Sizce hamilemiyim?

Tepki
27
Slm kızlar, bugün iki test yaptım ve ikiside aşağıdaki gibi çıktı.
Bu arada reglime 6 gün var, sizce hamilelik varmıdır?

u80t.jpg
[/url][/IMG]

u81g.jpg
[/url][/IMG]

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
neden adet gününe kadar beklemiyorsun..bu testlerden tam sonuç alamazsın..en iyisi kan testi..

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
bu testler tam sonuç vermez canım..birde bunları yapmak için adet gününün geçmesi gerekir..

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
evetttt iki cizgiyi gördüm insallah halmilesindir canım bendede öyle olmustu hamile degilim sanmıstım sonra günüm gecmişti :sirin::sirin:

OP
Z
Tepki
27
Canım hamilesin tebrik ederim silikte olsa çizgi var.
Senin adet tarihine daha vardı bence:acep:

Ayy çok mutlu oldum.
Evet adet tarihime 6 gün ar.
Aama geçen ay 5 gün gecikmişti, normal şartlarda yarın regl günüm..

rabbim gönlüne göre versin..

Amin canım.
Rabbim herkesin gönlüne göre versin...

evetttt iki cizgiyi gördüm insallah halmilesindir canım bendede öyle olmustu hamile degilim sanmıstım sonra günüm gecmişti :sirin::sirin:

İnşaAllah canım..

Ümitlendirmek istemem güzelim ama banada hamilesin gibi geldi.Allah gönlüne göre versin inşallah Hayırlı ve kesin haberlerle dönmeni bekliyoruz :panter:

İnşaAllah canım 6 gün sonra güzel haberlerle dönmek istiyorum...
Ama umutlanmakta istemiyorum :((
Geçen ay 5 gün gecikmişti ama hiç çift çizgi görmemiştim, yinede üzülmüştüm.
Bu ay öye olsun istemiyorum...

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Tatlımmm mademm bu kadar heveslisin güzelim neden bekliyorsun ki yarın git kan testi yaptır hemen kesin sonuç verir öğren bu kadar basit .. Hem bence de hamilesin

OP
Z
Tepki
27
Elif'cim burası küçük şehir bi kaç kere yaptırmıştım ve negatif çıkmıştı emin olmadan yaptırmak istemiyorum.
Office gerçekten öylemi dersin, yanlışlık yoktur dimi?
Karar verdim yarın başka bir markayla tekrar denicem, ama negatif çıkar diye korkuyorum :((

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
Elif'cim burası küçük şehir bi kaç kere yaptırmıştım ve negatif çıkmıştı emin olmadan yaptırmak istemiyorum.
Office gerçekten öylemi dersin, yanlışlık yoktur dimi?
Karar verdim yarın başka bir markayla tekrar denicem, ama negatif çıkar diye korkuyorum :((

ilk hamileliğimde ki test aynen böyle aşırı silikti. hatta ben "hamile değilim" dedim, eşim ikna etti testi de alıp kan testine gittik. 5 haftalık hamile olduğum anlaşılmıştı.. genelde testler yanlışlıkla negatif olabiliyor ama yanlışlıkla pozitif çıkanını hiç duymadım :) sen tabiki yarın bir kan testi yap en yakın hastanede. sonuçlarını da hemen alıyorsun zaten. allah gönlüne göre versin inşallah heyecanını anlayabiliyorum :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar