Ojelerimizi Resimli Paylaşıyoruz!!

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sağol canım. Bu arada manikürümü yapan kız bana bir taktik öğretti ve denedim. Sonuç süper:)

French yapacağımız beyaz ojeyi(yani tırnak ucuna süreceğimiz), sağ tırnaklarımızı yapıyorsak sol avucumuzun içine beyaz renk ojeyi sürüp tırnağımızı üzerinden hemen kaydırıyoruz:) Ve french hazır. Fotoğraflayabilirsem yapayım.

Ben ne demek istediğini pek anlayamadım Arişim:dusun:
Resimlesen zahmet olurmu aceba:utandim:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bunlar da ağıma yeni düşen ojelerim-hmm

Pembe ve tırnak rengi gibi gözükenleri frenchler için aldım. Pembe aynı tırnak rengimde çok tatlı.-hmm Aslında hepsi çok şeker-hmm

e0kf43.jpg

Hepsinin rengi çok güzel,bayıldım-hmm
Hayırlı olsun canım benim:eek:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Sağol canım. Bu arada manikürümü yapan kız bana bir taktik öğretti ve denedim. Sonuç süper:)

French yapacağımız beyaz ojeyi(yani tırnak ucuna süreceğimiz), sağ tırnaklarımızı yapıyorsak sol avucumuzun içine beyaz renk ojeyi sürüp tırnağımızı üzerinden hemen kaydırıyoruz:) Ve french hazır. Fotoğraflayabilirsem yapayım.

Benım tırnaklarım yuvarlak oldugu ıcın ben sonuc alamamısdım ama duz tırnaklar ıcın oldukca kolay bı yontem:dusun:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kırmızılar benim favorim zaten :kayris: Güle güle kullan canım :eek:

Sİyahta güzel oluyor. Bir de lacivert al bak, sonra vazgeçemeyeceksin-hmm

E

ekim

Misafir
Çok güzeller Golden Rose turuncu rengin numarasını alabilir miyim canım. Bir de sürebilir miisn bir zahmet-hmm Rengini merak ettimde-hmm

canım ben numarasını bulamadım.öjenin altında 29 yazıyor o mu bilmiyorum.şuan tırnaklarımda yeşil öjem var.yarın sürsem olur mu bidenem

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kızlar ojelerinizi güle güle kullanın

Ekim Arinannın söylediği oje benim de dikkatimi çekti,merak ettim rengini

Şahım kırmızı favori zaten,çok yakışıyo :ayna:

E

ekim

Misafir
allah kısmet ederse yarın eklicem tatlım.bende çok beğendim 1 kere sürdüm.yeni aldım sayılır.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kahverengi olanı çok beğendim canım. Güle güle kullan. Bir gün sürersin değilmi o kahverengi olanı:) Burada bulursam alıcam çünkü kahverengi oje-hmm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar