Öyle Bir Geçer Zaman ki- Kanal D

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bende yaaaaa cok agliyorum osmana hele annesi icin agliyordu yaaaaa kiyamam yavrum benimmm:sim3::sim3:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Öyle Bir Geçer Zaman Ki

[DM]video/xfb875_oyle-bir-gecer-ki-zaman-7-bolum-fra_shortfilms[/DM]

Tarih: 2010-10-26 TV : KANAL D Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

DetayBuyukResim.ashx

Carolin, Ali’nin evinde
Kanal D’nin, başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizisi, bu akşam da temposu yüksek, duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.
Kimse ihtimal vermese de Ali dediğini yapar ve hastaneden taburcu olan Carolin’i eve getirir. Amacına ulaşan ve heyecan içinde mahalleye gelen Carolin’in çocuklarla ilk karşılaşması her iki taraf için de yıkıcı olur. Mete ve Berrin, annelerini hapishaneye gönderen kadını, babalarının aşığını eve almamak konusunda kararlıdır. Ali ise onlardan daha kararlıdır! Kendince haklıdır da, ne yapacaktır, yaralı kadını başka nereye götürecektir?
Carolin, Ali ile baş başa kalmanın tadını çıkarırken Hasefe Hanım torunlarını amcaları Kemal’in evine gitmeye ikna eder. Ama Berrin ve kardeşleri oraya da sığmazlar. Bütün olanlardan bi haber olan Cemile’nin hapishanede, revirde yattığı bilgisi Berrin‘i kahreder. Aylin ise annesini korumak için harekete geçer ancak gizli planı başlarına büyük dert açar. Babaları tarafından kapının önüne koyulan çocuklar amcalarından da hiç beklemedikleri bir darbe alırlar.

ert21

Üye
Tepki
61
gerçekten tv de seyredilebilir güzel dizilerden ama aile dramları biraz beni üzüyor türkanda ki azim hırs beni daha çok cezbediyor

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Öyle Bir Geçer Zaman Ki

[DM]video/xffeem_oyle-bir-gecer-zaman-ki-8-bolum-fragmany_shortfilms[/DM]

Tarih: 2010-11-02 TV : KANAL D Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

DetayBuyukResim.ashx

Cemile’nin kararı ne olacak
Kanal D’nin, başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizisi, bu akşam da temposu yüksek, duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.
Tüm pervasızlığı ile evlerine yerleşen Carolin yüzünden sokakta kalan torunları için yüreği kan ağlayan Hasefe Hanım, o gecelik de olsa bir çözüm bulur. Gece kopan kıyametin sebebi; Aylin-Soner görüşmesinin Cemile’ye yansıması ise şaşırtıcıdır.
Üniversitede başlatılan boykot, Ahmet ile Kürşat’ı karşı karşıya getirir. Ancak iki karşıt görüşlü grup arasında artan gerilim ve çatışma Berrin’i de içine alır. Berrin, Ahmet’e yakınlığı dolayısıyla artık büyük bir öfkenin hedefindedir.
Çocukları ile buluştuğu görüş günü Cemile için karar günü olur. Ali de oradadır!
Annelerine parmaklıklar ardından da olsa kavuşan çocuklar büyük bir duygu patlaması yaşarlar. Osman’ın Cemile’ye kitlenen gözleri her şeyin özetidir aslında…
Yaşananlar Mete’nin öfkesine öfke katmakta, Aylin’i ise Soner’e daha da yaklaştırmaktadır. Aldığı kararı uygulayan Cemile, akla hayale gelmeyecek bir manzarayla karşı karşıya kalır.

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Ben diziyi sevdim. Osmana bayılıyorum . Dizi için çok uğraşılmış ve çok para harcanmış. İlerki bölümlerde daha heyecanlı olacak eminim. Aşiret dizilerini sevmiyorum.

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Ben diziyi sevdim. Osmana bayılıyorum . Dizi için çok uğraşılmış ve çok para harcanmış. İlerki bölümlerde daha heyecanlı olacak eminim. Aşiret dizilerini sevmiyorum.

aynen bende aşiret dizilerinden hoşlanmıyorum
nebilem o daha şiddet içerikli yani
bu dizi bence süper eşim pek acmak istemiyor diziyi ben zorluyorum çocuklarda destek oluyorlar bana
bir zamanlar ali benimkiydi görevi dizidekine verdi:kptmya::kptmya:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Öyle Bir Geçer Zaman Ki

DetayBuyukResim.ashx

Tarih: 2010-11-09 TV : KANAL D Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xfkfi5_oyle-bir-gecer-zaman-ki-9-bolum-fragmany-9-kasym-fragmany_shortfilms[/DM]

Carolin, Cemile’ye sinsi tuzaklar kuruyor
Kanal D’nin, başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizisi, bu akşam da temposu yüksek, duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Carolin varlığı ve sinsi planları ile Cemile’nin hayatını bir kez daha cehenneme çevirmeyi başarıyor.
Demirparmaklıklar ardında yaşadığı kâbustan kurtulan Cemile, çocuklarına kavuşmanın heyecanı ile geldiği evinde gördükleri karşısında bir kez daha yıkılır. Birbirinin kollarında bulduğu Ali ile Carolin’i evden kovar. Ancak Carolin ardında Cemile’nin kadınlık gururunu altüst edecek bir iz bırakır. Ali ile Carolin’e destek çok gecikmeden gelir. Aile içinden gelen bu yardım kimseyi şaşırtmaz ama Hasefe Hanım’ın bir seçim yapmasına neden olur. Kemal’in evinde tanık olduğu manzara yaşlı kadın için bardağı taşıran son damla olur. Berrin üniversitedeki boykotun ardından sırra kadem basan Ahmet’in peşine düşer. Ondan haber almak için son çare annesini arar. Fakat Berrin tek başına değildir, karanlık bir gölge onun peşindedir. Aylin ise her geçen gün daha da etkilendiği Soner ile bilmediği ama hoşlandığı bir oyunun içine doğru çekilmektedir. Cemile sözünü tutar, boşanmak üzere mahkemeye gelir fakat duruşma başladığı halde Ali ortalarda yoktur.

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.537
oylebirgecerzamankisonb.jpg

Tarih: 2010-11-30 TV : KANAL D Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

Ali eve geliyor. Çocukların tepkisi ne olacak?

Hasta Ali’nin eve geri gelmesi çocuklar tarafından nasıl karşılanacak? Hollanda’da köşeye sıkışan Carolin,Türkiye’ye geri dönebilecek mi?Berrin’i bekleyen büyük tehlike ne?
Cemile ve Hasefe Hanım, bakıma muhtaç olan Ali’yi eve getirirler. Üçü de çocukların nasıl bir tepki vereceğini bilmedikleri için tedirgindir. Haksız da çıkmazlar. Ali’yi hasta yatağında bırakıp Hollanda’ya giden Carolin, geçmişinden ve Ekber’den hiç de kolay kurtulamayacağını anlar. İnci Öğretmen’e yaptığı serenadın ardından yüreğinde kopan fırtınayla okula dönen Mete, alaycı bakışlarla karşılanır. Necati yine yapmıştır yapacağını. Ancak iki genç arasındaki hesaplaşmanın bedeli bu kez çok ağır olacaktır. Aylin’den kaçan Soner, sonunda ortaya çıkar. Soner’in davranışlarına anlam veremeyen Aylin’in aklı, duyduğu açıklamalarla daha da karışır. Ahmet ise daha fazla evde duramaz. Berrin ile konuşmak için büyük risk alarak okula gider. Ama aldığı riskin bedeli ikisi için de çok ağır olur.

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.537
38557_oyle-bir-gecer-zaman-ki.JPG

Tarih: 2010-12-07 TV : KANAL D Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

Cemile’yi şoke edecek haber ne?

Berrin tutsak… Mete disiplinde… Aylin, Soner’in evinde…Ve Cemile, kanını donduracak bir kararla karşı karşıya…

Berrin’in kaçırıldığı haberi, evde bomba etkisi yaratır. Haber, Ali’ye de ulaşmakta gecikmez. Berrin için harekete geçen Ahmet, Hakan’ın kapısını çalar. Bir an önce Türkiye’ye dönmeye çalışan Carolin, Ekber’i hafife alarak büyük bir hata yapar. Mete, Necati’nin ispiyonları ve iftiralarıyla disiplin kurulunun karşındadır ancak, ithamlar karşısında fazla sessiz kalamayacaktır. Bedeli ise ağır olur. Cemile ve Ali’nin duruşma tarihi belli olmuştur. Ancak mahkeme çıkışı Cemile’yi şoke olacağı bir haber beklemektedir. Gece yarısı aldığı haberle şaşkına dönen Hakan, Berrin için can düşmanı ile ittifak yapacak mı? Aynı kızı seven bu iki genç çok geç olmadan onu kurtarabilecek mi? Soner, bu kez Aylin’i evine götürmek için okula gelir. Onu ailesi ile tanıştırmak isteyen Soner’in asıl niyeti ne? Ve Cemile’nin hayatının akışını bir kez daha değiştirecek haber ne?

Tüm bu soruların cevabı bu akşamki bölümde.

Tepki
36
Geçen haftaki bölüm yine heyecanlıydı.Sürekli şimdi ne olcak diye düşündüğüm nadir dizilerden.
Metenin camdan atlama sahnesi bana saçma ve abartılı geldi..Tamam Mete bunu yapacak karakterde bir çocuk ama ne o öyle Tarzan gibi içeri atlamalar olmamış yani.
Alinin yaptığı kötülükler şeytanı solladı nerdeyse...Hadi Cemileyi sevmiyorsun, çocuklarının suçu ne?Bu kadar acımasızlık neden?Ayrıca Berrine ders vermeye çalıştı aklınca.Ben Berrinin yerinde olsam evli insanları ayartmayı senden öğrendim baba , sen bize çok güzel örnek oldun derdim.Neyseki Aliğğ belasını kendi eliyle buldu.Oda Carolin..
Sonere gelince ya bu kadar saçmalık olurmu..Sen kardeşinin sevdiği kızı kardeşine ayarlamaya çalışıyosun..Aylinle gezip tozuyosun, okulun kapısında ağaç oluyosun, sürekli ilgi gösteriyosun, ondan sonrada gel Aylin kardeşimle seni evlendirelim diyosun..Pes yani..
Velhasıl tartışması çok olan bir dizi...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar