Şu anda ne örüyorsunuz?

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
örgü yelek var elimde
yiyenime daha anne karnindayken( 3 ayikti )
basladim ve bebek dogdu
su an 6 aylik kizimiz
benim yelek bitmediiiiiiii:eek:ky:
Kolaylar gelsin o zaman :) bende yeğenime doğduğunda askılı bluz gibi birşey örmüştüm ama ben örene kadar çocuk büyüdü bluzde elimde kaldı hatta hala eksikleri var :cokkomik:

benimde tunus işi patiğim var elimde şu anda yarım, örsem gerçi bugün bile biter işte ama hiç canım istemiyor şu anda örgüyü:dertli:

Çok güzelmiş :sirin: elinizin örgüsüde güzel hazır gibi olmuş çok beğendim...

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
teşekkür ederim boncuğum sende çok marifetlisin canım ,maşallah yatak örtün harika olmuştu, açıkcası bende hiç cesaret edemem öyle büyük ağır işlere helal olsun vallahi sana, inş bitirirsem bu patikle birlikte diğer tunus işi patiklerimide eklicem bakalım:panter:

teşekkür ederim canım hiç zor değildi bence patikten daha kolay anlayacağın :)resimleirnide bekleriz yaptıklarının:cee

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
evet arkadaşlar dün itibariyle bitirdim patiğimi ama daha öbür tekine başlayamadım:orgu: şimdi bir lif modeli var onunla uğraşıyorum dünden beri güzel olursa paylaşırım buradada

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
boncuğum çok kolay ve zevkli örülüyo canım istersen diğer tekine henüz başlayamadım örmek istersen ben senin için yapılışını resimler ve açıklamalarıyla yazarım canım ama biraz müsadeni isticem yalnız acelesi yoksa eğer, bu arada sanada anneciğinede kolay gelsin kazağının rengide çok güzel eminim bitmişide harika olucaktır

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
yaparsın canım yaparsın tabi,i inan hiç bir zorluğu yok çok zevklide örülüyor zaten, ilk patiğimin sadece tabanında bayağı bir zorlanmıştım ama sonradan çok şükür elim yaptıkça alıştı şimdi daha muntazam oluyor sen ne zaman istersen her zaman yardımcı olmaya çalışırım boncuğum bu patikler devamlı elimde zaten şimdi yeni yeni modellerde denicem ayy durun yada bu akşam inş diğer yaptıklarımıda bir ekleyeyim benim ufaklıkları yatırayımda öyle eklerim inş iyi akşamlar canım görüşürüz-ciko

canan79

Yeni Üye
Tepki
7
herkesin ellerine sağlık çok güzel işler yapmışsınız
benim de şuanda elimde kasnaktan oda takımı var onlarla uğraşıyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar