Serbest Şiir Yarışması Oylamaları

Serbest Şiir Yarışması Oylamaları-Adaylarımız

• 1. ADAYIMIZ VE ŞİİRİ- O ŞARKIMIZ [B][COLOR="Red"]yoruldum71:teselli:[/COLOR][/B]

Kullanılan: 0 0,0%
  • 2.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ - Anneme Yarışmamızın [B][COLOR="Red"]Yarışmamızın Birincisi Fındık Kurdu:kupa:[

Kullanılan: 10 25,0%
  • 3.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Sen Yoktun[B][COLOR="Red"]eftelya[/COLOR][/B]

Kullanılan: 1 2,5%
  • 4.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ[B][COLOR="Red"]bitter_im:teselli:[/COLOR][/B]

• 5.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Nisan Yağmuru[B][COLOR="Red"]es_se:teselli:[/COLOR][/B]

Kullanılan: 3 7,5%
  • 6.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Sen Bir Ceylan Olsan Bende Bir Avci[B][COLOR="Red"]berceste:teselli:[/COLOR][/

Kullanılan: 2 5,0%
  • 7.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Vatana sevdalı gülyüzlü şehidim[B][COLOR="Red"]Yarışmamızın üçüncüsü sıladayım:

Kullanılan: 5 12,5%
  • 8.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Dudak Payı[B][COLOR="Red"] Yarışmamızın İkincisinesrin64:kupa:[/COLOR][/B]

• 9.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Annem[B][COLOR="Red"]Yarışmamızın Birincisi -sumeyye:kupa:[/COLOR][/B]

Kullanılan: 9 22,5%
  • 10.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Hadi Gel Bebek[B][COLOR="Red"]incitanemtuana:teselli:[/COLOR][/B]

• 11.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -Hiç Bir Yere Doğru[B][COLOR="Red"]Arina:teselli:[/COLOR][/B]

Kullanılan: 0 0,0%
  • 12.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ -BAŞIM GÖZÜM ÜSTÜNE[B][COLOR="Red"]güllerdiyarı:teselli:[/COLOR][/B]

• 13.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ - BAĞLANMAYACAKSIN[B][COLOR="Red"]yasemen81:teselli:[/COLOR][/B]

• 14.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ[B][COLOR="Red"]:nazoeren:teselli:[/COLOR][/B]

• 15.ADAYIMIZ VE ŞİİRİ Böyle Bir Sevmek[B][COLOR="Red"]RAVA :teselli:[/COLOR][/B]

• Kullanılan toplam oy
    40
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
aaaaaaaaaa üçüncü olmuşum hiç haberim yoktu teşekkür ediyorum arkadaşlar
fındığım sümeyyecim birinci olmuşsunuz sizleri canı gönülden tebrik ediyorum :sarilma::sarilma::sarilma::kupa::kupa:canım arkadaşlarım fındığım şiirin beni öyle duygulandırmıştıki okurken gözlerimden yaşlar inmişti tebrik ederim :sarilma::sarilma::sarilma::sarilma:hayatım
nesrin ablacım sende ikinci olmuşsun ablam senide tebrik ederim :sarilma::kupa:
katılan diğer arkadaşlarım canlarım sizleride tebrik ederim diğer yarışmalarda buluşmak ümidiyle canımcımlarım:sarilma::sarilma::sarilma::sarilma::sarilma:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar