Ojelerimizi Resimli Paylaşıyoruz!!

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ben çok oje kullanmam ama nar çiçeği ve parlatıcı sevdiğim ojelerimdendir kimisi kurumuş kullanmadığım için attım o yüzden
iw7mer.jpg
Güzel günlerde kullan hepsini canım benim,teşekkür ederim:eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
:cicikadin:uyhhh
bunların dahası da mı var yani:sigara:

Cok degıl uc bes daha var Napıyım yaaa cok sevıyorum ama oyle kırmızı gıydın kırmızı sur gıbı degıl.Kırmızı gıydın pembe sur sarı gıydın mor sur gıbı:ayna:

O yuzden de renk ne kadar cok olursa o kadar ıyı gelıyo bana.Ama bı ojem vardı cok uzuldum onu yaklasık bır yıl once kaybettım daha 2 kere kullanmısdım bı daha da ondan burada bulamadım ya hep ıcımde o oje :aglayan:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Cok degıl uc bes daha var Napıyım yaaa cok sevıyorum ama oyle kırmızı gıydın kırmızı sur gıbı degıl.Kırmızı gıydın pembe sur sarı gıydın mor sur gıbı:ayna:

O yuzden de renk ne kadar cok olursa o kadar ıyı gelıyo bana.Ama bı ojem vardı cok uzuldum onu yaklasık bır yıl once kaybettım daha 2 kere kullanmısdım bı daha da ondan burada bulamadım ya hep ıcımde o oje :aglayan:

Ay kıyamam yazık,nasıl bir şeydi.Söyle bana,eğer görürsem hemen kulağından tuttuğum gibi getiririm yanına:dil:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Mat bı renkdı hıc parıltısı yokdu ama yanında bır de yardımcısı vardı o yardımcının damladıgı yerde desen olusuyodu.Bı ara avonda da vardı ona benzer bı oje ama sımdı orda da yok :dil:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Mat bı renkdı hıc parıltısı yokdu ama yanında bır de yardımcısı vardı o yardımcının damladıgı yerde desen olusuyodu.Bı ara avonda da vardı ona benzer bı oje ama sımdı orda da yok :dil:

Şeytan aldı götürdü
Satamadan getirdi diylelim o halde kedim.:dusun:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İlk 2 tanesi French için kullandıklarım. 3. olan pembe, şeker pembesi:D
Siyah kapaklı olan ise, eşimin bana aldığı pembe kalpleri olan sticker:D
En sondaki ise tırnak bakımı için almış olduğum Oriflame ojem.

k3nkag.jpg

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
lacivertte kotla filan güzel duruyor aslında oje seviyorum ama kullanamıyorum tesettürlü olunca göze batıyor bi de devamlı silmesi var

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
lacivertte kotla filan güzel duruyor aslında oje seviyorum ama kullanamıyorum tesettürlü olunca göze batıyor bi de devamlı silmesi var

Senin için zor olur canım. Gerçi bende siyah ve lacivert ojeyi 1 gün falan tutuyorum. Genelde french kullanırım ben. Kırmızıyı da 2 gün falan tutarım:D

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
bence oje kullanmanın kapalılıklı alakası yokki ilknurum :eek:
ben ojeyi sevmiyorumki
french yapardım hep ama ağırlaştıkça onada üşenir oldum
frenchide parlatıcı olduğu için tercih ederim zaten tırnak ucunada beyaz sürerüm güzel durur ama sevmiyorum işte
biri bana sevdirsin oje sürmeyi yawww

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bizim burası küçük bi ilçe istanbul gibi değil o bile söz olur kayra biliyon mu o yüzden millet biri biiey yapsın da konuşalım diye bakar inanamazsın nelerin önemliymiş gibi konuşulduğuna:))

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
bence oje kullanmanın kapalılıklı alakası yokki ilknurum :eek:
ben ojeyi sevmiyorumki
french yapardım hep ama ağırlaştıkça onada üşenir oldum
frenchide parlatıcı olduğu için tercih ederim zaten tırnak ucunada beyaz sürerüm güzel durur ama sevmiyorum işte
biri bana sevdirsin oje sürmeyi yawww

Gel yanıma sevdireim:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar