Salonumuzda kullandığımız aksesuarları oylama başladı!!

İşte Adaylarımız

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
56 kişi destek vererek oylarını kullanmışlar.Belki yarışmamız gününden öncede sonuçlanabilir kızlar.
Öne çekebilirim yani birincimiz ve katılımcılarımızın kimler olduğunu açıklayabilirim.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
59 kişi olmuşuz,madem kişi sayısında artma var,son güne kadar bekleyelim o halde:dusun:
Destek veren herkese çok teşekkürler:hhhhhh:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet canım hanımefendi arkadaşlarım..
Öncelikle uzun bir aradan sonra başlatmış olduğum yarışmada vermiş olduğunuz desteklerden ötürü siz arkadaşlarımdan çok ama çok teşekkürler ediyorum.
Katılan-katılamayan,o veren-vermeyen tüm canım arkadaşlarımız bir yarışmamız daha sona erdi ve işte sonuçlarımıza göre.
Toplamda 61 kişi oy kullanma hakkını kullanarak..
Cam Tabak ile yarışmamıza katılan nk83 arkadaşımız toplamda 16 oy alarak Yarışmamızın Birincisi olmuştur:kupa:
Kendisini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
Salonunda kullanmakta olduğu Avize ile yarışmamıza katılan zer arkadaşımız ise 12 oy alarak yarışmayı çok az bir oy farkı ile ikincilik alarak dereceye girdi:kupa:
Ücüncülerimiz ise..
Tablo ile Şekerpare ve ben Şahmaran üçüncülüğü paylaştık efendim 8 oy ile:kupa:

Diğer katılımcı arkadaşlarımıza da kendilerine çok ama çok teşekkür ediyoruz.Tac veremedik kendilerine ama bu güzel çiçekleri kabul ederlerse çok sevinirim:
ayser ablam:hhhhhh:
zele:hhhhhh:
ecrinnn:hhhhhh:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Teşekkür ederim sağolun bende öncelikle Şahmaran'a böyle güzel bir yarışma yaptığı için teşekkür ederim çok keyifliydi :1: sonrada katılan tüm arkadaşlarımızı kutlarım sayelerinde çok güzel aksesuarlar gördük ve hangisini oylayacağımızı şaşırdık :deli: hangi aksesurarın kime ait olduğunu merakla bekledik gerçekten -kop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar