Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
Ben şu anda bir kitap okumuyorum arkadaşlar hadi bakalım alttaki üyeler yazsın:hanimdil:

Öncelıkle arkadasım rose"ye tesekkurlerımı sunuyorum :gulcicek:

Sevgılı hanımefendıler okudugunuz kıtapların

İsımlerıyle ozetlerını burdan paylasalım.

:gulcicek:Tavsıyelerınızı beklıyoruz.......:cicikadin:

OP
~ RQS£ ~

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
bende en son emine şenlikoglu hristiyan gülünü okumuştum ama şu an da hangi kitabı okudugmuzu yazcagız kızlar

Tepki
64
Şu an okuduğum kitabın adı YÜZÜK
Danielle Steel'in otuzlu yılların almanyasında geçen bir hikaye

Tepki
8.216
ben suan çocuk gelişim kıtapları okuyorum kıtabımın ismi bağırıp çağırmadan çocuk eğitimi... ee bebek olmadan öğrenmem gereken şeyler değilmi:D

OP
~ RQS£ ~

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
:D hayal abla zaten hamile bayanlar başka bişi okuyamıyorlar roman falan olursa üzülürler falan kötü olur:D

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
suanki okudugum kitap HAYATINIZDA FARK YARATMANIN 10 SIRRI
yazari john c.maxwellharika bir kitap, tavsiye ederim...
ilgi alanim psikoloji ve kisisel gelisim oldugu icin, bu tarz kitaplar herzaman tercihim olmustur ...

munise

Daimi Üye
Tepki
365
Ayşe Kulin'in ''veda'' ismli kitabını okudum çok güzel,Osmanlı imparatorluğu'nun son kalan nazırlarından Ahmet Reşat beyin konağında geçen çok güzel bir roman. Hanımefendi sitesindeki bayanlara tavsiye ederim .

çiğdem

Aktif Üye
Tepki
189
bende ayşe kulinin veda adlı kitabının devamı olan umut romanını okudum çok güzeld. tavsiye ederim:D

pelin

Yeni Üye
Tepki
0
biraz önce naşide gökbudak'ın "süreyya" adlı romanını okudum tek kelimeyle müthişti ,şimdide buket uzunerin ne zamandır okumadığım "gelibolu" kitabını okuyacağım

ebruuysal

Yeni Üye
Tepki
4
şu anda alaca karanlık serisini okuyorum ilk 2sini bitirdim 3. kitabını okuyorum stephhenıe meyer tavsiye ederim.insan okudukca bşka bir aleme gidiyor aşkı tutkuyu romantizmi sevenler buyursun derim

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
haram lokma isimli kitabi yeni bitirdim yediğimiz tak bi lokmanın bile nerden nasıl geldiğini düşünmemiz gerektiğini va hayatta başımıza gelen herşeyde mutlaka bi hikmet olduğunu anlatıyorçok beyendim:eek:

C

canan.dere

Misafir
şu anda alaca karanlık serisini okuyorum ilk 2sini bitirdim 3. kitabını okuyorum stephhenıe meyer tavsiye ederim.insan okudukca bşka bir aleme gidiyor aşkı tutkuyu romantizmi sevenler buyursun derim

Alacakaranlık serisini bende kesinlikle tavsiye ediyorum harika :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar