Sağlıklı Yaşamayı Öğreniyoruz , Fit Kızları Bekleriz ;)

Tılsım

Daimi Üye
Tepki
6.213
Heheheheh ben bu işi biliyorum , sen fast fooddan uzak durmaya çalış ya da az tüket diyim en iyisi , ben sana sivilceyle alakalı özel tüyolar da vericem :findikim:
Benim de kemikler ağır ya sorma , bu lafa da kimse inanmıyor artık gerçi ayben mi paylaşmıştı kemiklerim ağır karikatürünü ferah mı hatırlayamadım şimdi. :dusun:

Süpersin.
İnanmazlarsa inanmasınlar amaaan.:hihh:

:dill:

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
İyi akşamlar Aybencim , hoşgeldi

Hoşbulduk liliciğim

ama ben mecburen yedim ...
Mecburen demek nasıl oluyorsa yada onun arkasına saklanıyorum :)
küçük damatlar ev değiştirdiler yoruldular diye lahmacun yaptırdık eşimle kıızmla gittik ee mecburen bizde yedik ayy bide güzel olmuştuuu anlatamam :)
ama sonra 2 saat yürüdük kızımla şimdi nasıl yorgunum anlatamam

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
bu topik iyi mi oldu yoksa benim açımdan kötü mü karar veremedim neyse hayırlı uğurlu olsun :D
bu sabah limonlu maydanoz suyu içtim aslında dün akşamda içmiştim ama henüz etki etmedi,akşam yemeğinde 1 tane enginar dolması yedim ve şimdi de büyük kırmızı nescafe fincanıyla kahve içiyorum içinde de 3 kesme şeker:utandim::leo:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Hoşbulduk liliciğim

ama ben mecburen yedim ...
Mecburen demek nasıl oluyorsa yada onun arkasına saklanıyorum :)
küçük damatlar ev değiştirdiler yoruldular diye lahmacun yaptırdık eşimle kıızmla gittik ee mecburen bizde yedik ayy bide güzel olmuştuuu anlatamam :)
ama sonra 2 saat yürüdük kızımla şimdi nasıl yorgunum anlatamam

Evet mecburiyet gibi olmuş canım , telafi etmişsin ama senin adına sevindim , sen zaten bu konuda oldukça deneyimlisin , örnek almakta fayda var yaptıklarını :eek:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
bu topik iyi mi oldu yoksa benim açımdan kötü mü karar veremedim neyse hayırlı uğurlu olsun :D
bu sabah limonlu maydanoz suyu içtim aslında dün akşamda içmiştim ama henüz etki etmedi,akşam yemeğinde 1 tane enginar dolması yedim ve şimdi de büyük kırmızı nescafe fincanıyla kahve içiyorum içinde de 3 kesme şeker:utandim::leo:

Afiyet olsun canım , hemen etki etmesini bekleme 1 ay dene sonra bi ara ver bakalım , kür gibi uygulamak daha iyi bana kalırsa.
Ben de sabahları limon sıkılmış ılık su içiyorum 2 bardak kadar.
Limon suyu asidik gibi dursa da vücutta bazik özellik gösteriyormuş , asit yüklü vücut hastalığa daha yatkın oluyor malum , böylelikle bağışıklığa da destek sağlamış oluyoruz hem c vitamini hem de ılık suyun midede uzun süre kalmasıyla yemeğe hemen saldırmamış oluyoruz.-ciko

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Evet mecburiyet gibi olmuş canım , telafi etmişsin ama senin adına sevindim , sen zaten bu konuda oldukça deneyimlisin , örnek almakta fayda var yaptıklarını :eek:

Tşk ederim canım
evet 10 kilo verdim ama şimdi duraklamadayım :)

aslında normal hatta bir iki kilo bile alınabilir .şöyleki vucut kısa süre içinde kilo veriyor ama sonra şöyle bir düşünüp neler oluyor bana diye panik yaptığında vucudun deposundaki tüm karbonhidratları devreye sokuyor onun için bir iki kilo alma olasalığı çok yüksek vucut depodakiilerini de harcayıp tüketiktten sonra asıl kilo verme olayı gerçekleşiyor ..
işte ben o duraklama olayını yaşıyorum 58 kiloya geldim durdum
inş depodakilerinide harcadıktan sonra 2 kilo daha versem çok daha ii olacak amaaaaaa aması var işteee ???:)

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Kızlar sizden de boy - kilo , hedef kilo alabilir miyim lütfen?

efenim anlamadım ,şartmı kardeşim:bitter:

tamam tamam yazıyorum :uzgun:
boy 158cm kilo 69 -70 arası gidip geliyorum :uzgun:

geçen gün eşim maydanoz suyu içti iki saat sonra lavabodan çıkmaz oldu da bende neden olmadı:dusun:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Tşk ederim canım
evet 10 kilo verdim ama şimdi duraklamadayım :)

aslında normal hatta bir iki kilo bile alınabilir .şöyleki vucut kısa süre içinde kilo veriyor ama sonra şöyle bir düşünüp neler oluyor bana diye panik yaptığında vucudun deposundaki tüm karbonhidratları devreye sokuyor onun için bir iki kilo alma olasalığı çok yüksek vucut depodakiilerini de harcayıp tüketiktten sonra asıl kilo verme olayı gerçekleşiyor ..
işte ben o duraklama olayını yaşıyorum 58 kiloya geldim durdum
inş depodakilerinide harcadıktan sonra 2 kilo daha versem çok daha ii olacak amaaaaaa aması var işteee ???:)

Aybencim oldukça bilinçli bir katılımcısın :) inan çok mutlu oldum burda olmana .
Duraklama dönemi için uzmanlar bünyeyi şaşırtmayı öneriyorlar maksimum 2 günlük protein beslenmesine ağırlık vererek mesela. Ama tabi bu durumun yan etkisi mutlaka oluyordur diye düşünüyorum. Ya bir müddet o duraklamayı en az zararla atlatmak için bekliyceksin yada protein ağırlıklı bi hızlandırmaya başvurucaksın.:dusun:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
efenim anlamadım ,şartmı kardeşim:bitter:

tamam tamam yazıyorum :uzgun:
boy 158cm kilo 69 -70 arası gidip geliyorum :uzgun:

geçen gün eşim maydanoz suyu içti iki saat sonra lavabodan çıkmaz oldu da bende neden olmadı:dusun:

:ko En zor kısmı da atlattın ferahçım tebrikler tebrikler , bunu söylemek inan kilo vermekten daha zordu , artık rahatça kilonu verebilirsin :hihi: Merak etme biz bizeyiz , aramızda kalıcak hepsi :dedikodu:

Senin vücut ödeme yatkın olabilir mi? Normalde kaç litre su içiyorsun?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar