Şal Örmek İstiyorum!!kikimoraa sana ihtiyacım var!!

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
Sağlı sollu 3'er ilmekleri sen düzden gitmişsin hep,onlar mesela haroşa olacaktı canım diğer ilmekleri karışmaması ve şalın açılması için.
Sen tersten giderken o şağlı sollu ilmekler hep düzden örülecekti sanırım onlarıda düzeltmen gerekecek..
Diloşum bence sen yeniden sıfırdan başla birtanem...Şalın kenarları hatalı çünkü.
Diğer bir yandan yaprakların arttırmaları yapılırken hep arttırma yaptığın sayı 4 olacak,yani sen hep 4'er kez arttırmış oluyorsun..Püf noktası olarak vermiş olayım aklıma gelmişken.

tamam ben zaten şiş aldım gittim bu elimdekiyle örnek çıkartıyım falan diye başlamıştım direk şimdi yeniden başlıycam ama kikimoraa başta bütün sırayı yazmış ya olduğu gibi 27 , 29 , 31 . sırayıda öyle yazarmısınız bana noluur yoksa ben bu işin içinden çıkamıyorum beynim durdu sanırım özür dilerim vakit kaybettiriyorum ama :acep: bu anlayışsız insana vakit ayırdığınız için ; :eek:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
sal.jpg

internette araştırdım biraz daha , sonra şemayı anlamak için baktım ve örüyorum şu an bakalım :sevindirikasli:

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
ayşecim renkte çok güzel örgüde .devamet ördükçe örmekten vazgeçemezsin.ben şimdi ötgü örmezsem gece uykum gelmiyor.gözlük yakın no 4.nasıl ama durumum.:cilgindans::ne::ask:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar