Salonumuzda kullandığımız aksesuarları oylama başladı!!

İşte Adaylarımız

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet o beklenen an geldi.Katılan ve katılamayan tüm arkadaşlarımıza öncelikle teşekkür ediyorum.

Adil bir yarışma olması adına uyarılarımı yaparak başlamak istiyorum.

Öncelikle;göndermiş olduğunuz resimleri eklerken Aday numaraları kullandım bu numaralar gönderme sırasına göre değil,karışık bir şekilde sıralanmıştır bunun sebebi adaylarımızın gizliliğini korumak adınadır.
Profillerden,özel mesajlardan kesinlikle ama kesinlikle oy isteme gb bir durum söz konusu olmayacağı gibi imalı bir şekilde oy istemekte kesinlikle yasaktır.Görüldüğü taktirde yarışmadan diskalifiye olduğunuz gb siteden 1 hafta uzaklaştırma alabilirsiniz.
Sırf oy kullanmak için üye olup,oy verdikten sonra siteye giriş yapmayan arkadaşların oyları iptal edilecek ve IP'ler tespit edilip süresiz siteden uzaklaştırılacaktır.

Gerekli uyarılarımızı da yaptıktan sonra;

Amacımızın burada sadece eğlenmek olduğunu unutmayalım ve adil bir yarışma olması temennilerinde bulunarak işte adaylarımız...
Bu arada dekorasyonlar hakkında kısa bilgi istemiştim ama yazmıyorum.Önemli olan göze hitab etmesi olduğu için sadece resimlerini ekliyorum.

Yarışma:Salonumuzda kullandığımız aksesuarlarımızı yarıştırıyoruz..
Oylama Başlangıç Tarihi:01.10.2012
Oylama Bitiş Tarihi:20.10.2012

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
1.ADAY: ayser
Boyanmış Su Kabağı

attachment.php

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 219
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben açılışı yaptım şahım herkese başarılar
Oy veren ellerin dert görmesin inşallah.
Ellerine sağlık:kupa:
Teşekkürler:hhhhhh:
Beni ne bekelemedin nan insan bida bi sorardı -kizgin

Neyse canem gözüm 7.Adayda takıldı valla. Bakalım ilerde kullancam uyku sersemi öle güzel gelmiştir belki birde sakin kafayla bakarım

-kizginAç gözlerinide iyi bak o zaman..
Birde neden hatırlatmadın diye bana trip atıyor.Aşık ne olcek,sen gözünün önünü göremiyorsun beee aşktan:ne:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar