri de bir güç ve ıssız adada hayatta kalma mücadelesi konsepti üzerine kurulu olan yarışmanın kazananını SMS sonuçlarının belirlemesine tepki göstedi. Yarışmanın en beğenilen ve oyunlardaki en başarılı isimlerinden olan Taner'in de yine Derya'ya karşı SMS'de kaybetmesi de aynı şekilde izleyenlerin tepkilerini çekmişti...

-------
Nihat'la Nouma finalde karşı karşıya...

Survivor finalinde tüm yarışmacılar bir araya gelerek birbirlerine sorular sordular...

Derya Büyükuncu'nun şampiyonluğuyla biten Survivor Ünlüler- Gönüllüler yarışmasının son bölümünde tüm yarışmacılar bir araya gelerek birbirlerine sorular sordu...

Elenen yarışmacılar, finale kalan ikili olan Derya ve Nihat'a merak ettikleri soruları yönelterek cevaplar aldılar. Aynı şekilde Nihat ve Derya da birbirlerine ve elenen yarışmacılara soru sorma imkanı buldu.

Daha önceki bölümlerde Nihat Doğan'a saldırdığı için yarışmadan diskalifiye edilen Pascal Nouma ile Nihat Doğan ise o günden sonra ilk kez yan yana geldi...

Bu bölümde söz alan Nihat, kendisinin yarışmada yaşananları yine yarışmada bırakma taraftarı olduğunu belirterek, Nouma'nın kendisine bir özür borçlu olduğunu ifade etti. 'Ben diğer tüm yarışmacılardan eğer onları kıracak, üzecek bir şey yaptıysam özür dilerim' diyen Nihat, Nouma'nın da özür dilemesi halinde, kendisinin de ondan özür dileyeceğini ifade etti.

Bu sözleri duyan Nouma ise adeta gülme krizine girerek yerinden kalktı. Bir süre sahnede ayakta duran Nouma daha sonra tekrar yerine oturdu. Tepkili olduğu gözlerden kaçmayan Nouma, Derya'nın şampiyon olması sonrasında ise büyük bir sevinç yaşadı.
Bugün gazetesi

i.php

Survivor'da muhteşem final! Şampiyon Derya Büyükuncu!

3 aylık serüven bu gece son buldu. Survivor'ın şampiyonu Derya Büyükuncu oldu.

Survivor'da final heyecanı bu gece doruk noktasına çıktı.

Son olarak Kıbrıs'ta yapılan yarı finalde Taner elenmiş, büyük finale Derya Büyükuncu ile Nihat Doğan kalmıştı.

Survivor'ın kazananını bu gece halk bilerleyecek. SMS yöntemiyle yapılacak oylama sonucu Survivor'ın galibi belli oldu.

Yarışmanın önceki evrelerinde elenen yarışmacıların da katıldığı "yüzleşme" bölümünde SMS oylaması sonucu kazanan isim belli oldu.

Acun, Türkiye'deki bazı illerden oy durumlarını ekrana getirdi... Nihat Diyarbakır'ı sordu. Diyarbakır'da Nihat yüzde 77 oy alırken, Derya yüzde 23 oyda kaldi, Hemen ardından Derya Gaziantep'i sordu. Gaziantep'te ise Nihat yüzde 28oy alırken Derya yüzde 72 Oya ulaştı. Acun Ilıca'lı, Nihat Doğan'ın memleketi olan Muş'un yüzdelerini merak ederek Muş'un oy oranını gösterdi. Muş'ta Nihat Doğan yüzde 96, Derya Büyükuncu yüzde 4 aldı.

Nihat mı, Derya mı?

Bu sorunun yanıtı bu gece belli oldu.

Acun Medya yapımcılığında, Show TV'de ekrana gelen Survivor'ın şampiyonu, ünlü yüzücü Derya Büyükuncu oldu.

Yarışmanın sonunda büyük bir heyecan fırtınası yaşanırken, Derya'nın, eşi Zehra'yı öperek şampiyonluk kutlaması geceye damgasını vurdu.

Finalde Nihat Doğan'ı geçen Derya 250 bin TL'lik ödülün sahibi oldu.

medyafaresi

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
Nihatı hiç sevmiyorum ama Derya hayatımda gördüğüm en pasif insandır hiç birşeye karışmayan sesi soluğu çıkmayan enteresan bir insan dün balık tutmamasının sebebini 1 balık yiyip alacağım 10 kalori için balık tutup 1000 kalori harcayamam dedi adamda ekip ruhu denen birşey yok resmen çok sinir oldum ya ona keşke taner kazansaydı......

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
O balık olayıda bir garip kardeşim Derya'ya diyene kadar bir zahmet oturdukları yerden kalkıp kendileri tutsalarmış ya adama demedikleri kalmadı birde kalkıp karınlarını mı doyuracaktı yani :böö:

Asena süper sıkıştırdı ama ben bayılınca canım cicim dedin ertesi gün numaradan bayıldı niye dedin dedi adam cevap veremedi sovmenlik yaptı orda :zopa:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Bence mantıklı pamukelf çokda haklı 10 kalori için 100 kalari harcamak biraz mantıksız. Derya akıllı davranmış.
Tebrik ediyorum Deryayı canı gönülden helal olsun...
:lilav::lilav::lilav::lilav:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Bende Derya'yı mantıklı buldum hani balık geçen yarışmadaki gibi kocaman kocaman olsa tamam ama minicik balığı kaç kişi paylaşıyor bir lokmada gidiyor ne gerek var sonradan mevsimden dolayı mı ne fazlalaştıda Taner yakaladı ama o zaman için mantıksızdı kendi gitseydi paşam laf atmaya hakkı yoktu onun yarışmalar dışında oturup duruyordu zaten :eek:ky:

Dönüşü de çok komikti ya :hihi: nasıl atıp tutarken birkaç ilin sonuçlarını görünce kazanamayacağını anladı ona göre konuşması değişti Acun'un onu bozmasıda iyi oldu yok efendim bağış yapacakmışta yüzme havuzlu okul yaptıracakmış minik Derya'lar yetiştirecekmiş okulda Derya kendi için harcayacakmış birden Acun diyince tüm ünlülerimiz zaten yarısını bir yere bağışlayacak öyle konuştuk diye şişti kaldı:sila:

H

Hera

Misafir
Bence mantıklı pamukelf çokda haklı 10 kalori için 100 kalari harcamak biraz mantıksız. Derya akıllı davranmış.
Tebrik ediyorum Deryayı canı gönülden helal olsun...
:lilav::lilav::lilav::lilav:

Evet hem herkes balık tutacak tutabilecek diye bir mecburiyet yok adam sporcu mantığı ile düşünüyor Efendilik ve Terbiye Sessizlik Cahil ile Muhatap olmamak terbiyesizden terbiye yi satın almak Pasiflik ise Bende Çok Pasif bir İnsan OLmayı tercih ederim... Derya Açken Kimsenin de Kalbini kırmadı herkes derye die boynuna atlıyo boşuna bunca kişinin saygısı sevgisi

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Valla ben Derya´nin kazanmasini cok istedim.
Adam herseyi kendi imkanlari ile yapmaya calismis.
Sporcuya hak edilen önem verilmiyor.
Nihat´in biz seni olimpiyat yarislarina yollariz diye alay etmesi beni sinir etti.
Futbolculara verilen paralar dudak ucuklatirken bizim milli yüzücümüzün ve diger spor dallarinda olan sporcularimizin hak ettigi degeri görmedigini düsünüyorum.
Benim bile Derya´nin sampiyonluklarindan haberim yoktu. Bu yüzden de kendime cok kizdim.
Adami bu yarismada tanidim.
Onunda amaci buymus zaten.
Bende efendi biri birinciligi haketti. -alkis :kupa:
Umarim istedigi gibi olimpiyatlarda da basarili olur. :eek:

Haa birde Nihat oylari etkilemesin ben kazanirsam yüzme okulu actiracagim dedi ya, gülmekten kendimi alamadim.
Nasil bir karakterdir bu ya?
Ünlüler zaten kazanan kim olursa olsun paranin yarisini bagislayacakmis.
Derya kimse merak etmesin ben en güzel yüzme okulunu acarim dedi ama kazandiktan sonra.
Nihat gibi aklinca halka oynayarak degil. :gelbenimle:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ama halka bravo bu sefer hakedene hakettiği gibi oy verdi :eek: artık böyle duygu sömürülerine kanmıyor insanlar ara ara baktım Derya'ya utanmadan laf çarpıtırken eskiden olsa alkış sesleri yükselirdi böyle davranışlarda bu sefer yuh sesleri yükseldi seyircilerden halk prim vermedi sahteliğe...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ama halka bravo bu sefer hakedene hakettiği gibi oy verdi :eek: artık böyle duygu sömürülerine kanmıyor insanlar ara ara baktım Derya'ya utanmadan laf çarpıtırken eskiden olsa alkış sesleri yükselirdi böyle davranışlarda bu sefer yuh sesleri yükseldi seyircilerden halk prim vermedi sahteliğe...
Bende ayni seyi söyledim izlerken canim.
Nihat resmen show yapmaya calisti.
Yok diz cökmeler felan.
Insanlar artik neyin ne oldugunu görüyor.
Valla aksam sacma belki ama Derya´nin kazanmasina cok sevindim yaf.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Aynen o yüzden çok sevindim artistlik sökmedi halka bir ara Derya'da lafa ben milli sporcuyum vs. gibilerinden girince o da tuhafıma gitti hatta yapma be Derya sendemi Nihat'a özendin dedim sonra lafını bitirince oh dedim duygu sömürüsü gibi değilmiş diye yoksa ona da bir eksi puan olacaktı benim için...

Görüntü süperdi ama 3 sahte kişi yanyana diğer yarışmacılar bir ağızdan Derrrrya adamsııın falan yaptılar sarıldılar Pascal falan sarılıp sarılıp durdular diğerleri tip tip kesiyor kenardan :)

Son dakika Taner nerdeydi onu göremedim hatta içimden şimdi tepeden bunların üstüne tarzan gibi atlarsa hiç şaşırmıcam dedim :hihi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar