Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

sadLisa

Yeni Üye
Tepki
2
Jared Diamond'ın Tüfek, Mikrop ve Çelik okuyorum şu sıralar.
İnsanlığın buzul çağından bugüne kadar ki sürecini anlatan kitap . Dünyayı daha iyi anlamak için mutlaka okunmalı . Genel kültürü büyük ölçüde geliştirmeye yardımcı olacak bulunmaz bir hazine , oldukça uzun bir kitap yakın zamanda bitiririm umuyorum :)

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Halide edip adıvar-Kalp ağrısı daha 12.sayfadayım şimdilik güzel :)

umel

Üye
Tepki
49
Paulo Coelho-Kazanan Yalnızdır kitabını okuyorum çok sürükleyici ve içinde aşk-entrika -hayaller intikamlar falan ne ararsanız var..elimden bırakmak istemiyorum..

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
amin maalouf yüzüncü ad
okudukca merakim daha da artiyor neler olucak diye:panter:

umel

Üye
Tepki
49
canm ben Ahmet ümit'in bütün serisini okudum buda aynı tarzda yine polisiye ama en iyi kitabı diyebilirim tavsiye ederim tatlım :huhuu:

kitabım bitsin hemen alayım o zaman merak ettim..ben genelde polisiye olunca yabancı yazarları okurdum..açıkçası benim için bir ilk olacak..:panter:

Ayzer

Üye
Tepki
67
Aslında kendimi kitaplarla tanımlamam rağmen eskisi kadar okuyamadığımı farketmeye başladım.Evlilik,meslek hayatı derken hayatımın o münzevi,kitaplara düşkün yanını kaybetmekten korkmakla birlikte elimde sürünen Leyla Navaro Haset ve Rekabet,Irvin Yaloom Bugünü Yaşama Arzusu ve birde Kürşat Başar ın Başucumda Müzik kitaplarını birlikte götürmeye çalışıyorum ama gitmiyor tabi ki:uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar