Öyle Bir Geçer Zaman ki- Kanal D

Tepki
8.216
Bu diziyi çok beğenerek seyrediyorum
büyük bi titizlikle çekilen oldukça başarılı bi dizi bence
takip eden arkadaşlarla bölüm kritiklerini gelin buradan yapalım istedim

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bende heyecanla bekliyorum yarinki bölümü.
Cemileden böyle bir sey beklemiyordum acikcasi
bakalim ölcekmi carolin:ates:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Öyle Bir Geçer Zaman ki

Tarih: 2010-10-05 TV : KANAL D Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xf07g2_oyle-bir-gecer-zaman-ki-4-bolum-fra_shortfilms[/DM]

Cemile’nin kaderi, Carolin’in elinde
Kanal D’nin, başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Farah Zeynep Abdullah, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizisi, bu akşam da temposu yüksek, duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.
Ali’yi eve, ait olduğu yere döndürmek için limana gittiğinde aniden bütün pervasızlığı ile karşısına çıkan Carolin’i bıçaklayan Cemile şoktadır. Olayı öğrenen çocukların yaşadıkları şaşkınlık ise daha büyüktür. Onlar için olayın tek sorumlusu vardır, babaları Ali. Hasefe Hanım torunları ile birlikte soluğu karakolda alır. Cemile’yi görmek için uzunca bir bekleyiş başlar. Ali’nin de yanlarına gelmesiyle gerginlik hat safhaya ulaşır. Her şeyden habersiz Osman ise yengesinin evinde, yalnızlığın tam ortasındadır. Burası onun evi değildir…
Ali ifadesinde olayın kaza olduğunu söyler ve Cemile’ den de aynısını söylemesini ister. Ama her şey Carolin de bitecek, Cemile’nın kaderini ameliyatta yaşam savaşı veren Carolin’in ifadesi belirleyecektir. Karakolda gergin bekleyiş sürerken olay akşam gazetesine yansır. Berrin’in yanına ilk gelen Ahmet olur. Hakan da Berrin’in yanına ulaşmakta gecikmez. Ancak çocukların annelerini kısa da olsa görmelerini sağlayacak ve Aylin’i çok şaşırtacak bir gelişme yaşanır. Cemile’nin çıkarıldığı mahkemenin sonucu ise herkes için tam bir şok olur.

azelya

Aktif Üye
Tepki
148
salı günlerini sabırsızlıkla bekliyorum.
tekrarlarını bile izlediğim, son zamanlardaki en güzel ve kaliteli dizi.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
kanald.png
Kanal D

DetayBuyukResim.ashx

trans.gif

Öyle Bir Geçer Zaman ki

trans.gif

trans.gif

Türü: Yerli Dizi
Tarih-Saat: 12.10.2010 20:00

trans.gif

Kanal D’nin, başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Farah Zeynep Abdullah, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizisi, bu akşam da temposu yüksek, duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.

Cemile, Carolin’in verdiği ifade ile hapse girer. Parmaklıklar ardında yaşadıklarının şoku altındaki Cemile’nin hapishane gerçeği ile karşılaşması çok zaman almaz. Öte yanda Hasefe Hanım ve çocuklar yıkılmıştır, ne yapacaklarını, kime başvuracaklarını bilemezler. Annesini kurtarmak için Ahmet’in uzattığı yardım elini tutan Berrin, başka bir tehlikeye doğru yaklaştığının farkında değildir. Ali’nin bildiğinden vazgeçmeyen Carolin’e tepkisi sert olur. Amacı Ali’ye sahip olmak olan Carolin’in ise tek bir şartı vardır. Cemile bu şartı kabul ederse, o da Ali’nin istediğini yapacaktır. Berrin ile konuşmak üzere mahalleye giden Ali’ye çocuklarının tepkisi çok ama çok sert olur. Ali evinden kovulur. Mete üzerine yürümüş, Osman bile babasından korkmuş, ona ‘gelme, git’ demiştir. Aldığı ağır darbe ile çok sarsılan Ali, Carolin’in şartını Cemile’ye iletir iletmesine ama, aldığı cevap onu bozguna uğratır. Diğer yanda annesini kurtarmak için avukatın kapısını çalan Berrin büyük bir tehlikenin tam ortasındadır.

[DM]video/xf4mcx_oyle-bir-gecer-zaman-ki-5-bolum-fra_shortfilms[/DM]

[DM][/DM]

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Öyle Bir Geçer Zaman ki

Tarih: 2010-10-19 TV : KANAL D Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

DetayBuyukResim.ashx

Ali’den çocukları şoke edecek karar
Kanal D’nin, başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizisi, bu akşam da temposu yüksek, duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.
Avukatlık bürosundaki patlama haberi üniversiteye ulaşır. Ahmet’in yaralı olduğu, yanındaki kadının da öldüğü haberi kulaktan kulağa hızla yayılır. Çılgına dönen Hakan ve Ayten soluğu hastanede alırlar. Ancak tedavisi yapılan Ahmet’in de orada olması soğuk rüzgarların esmesine neden olur. Hakan büyük bir duygu patlaması yaşar. Berrin ile konuşmak üzere okula gelen Ali, kızının başına gelen olayı tesadüfen öğrenir. Konuştuğu Hakan, Ali’ye sadece patlamayı değil, daha fazlasını anlatır. Berrin’den hesap sormak üzere eve gelen Ali gördüğü manzara karşısında çılgına döner. Her geçen gün çocuklarından uzaklaşmakta olan Ali’nin Berrin ile olan kavgasına Mete de karışır Bu kavga çocuklara pahalıya patlar! Babalarının aldığı karar karşısında şoka uğrarlar. Cemile’yi ayrılmaya ikna edemeyen Ali, Carolin konusunda da çıkmazdadır. Hastaneden taburcu olmaya hazırlanan Carolin’in iyileşme sürecinde özenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Ali çare ararken, Carolin bakılacağı yeri çoktan bulmuştur. Cemile için ise hapishanede geçen her gün daha da zorlaşmaktadır.

[DM]video/xf734l_oyle-bir-gecer-zaman-ki-6-bolum-fra_shortfilms[/DM]

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
bizde takip etmeye çalışıyoruz eşim her ne kadar kanal zıplasada ac ac diye sesleniyorum
çünkü yaşadıklarımız aynen
Öyle Bir Geçer Zaman ki gibiydi tek farkımız ordaki oyların içeriği:kptmya:
onun için seyretmemi istemiyor suçlu ya ali gibi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar