Saçıma kına yakmak istiyorum

OP
gizemlii

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
canım kokusunu bende hiç sevmiyorum bi iki hafta kalıyo ama normalde öyle aşırı kokmuyo ıslakken kötü oluyo sadece hemen kurutuyorum ben ozman pek kokmuyo ilk baştan hafif bi turunculuk oluyo sonra o renk koyuluyo ama sırf beslemek için yapıcaksan tabi ebrumun dediği daha uygun :durbun:

evet tatlım beslediği için yakıcaktım ama vazgeçtim ebrumun dedğini denicem o daha iyi olucak sanırım kına yakarsam korka korka yakıcaktım -ciko-ciko

OP
gizemlii

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
Banada iyi gelmedi bir defa saçı çok kurutuyor zamanla çıtır çıtır kırıyor dökülüyor doğru bazısıda çok memnun:acep:
Karışım yapıyorlar soğan kabuğu çay felan besliyor diyorlar ama her saç için geçerli değil bence

evet canım olabilir her saç için geçerli diildir belkide aynı bi şampuan gibi her şampuan herkese iyi gelmio buda onun gibi:nanik::nanik:

OP
gizemlii

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
kınada alışkanlık yapıyor boya gibi
ama doğal olması yönünden avantajlı
renk uyumunda turuncu çıkmasını istemiyorsan
kınaya çok az taş kına ilave et patlıcan moru çıkıyor harika bir renk.

alışkanlık yapmasıda kötü benim için ben sürekli yakmak istemem :):):)

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
kızlar Leman Sam'ın saçını kına ile boyadığını biliyor muydunuz?
kızıyla beraber röportajlarını okumuştum şevval sam demiş ki: "annem saçına çok bakar,kınasının içine bin türlü şey karıştırır" çok merak etmiştim neler neler katıyor içine...

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
kına saçta alışkanlık yapıyo yakmayınca baş ağrısı yapıyo derler ne kadar doğru bilemiycem..gerçi ben kınayı sevmiyorum elime bile yakmam..

OP
gizemlii

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
kına saçta alışkanlık yapıyo yakmayınca baş ağrısı yapıyo derler ne kadar doğru bilemiycem..gerçi ben kınayı sevmiyorum elime bile yakmam..

hım baş ağrısını ilk defa duydum bilmiorum canım ama bende sebmem kınayı kokusunu falan hiç sevmem :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar