Serbest Şiir Yarışması Oylamaları

Serbest Şiir Yarışması Oylamaları-Adaylarımız

• 1. ADAYIMIZ VE ŞİİRİ- O ŞARKIMIZ [B][COLOR="Red"]yoruldum71:teselli:[/COLOR][/B]

Kullanılan: 0 0,0%
  • 2.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ - Anneme Yarışmamızın [B][COLOR="Red"]Yarışmamızın Birincisi Fındık Kurdu:kupa:[

Kullanılan: 10 25,0%
  • 3.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Sen Yoktun[B][COLOR="Red"]eftelya[/COLOR][/B]

Kullanılan: 1 2,5%
  • 4.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ[B][COLOR="Red"]bitter_im:teselli:[/COLOR][/B]

• 5.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Nisan Yağmuru[B][COLOR="Red"]es_se:teselli:[/COLOR][/B]

Kullanılan: 3 7,5%
  • 6.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Sen Bir Ceylan Olsan Bende Bir Avci[B][COLOR="Red"]berceste:teselli:[/COLOR][/

Kullanılan: 2 5,0%
  • 7.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Vatana sevdalı gülyüzlü şehidim[B][COLOR="Red"]Yarışmamızın üçüncüsü sıladayım:

Kullanılan: 5 12,5%
  • 8.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Dudak Payı[B][COLOR="Red"] Yarışmamızın İkincisinesrin64:kupa:[/COLOR][/B]

• 9.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Annem[B][COLOR="Red"]Yarışmamızın Birincisi -sumeyye:kupa:[/COLOR][/B]

Kullanılan: 9 22,5%
  • 10.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Hadi Gel Bebek[B][COLOR="Red"]incitanemtuana:teselli:[/COLOR][/B]

• 11.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Hiç Bir Yere Doğru[B][COLOR="Red"]Arina:teselli:[/COLOR][/B]

Kullanılan: 0 0,0%
  • 12.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -BAŞIM GÖZÜM ÜSTÜNE[B][COLOR="Red"]güllerdiyarı:teselli:[/COLOR][/B]

• 13.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ - BAĞLANMAYACAKSIN[B][COLOR="Red"]yasemen81:teselli:[/COLOR][/B]

• 14.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ[B][COLOR="Red"]:nazoeren:teselli:[/COLOR][/B]

• 15.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ Böyle Bir Sevmek[B][COLOR="Red"]RAVA :teselli:[/COLOR][/B]

• Kullanılan toplam oy
    40
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bettyprenses

Aktif Üye
Tepki
78
bende kullandım oyumu ama bişey söylemeden geçemicem herkesin emeğine yüreğine sağlık,yalnız keşke konu belirleseydik çünkü konu anne ,şehitler olunca sevgi aşk geride kalıyor,eğer bu şiirlerimiz one çıkarsa diğer arkadaşlarımız üzülmesin çünkü kendi şiirini yazan arkadaşlarımızda çok güzel yazmış şiir den çok konu belirleyebilir birinciyi

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
bende kullandım oyumu ama bişey söylemeden geçemicem herkesin emeğine yüreğine sağlık,yalnız keşke konu belirleseydik çünkü konu anne ,şehitler olunca sevgi aşk geride kalıyor,eğer bu şiirlerimiz one çıkarsa diğer arkadaşlarımız üzülmesin çünkü kendi şiirini yazan arkadaşlarımızda çok güzel yazmış şiir den çok konu belirleyebilir birinciyi

aslinda hakklisin bebem katiliyorum sana
beni can evimden vuran siirler onlar zten

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
bebem hepimiz bilincli katildik
sanmiyorumki üzülelim
ucunda ölüm yok ya
gönüller bir olsun yeterki
ben sadece hemfikir oldugum belli kategori secilip ask üzerine yada anne üzerine olsun anlaminda dogru buluyorum
sartlar esit olurdu
ben anne olmasamda ask siirlerinden cok anne babayla ilgili siirler etkiler beni

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Bettycim çok haklısın canım,ama https://www.hanimefendi.com/hanimefendiler-yarisiyor/17584-yarismamiz-ne-olsun.html buraya bir konu açtım ve herkesin düşüncelerini almak istedim..
Aklıma bu şekilde bir yarışma geldi ve inan bu kısmı ben düşünemedim ama bundan sonraki yarışmalarda kategorileri belirleyerek açarız yarışmamızı..
ama lütfen verdiğim linkede görüşlerinizi dile getirirseninz sevinirim,sizlerin o güzel düşüncelerinize ihtiyacım olabiliyor,bakın benim atladığım bir nokta ama sizler ne güzel düşünmüşsünüz.

*Neşe*

Daimi Üye
Tepki
582
Şiirlerin hepsini okudum ,katılan herkesin emeğine sağlık..
tabi şiirlerin içinde kendini ispat etmiş çok sevdiğim yazarların yanında(iclal aydın ,can yücelBedirhan gökçe)kendi şiirleriyle katılan arkadaşlarıda ayrıca kutluyorum.hepsinin aynı kategoride değerlendirilmesi gerçekten çok zor..
kendi yorumlarıyla katılan arkadaşları daha ön planda tutarak 5 ve 14 numaralı şiirleri gerçekten beğendiğimi söylemek istiyorum-alkis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar