Saçıma kına yakmak istiyorum

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
slm hanımlar saçıma kına yakmak istiyorum beslediğini duydum ama rengi nasıl olur bilemedim benim arkadaşım yakıyo sürekli çok güzel saçları maşallah deneyen var mı aranızda ?sizin fikrinizide almak istedim :acep::acep::acep:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
ben daha önce denemiştim canım kokusunu sewiyosan eğer güzel we eğer saçının rengi açıksa belli olyo siyah saçlıysan pek belli olmyoo zeytinyağı şeker we çayla karıştırırsan saçı besliyomuş:zuzu:-rgulu

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
bende 2 senedir filan yakıyorum saçlarım açık renk aralarda sarıları var bu yüzden belli oluyo gerçekten de çok besliyo parlatıyo ben tavsiye ederim tarifini de verebilirim istersen

OP
gizemlii

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
bende 2 senedir filan yakıyorum saçlarım açık renk aralarda sarıları var bu yüzden belli oluyo gerçekten de çok besliyo parlatıyo ben tavsiye ederim tarifini de verebilirim istersen

evet canım verirsen sevinirim saçımın rengi kahve turuncu kafa olursam die korkuorum çok belli olmasını istemiyorum sadece beslediği için yakmak istiyorum ve kokusunu sevmem hiç :( tavsiye ediyor musun tatlım kokusu çok uzun süre kalıo mu ?

OP
gizemlii

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
ben daha önce denemiştim canım kokusunu sewiyosan eğer güzel we eğer saçının rengi açıksa belli olyo siyah saçlıysan pek belli olmyoo zeytinyağı şeker we çayla karıştırırsan saçı besliyomuş:zuzu:-rgulu

canım saçım kahve çok belli olur die korkuorum ve kokusunu sevmiyorum hiç:(

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
kokusunu seviyorsan-
kısmı çok önemli.
ben bayramda elime yaktım ama hergün gıcık oluyorum kokusuna pişman oldum...

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
tuğba canm yazının rengini değiştirsene tatlım ne yazdığını hiç okuyamıyorum :cee
kına besliyor gercekten ama uzun bir süre kokusu çıkmıyor güzelim

OP
gizemlii

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
tuğba canm yazının rengini değiştirsene tatlım ne yazdığını hiç okuyamıyorum :cee
kına besliyor gercekten ama uzun bir süre kokusu çıkmıyor güzelim
ah be kuzum kokusunuda hiç sevmem vala saçlarım çok kötü oldu temelli ebrum ya çok mat ve cansız önceden çok güzeldi mahvettim saçımı başka bildiğiniz var mı parlatan ve besleyen tatlışım ?

OP
gizemlii

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290

ah be kuzum kokusunuda hiç sevmem vala saçlarım çok kötü oldu temelli ebrum ya çok mat ve cansız önceden çok güzeldi mahvettim saçımı başka bildiğiniz var mı parlatan ve besleyen tatlışım ?

değiştirdim bebeğim :) biraz zor oluodu okuması haklısın bebeğim

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
canm ben yağ sürüyorum saçıma çok besliyor zeytin yağı badem yağı yılan yağı bide ısrgan yağını karıştır saç diplerine masaj yaparak sür yarım saat falan dursun sonra yıka çok besliyor bebeğim-ciko

OP
gizemlii

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
canm ben yağ sürüyorum saçıma çok besliyor zeytin yağı badem yağı yılan yağı bide ısrgan yağını karıştır saç diplerine masaj yaparak sür yarım saat falan dursun sonra yıka çok besliyor bebeğim-ciko

nerden alıyosun kuzum aktardan mı alıyosun bunları deniyeyim bari bebeğim beslesin saçımı ya çok sönük bende yapayım o zaman tatlım çookk tşk. edrim bilgilendirdiğin için bebeğim:huhuu:

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
canım kokusunu bende hiç sevmiyorum bi iki hafta kalıyo ama normalde öyle aşırı kokmuyo ıslakken kötü oluyo sadece hemen kurutuyorum ben ozman pek kokmuyo ilk baştan hafif bi turunculuk oluyo sonra o renk koyuluyo ama sırf beslemek için yapıcaksan tabi ebrumun dediği daha uygun :durbun:

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
kınada alışkanlık yapıyor boya gibi
ama doğal olması yönünden avantajlı
renk uyumunda turuncu çıkmasını istemiyorsan
kınaya çok az taş kına ilave et patlıcan moru çıkıyor harika bir renk.

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
Banada iyi gelmedi bir defa saçı çok kurutuyor zamanla çıtır çıtır kırıyor dökülüyor doğru bazısıda çok memnun:acep:
Karışım yapıyorlar soğan kabuğu çay felan besliyor diyorlar ama her saç için geçerli değil bence

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar