Panteriniz yarın ameliyat oluyor!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
oy canım benim teşekkürler:panter:

Allah razı olsun bitanm geldim döndüm-kop

saol teşekkürler

saolasın canısı bak dualarınız kabul oldu:sila:

madem bekliyorsunuz bende geldim-kop-kop

geçti valla hamişim geldim:panter:

oyyy yerim ben seni canım benim saolasın

sen varya tırrık bambaşkasın harbiden canım ya

yok kız o kadar korkulcak bişsyok:D

ayy ben sana ne diyeyim elissss getir yanagını öpücem:panter:

ne demek canım benim lafı bile olmaz:kayris:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
pantisim gec kalmisim gecmis olsun dilegi ve dualarimla :(
insaallah hayirlisi ile atlatmissindir ameliyatini
yine dualarim seninle
Rabbim acil sifa versin
ve tez vakittde tamamen sagligina kavus insaallah

Tepki
914
geçmiş olsun panter ..ALLAH acil şifa versin...lokal mi olacaksın ..ben de geçenlerde gittim kbb ye ..rahat nefes alamıyorum ..hep geceeri hırlıyorum ..eşim öyle diyor :)) sürekli bir nefes alamama durumum var ...bana da septum deviasyonu dedi ..yani burun iç kemiğinde eğrilik varmış ..ondan nefes alamıyormuşum ...ameliyat dedi doktor ama cesaret edemiyorum ameliyata... lokal olamam zaten ..mutlaka hareket edrim ..ameliyathaneden kalkıp kaçarım valla :) görmeden genel anestezi ile halletseler razıyım da ..seninki daha farklı ama sen bi ol bakalım neler yaşadın anlat da bana da tecrübe olsun ..aslında acilen benim de olmam lazım ...bebek filan olmadan aradan çıkarsam ii olacak yoksa bi gün nefessiz kalıp mefta olacağım :))
tekrar geçmiş olsun

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
[SIZE-hmm:gulcicek::eek:pucuk:al op bacim,,,
<script src='http://img42.imageshack.us/shareable/?i=86743711.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
gel bende seni opem,,,,
<script src='http://img46.imageshack.us/shareable/?i=pussmun2aa0.gif&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
-hmm:gulcicek::eek:pucuk:
pantişimmmm ALLAH acil şifa versinn geçmişşş olsunnn kuzummm

dersommm bebegim cok teşekkür ederim gülüm benim:panter:

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
pantisim gec kalmisim gecmis olsun dilegi ve dualarimla :(
insaallah hayirlisi ile atlatmissindir ameliyatini
yine dualarim seninle
Rabbim acil sifa versin
ve tez vakittde tamamen sagligina kavus insaallah
gec olsun güç olmasın bebegim
saolsun melegim benim Allah razı olsun
geçmiş olsun canım umarım çabuk iyileşip aramıza dönersin
çok teşekkür ederim balım iileştim acukun zaten:D
en kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle..allah yardımcınız olsun.
saolasın gülüm
amin
Panterim sağ sağlim gelmiş çok şükür...
Hoşgeldin canım...
Hadi geçmiş olsun...
oyy yerim ben seni hoşbulduk
geçti canım şükür:D
pantişim burdanda geçmş olsun deyim cnm
de bebegim de
çok teşekkürler fazla söz göz çıkarmaz:kayris:
ALLAH şifasını versin, derdine derman versin YARADANIM.....
amin canısı teşekkürler:panter:
Cok gecmis olsun canim. Hayirlisi ile atlatmissin. :hhhhhh:

saolasın sadişim Allah razı olsun

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
pantişim kusura bakma ne olur ben burayı nasıl kaçırmışım şimdi gördüm-hmm
neyse çok şükür geçti rabbim acil şifalar versin bitanem

hareketli-guel-resimleri-002.gif

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
pantişim kusura bakma ne olur ben burayı nasıl kaçırmışım şimdi gördüm-hmm
neyse çok şükür geçti rabbim acil şifalar versin bitanem

hareketli-guel-resimleri-002.gif
aaa aşkolsun bebegim ne demek
gördünya o da yeter
geçti gitti çok şükür :kayris:
arkadasim,nasilsin iyimisin biraz,agrin sizin varmi gulum,,,

kız ne birazı çok iim ben nasıl hastayım bilmiyom zaten ne agrım ne sızım hiçbişeyim yok
evdekilere nazlanayım diyom onu bile yapamıyorum
çok iim bebegim Allah'ıma şükürler olsun

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
geçmiş olsun panter ..ALLAH acil şifa versin...lokal mi olacaksın ..ben de geçenlerde gittim kbb ye ..rahat nefes alamıyorum ..hep geceeri hırlıyorum ..eşim öyle diyor :)) sürekli bir nefes alamama durumum var ...bana da septum deviasyonu dedi ..yani burun iç kemiğinde eğrilik varmış ..ondan nefes alamıyormuşum ...ameliyat dedi doktor ama cesaret edemiyorum ameliyata... lokal olamam zaten ..mutlaka hareket edrim ..ameliyathaneden kalkıp kaçarım valla :) görmeden genel anestezi ile halletseler razıyım da ..seninki daha farklı ama sen bi ol bakalım neler yaşadın anlat da bana da tecrübe olsun ..aslında acilen benim de olmam lazım ...bebek filan olmadan aradan çıkarsam ii olacak yoksa bi gün nefessiz kalıp mefta olacağım :))
tekrar geçmiş olsun

saol canım
ben sana baştan anlatayım o zman benim 3 yıldır falan ara ara baş agrım vardı sinüzitten şüpheleniyordum bide kronik alerjim var sesim hep mekaniktir nsem aile hekimimiz kbbye yönlendirdi
gittim röntgen cekirttik dr septum deviasyonu dedi seninkinden yani bide artı olarak et varmiş
2 ilaç verdi bunları kullan sonra ameliyat dedi ister lokal ister genel anestezi o sana kalmış dedi ben ameliyat konusunda tecrübeli oldugum için geneli tercih ettim ilaclarım bitti ameliyat gününü kararlaşırdık salı günü gittim 9:30da ameliyathaneye girdim 10.30da cıktım ayılıp bayılma süresinide hesapla yaklasık yarım saat sürmüş anla yani benim hırlama horlama veya salya gibi şikayetim yoktu ama genelde oluyormus
nsem odama cıkardılar ilk 1 saat acım oldu yalan söyliyemem ve narkoz var diyede agrı kesici vermediler burnumda tampon vardı ama öyle korkulcak gibi degil 1 saat sonra agrı kesici ignemi vurdular 1 gece yattım sabah tamponlarım çıktı hiç acımadı korkma
agrı kesici antibiyotik ve deniz suyu verdi dr um onları kullanıyorum hareket yasak su degmesi yasak bol bol ıstırahat dedi bugun ilk kontrolum vardı dr iileşme sürecinin güzel oldugunu söyledi ptesi tekrar gidecegim ilaclı tampon uygulayacakmış böle işte
not:burnumun dış bölgesinde dikişim yok amelıyat sonrası morarma şişme gibi sorunlar olmadı 3 parca kemikçik 2 parca et parcası cıkartılmış kimse ameliyat olduguma inamıyor dısarda maske ile dolasıyorum (soguktan korumak icin)tamponlar cıkartırken acımadı 2. gun hafıf hafif nefes alabıldım ama veremedim
bugun cok rahat alıyorum başka sorun varsa cevaplarım canım :hulya:
he eger bana sorarsan hiç bekleme hemen ol derim
töbe yarabbim ne demek nefessiz kalcam falan Allah korusun deli ya-kizgin

roşum

Daimi Üye
Tepki
329
tekrar geçmiş olsun
sanada geçmş olsun cnm,
panterden bi gün öncesi benim kardeşimde benzer ameliyat oldu,
dediğin gibi hamilelik gelmeden kurtulaım dedi,
bence hiç durma ,kardeşimin tamponları 2 gün durduu için biraz sıkıntı yaşadı ama sonrası rahat,
bu ameliyatı yaşayanların sonradan dedikleri ,keşki daa önce olsaymışımmış biliyo musun:sarilma:
saol canım
ben sana baştan anlatayım o zman benim 3 yıldır falan ara ara baş agrım vardı sinüzitten şüpheleniyordum bide kronik alerjim var sesim hep mekaniktir nsem aile hekimimiz kbbye yönlendirdi
gittim röntgen cekirttik dr septum deviasyonu dedi seninkinden yani bide artı olarak et varmiş
2 ilaç verdi bunları kullan sonra ameliyat dedi ister lokal ister genel anestezi o sana kalmış dedi ben ameliyat konusunda tecrübeli oldugum için geneli tercih ettim ilaclarım bitti ameliyat gününü kararlaşırdık salı günü gittim 9:30da ameliyathaneye girdim 10.30da cıktım ayılıp bayılma süresinide hesapla yaklasık yarım saat sürmüş anla yani benim hırlama horlama veya salya gibi şikayetim yoktu ama genelde oluyormus
nsem odama cıkardılar ilk 1 saat acım oldu yalan söyliyemem ve narkoz var diyede agrı kesici vermediler burnumda tampon vardı ama öyle korkulcak gibi degil 1 saat sonra agrı kesici ignemi vurdular 1 gece yattım sabah tamponlarım çıktı hiç acımadı korkma
agrı kesici antibiyotik ve deniz suyu verdi dr um onları kullanıyorum hareket yasak su degmesi yasak bol bol ıstırahat dedi bugun ilk kontrolum vardı dr iileşme sürecinin güzel oldugunu söyledi ptesi tekrar gidecegim ilaclı tampon uygulayacakmış böle işte
not:burnumun dış bölgesinde dikişim yok amelıyat sonrası morarma şişme gibi sorunlar olmadı 3 parca kemikçik 2 parca et parcası cıkartılmış kimse ameliyat olduguma inamıyor dısarda maske ile dolasıyorum (soguktan korumak icin)tamponlar cıkartırken acımadı 2. gun hafıf hafif nefes alabıldım ama veremedim
bugun cok rahat alıyorum başka sorun varsa cevaplarım canım :hulya:
he eger bana sorarsan hiç bekleme hemen ol derim
töbe yarabbim ne demek nefessiz kalcam falan Allah korusun deli ya-kizgin

şaşırdım pantişim ,senin için sevindimde,çabık kurtulmuşsun
kardeşimin tamponları 2 gün boyunca çıkarılmadı,
sona dr un yanına gidip çıkarttırdı,
bide dışarda dikişide ar ama çok düzgün,ipler eriip gitçekmş:kahve:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar