Panterden mantı

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ellerine sağlık pantercim,sen mantı yap ,tarhana çorbası yap bizim kızlar da krep yapsın reçelli reçelli ....bizimde canımız çeksin yakında buranın adı tombul hanımefendi olursa hiç şaşmayın he:lululu:

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
ellerine sağlık pantercim,sen mantı yap ,tarhana çorbası yap bizim kızlar da krep yapsın reçelli reçelli ....bizimde canımız çeksin yakında buranın adı tombul hanımefendi olursa hiç şaşmayın he:lululu:
:kptmya:y allah iiliginiversin canım ya hepimiz aynıyız inan tariflere bakarken içim gidiyoooo-kop
cok severim mantiyi eline saglik canim:hhhhhh:
teşekkür ederim canımcım:panter:
harika görünüyor ellerine sağlık:lululu:
teşekkür ederim bbegim:panter:

gülo

Aktif Üye
Tepki
221
mantıyı çok severiiim hııım şimdi canım çektiii panter beceriklisin maşallah yemekleri iyi yaparımda hamur yufka açmayı beceremiyooorum ya hep kayınvaldecigim yapardı canım benim o anne canım mantı istedi derdiim tabii akşama işten gelince bakardıım mantı hazır bende gidip şimdi hazır mantı alıyorrum biraz pahalı ama aslı böregin mantısı çok güzell aynı kayınvaldemin yaptıgı gibii

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
mantıyı çok severiiim hııım şimdi canım çektiii panter beceriklisin maşallah yemekleri iyi yaparımda hamur yufka açmayı beceremiyooorum ya hep kayınvaldecigim yapardı canım benim o anne canım mantı istedi derdiim tabii akşama işten gelince bakardıım mantı hazır bende gidip şimdi hazır mantı alıyorrum biraz pahalı ama aslı böregin mantısı çok güzell aynı kayınvaldemin yaptıgı gibii
teşekkür ederim bebegim aslında bende hamurla oynamasını pek sevmiyorum ama mantı olunca kendimi engelleyemiyorum bizde hazır mantı pişmez ama dedigin marka aklımda bulunsun canım bilgi için teşekkürler-kop
Mantı deyince akan sular durur ellerine sağlık harika görünüyor :catalbicak:

teşekkür ederim hayatım bu arada nickine bayılıyorum:panter:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
aaaaaay icin bi tuhaf oldu,,,,,,,ay bu manti ruyama girer benim bu gece,,,,,,,,,,,,supersin bacim yaaa,,super-alkis

iklim

Aktif Üye
Tepki
219
hımm ellerine sağlık tarif benimkiyle aynı ama biz tepside ocakta pişiriyoruz ve yoğurt olmuyor ama bu şekildede deniycem teşekkürler

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509

iklim

Aktif Üye
Tepki
219
bizim böyle cnm
hamurları kapatıp tepsiye diziyorsun ardından ocakta kısıkta çevire çevire altını kızartıyorsun sonra kaynamış yağlı suyu üstüne döküp kısıkta üstü kapalı ocakta pişiriyorsun sonra kaşıklar elde hımmmmm -kop

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar