Sesine Güvenen Hanımefendiler Buyrun "Hanımefendi Star"ımızı Seçelim!

Tepki
8.216
:eek:yna3Merhaba kızlar :cee
Var mısınız hep birlikte kendi starımızı seçelim?:panter:
İlk ses yarışmamız olacağı için tam olarak bir müzik türü belirlemek istemiyorum.
:sarki::sarki::sarki:Google'dan bi çok müzik bulabilir kendi bilgisayarımızdaki basit bir programla ses kaydediciyle kendi şarkımızı söyleyebiliriz değil mi :sarki::sarki::sarki:
Hiçbirimiz profosyonel süper şeyler beklemiyoruz önemli olan hep birlikte eğlenmek :evet:
Yokmu aramızda bu eğlenceye dahil olmak isteyenler :panter:

Yeterli katılım olduğunda yöneticilerimizinde onayını alarak yarışmayı başlatalım hep birlikte,ne kadar çok kişi o kadar eğlence :dj:halay:eek:ynaa:eek:yna5
bebek4ph1ox.gif

Hiç bilmeyen arkadaşlarım için ses kaydının yapılışını anlatıyorum canlar.
Tabi bunun için masa üstü bilgisayarımız varsa eğer mikrofon gerekli fakat görüntülü konuşma için kullandığımız kamerada işimizi çok rahat görecektir :dertli:

Bilgisayarın arkasında pembe bi giriş olacak genelde bunları oraya takarız takılıysa da dokunmayın sakın :cokkomik:

Hoparlörümüzde takılı olmalı :cikolata:

Müziğimizi google amcaya arattık indirdik:deli:
("Müzik altyapısı" yazınca çıkan sitelerden indirebilirsiniz istediğinizi)

Sonra müziğimizi winamp yada windows media player ile açmaya hazır hale getiriyoruz :lilav:

Daha sonra ses kaydedicisini açmamız gerekiyo tabi
Bunun için Başlat- Tüm Programlar-Donatılar-Eğlence-Ses kaydedicisi yolunu kullanıyoruz.

sonra karşımıza kaydedici çıkıyor:cee

yalnız ses kaydedicisi sadece 1dklık kayıt yapıyor
ee bizimde şarkılar 3-4 dk sürüyor-ciko
bunun için kayıt tuşuna basıp bi dk dolmasını bekliyoruz sonra sonuna gelince tekrardan başa getiriyoruz okumuzu kayıt tuşuna basıyoruz ard arda
4 dk mesela 4 kere 1dklık kaydediyoruz ve oluyor 4 dk :hihi:

sonra başlıyoruz kaydımızı gerçekleştirmeye artık tekrardan oku başa alıyoruz 4dlık kayıt gerçekleşecek tabi müziğimizide açıyoruz önümüzde mikrofon yada kamera başlıyoruz şarkımızı söylemeye :sarki::sarki::sarki:

Kayıt gerçekleşti ve bunun bana gönderilmesi gerekiyo eee albümü nasıl çıkarcaz yoksa :hihi:
İmageShack'e yükleyin diyecektim bunun için dosyanın videoya dönüştürülmesi gerekiyo hazırlayan arkadaşlar bana özelden mesaj yazsınlar ben msn adresimi vereyim ordan bana gönderin bende video şekline dönüştürüp yarışma anında siteye şarkıyı yüklerim kızlar kolay gelsin
yada adresine şarkınızı yükleyip linki bana atabilirsiniz

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım çok güzel düşünmüşsün değişik bir yarışma:1: eminim çokda güzel olur -kop-kopbakalım içimizde ne cevherler varmış:sarki:

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
Canım çok güzel düşünmüşsün değişik bir yarışma:1: eminim çokda güzel olur -kop-kopbakalım içimizde ne cevherler varmış:sarki:

Valla görelim inşallah canım cehverlerimizi ortaya çıksınlar artık

Bakalım katılım olacak mı aslında konuyu açmamın sebebi o, yeterli katılım sonucunda adminimiz de uygun görürse süper olur bence :eek::huri::dusun:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Valla görelim inşallah canım cehverlerimizi ortaya çıksınlar artık

Bakalım katılım olacak mı aslında konuyu açmamın sebebi o, yeterli katılım sonucunda adminimiz de uygun görürse süper olur bence :eek::huri::dusun:

Bencede çok güzel olur canımcım eminim Adminimizde uygun görür diye düşünüyorum:sirin:

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
:kptmya::kptmya::kptmya:
Ah metisim şu pc min kasasının heran çökmiyeceğinden emin olsam bende katılırdım ama pc S.O.S veriyor-rgulu-rgulu

katılırsan süper olur tatlım eğer bi şekilde düzelirde katılabilirsen çok sevinirim ama olmazsa canın sağolsun

kimseden süper bişey beklediğimiz yok zaten yarışalım yeterki starımızı seçelim :yandanyandan::evet:

bakalım kimler katılcak merak ediyorum :kayris:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.532
Ay çok hoş yarışma Metis tebrik ederim çok zekice valla takip edicem canım :sarki: ama ben ancak en kötüyü seçersek katılırım diğer türlü şansım yok çünkü :kptmya:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
katılırsan süper olur tatlım eğer bi şekilde düzelirde katılabilirsen çok sevinirim ama olmazsa canın sağolsun

kimseden süper bişey beklediğimiz yok zaten yarışalım yeterki starımızı seçelim :yandanyandan::evet:

bakalım kimler katılcak merak ediyorum :kayris:

Canım eğer kasa yenilenirse katılacağımdan emin olabilirsin

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
Ay çok hoş yarışma Metis tebrik ederim çok zekice valla takip edicem canım :sarki: ama ben ancak en kötüyü seçersek katılırım diğer türlü şansım yok çünkü :kptmya:
yarışma fikrini beğenmene çok sevindim tatlışım
genelde hep sesim kötü diyenler nedense süper şarkı söylüyo:lala: :sila:
sen istersen yine katıl bakalım sondan mı baştan mı birinci olursun oylarla görelim
Canım eğer kasa yenilenirse katılacağımdan emin olabilirsin

oyy tamam sılacım kasa yenilenirse senin şarkını da beklerim :sirin:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar