Sizce hamilemiyim?

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
bazen testlerde hata olabiliyor bence biraz daha bekle,eğer değilsen kendini üzmüş olursun ...

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Elif'cim burası küçük şehir bi kaç kere yaptırmıştım ve negatif çıkmıştı emin olmadan yaptırmak istemiyorum.
Office gerçekten öylemi dersin, yanlışlık yoktur dimi?
Karar verdim yarın başka bir markayla tekrar denicem, ama negatif çıkar diye korkuyorum :((

Canım benim o kadar net ki ikinci çizgi o yüzden dedim korkma verende Rabbim hem şimdi vermese bir daha ki sefere verir inşallah .. git bir yaptır bize de haber et inşallah gönlüne göre olur

OP
Z
Tepki
27
bazen testlerde hata olabiliyor bence biraz daha bekle,eğer değilsen kendini üzmüş olursun ...

Canım iki testte böyle çıkınca umutlandım açıkçası.
İlkinin pek iyi marka olmadığını öğrenince yanlış dedim ve 2. testi yaptım, o daha belirgin gösterdi :))

Canım benim o kadar net ki ikinci çizgi o yüzden dedim korkma verende Rabbim hem şimdi vermese bir daha ki sefere verir inşallah .. git bir yaptır bize de haber et inşallah gönlüne göre olur

İnşaAllah canım.
Tabi memnuniyetle haber veririm :))

M

madesam

Misafir
hakkında hayırlısı olsun canım allah gönlüne göre versin haberlerini bekliyoruzzz

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
fotolarda çok silik ben bişey göremedim, ama sen belirginleşti diyorsun.
önemli olan idrarı damlatmadan önceki halinden daha belirgin olması:)
galiba pozitif:huhuu:

OP
Z
Tepki
27
Kızlaar 1 tane fortel bir tane miratech denedim bugün.
Onlarda da soluk çıktı, daha belirginleşmesi gerekmezmiydi?

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
canım yeni oldugundan soluk cıkar bi kacgün bekle tekrar test yap kız gebelik tesleri sana imall ediliyo:kahkaha: bendede soluk cıkmıstı sonra günümü beklemiştim uzun lafın kısası sonucda hamile cıktım:hihi: 5 sene önce:kahkaha:

OP
Z
Tepki
27
canım yeni oldugundan soluk cıkar bi kacgün bekle tekrar test yap kız gebelik tesleri sana imall ediliyo:kahkaha: bendede soluk cıkmıstı sonra günümü beklemiştim uzun lafın kısası sonucda hamile cıktım:hihi: 5 sene önce:kahkaha:

Tamam canım, zaten pazartesi yapmayı düşünüyordum.
Yanlışta olabilir diye bugün yapayım dedim :))

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Günün geçince daha da belirginleşir çizgi sen merak etme.
Benim günüm 1 hafta geçtiği halde silik çıkıyordu çizgi 10gün bekledim bidaha yaptım yine tam bir çizgi değildi sanırım hcg hormonu az salgınaıyordu.Ama daha sonra dr gittiğimde hamileydim bende 3 sene önce:hihi:

OP
Z
Tepki
27
Günün geçince daha da belirginleşir çizgi sen merak etme.
Benim günüm 1 hafta geçtiği halde silik çıkıyordu çizgi 10gün bekledim bidaha yaptım yine tam bir çizgi değildi sanırım hcg hormonu az salgınaıyordu.Ama daha sonra dr gittiğimde hamileydim bende 3 sene önce:hihi:

Hadi hayırlısı diyeyim o zaman :))

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
canım adet gününü beklemeden umutlanma..6 gün uzun bir süre inşallah hamilesindir ikinci çizgi de görünüyor ama yinede hemen umutlanma derim..bekle ve günün geçince yine test yaptur hatta gir sağlık ocağına kan testi yaptır..inşallah rabbim vermiştir ve şu an karnındadır miniğin...

OP
Z
Tepki
27
canım adet gününü beklemeden umutlanma..6 gün uzun bir süre inşallah hamilesindir ikinci çizgi de görünüyor ama yinede hemen umutlanma derim..bekle ve günün geçince yine test yaptur hatta gir sağlık ocağına kan testi yaptır..inşallah rabbim vermiştir ve şu an karnındadır miniğin...

Ben çok umutlanmadım canım, ama bi ablaya gösterdim kesin var dedi, çevremdekiler umutlandırıyor...

OP
Z
Tepki
27
Kızlaar kan testi sonuçlarını aldık hamileyim :))
Rabbim isteyen herkese nasip etsin ve hayırlısıyla kucağımıza almak nasip etsin...
:cicibebek:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
tebrik ederim canım.
fazla bekletmeden hamile kaldın aralık ayı uğurlu geldi gerçekten:)

OP
Z
Tepki
27
Saolun kızlaar ama normalde regl tarihim yarın ve değer 295 çıktı, çok değilmi?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar