Oğluşumun doğumu

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ay Allah'ım bana da böyle kolay doğumlar nasip etsin

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Bende oğlusumun doğumunu anlatıyım madem sordunuz tam doktorun tahmin ettiği gün doğdu oğlum hastaneye sancıların sıklaşınca git demişti doktorum bende onun talimatına uyup sancıların sıklaşmasını beklerken nerdeyse evde doğurcakmışım çünkü hastaneye gittik yarım saat sürmedi doğum ben yattığım yerden bakıyorum oğlusum belenirken o anda o kadar duygu yüklüydümki heyecandan doktora sarılcaktım ama doktor arkasına bile bakmadan gitti .sonra tabiki eşim geldi yanıma böyle ne çabuk doğurdun bir sigara bile içemedim dedi yazdıkça yazasım geliyor yarab ne güzel bir günmüş o gün::panter:
ay ne kadar kolay olmus dogumun darisi tüm hamile arkadaslarimizin basina

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kızım gününden erken doğdu kızıma sancılandığım gün sağlık ocağındaki doktora gitmiştim gazım var diye bana ilaç verdi istirahat etmemi söyledi bende eve gittim (çalışıyordum) yanıma kız kardeşimi çağırdım yattığım yerden de habire kız kardeşimden yiyecek içecek bir şeyler istiyorum.Kız kardeşim sinirlenmişti şu eniştem gelsede kurtulsam senden hem rahatsızsın hemde boğazın hiç durmuyor diye söyleniyordu.sonra eşim geldi saat 6 sıraları ama benim sancılar artmaya başladı .Eşim komşum ebeyi çağırdı .dürdane ebe beni muayane ederken doğum başlamış hemen doğumu yaptırayım diye eşime seslendi eşim olmaz hastaneye gidelim dedi.ben şaşkınlıktan herkese laf yetştiriyorum yok anneme haber verin yok çanta hazır değil hem doğuma gidiyorum hem herkese talimat veriyorum tabi bu arada sancı gelince sesim yükseliyor doğum için yatağa yatırıldığımdada doktora sorular soruyordum bebeğim erken geldi bir şey olmasın telaştan ve heyecandan nasıl doğum yaptığımı alayamadım

ayser abla ne güzel iki doğumunda çok anlamadan olmuş hayırlısıyla
rabbim tüm hamilelere kolay doğumlar versin

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Bende oğlusumun doğumunu anlatıyım madem sordunuz tam doktorun tahmin ettiği gün doğdu oğlum hastaneye sancıların sıklaşınca git demişti doktorum bende onun talimatına uyup sancıların sıklaşmasını beklerken nerdeyse evde doğurcakmışım çünkü hastaneye gittik yarım saat sürmedi doğum ben yattığım yerden bakıyorum oğlusum belenirken o anda o kadar duygu yüklüydümki heyecandan doktora sarılcaktım ama doktor arkasına bile bakmadan gitti .sonra tabiki eşim geldi yanıma böyle ne çabuk doğurdun bir sigara bile içemedim dedi yazdıkça yazasım geliyor yarab ne güzel bir günmüş o gün::panter:

ayser ablacım ya sen varya harikasın başka birşey diyemiyorum , o kadar güzel özetlemişsin ki :D
Allah sana torunlarının doğumunda da bulunmayı nasib etsin.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Annemde beni evde dogurmul :findik:
abimlerle ablama kahvaltı hazırlamış okula yollayacakmış ablama demiş koş teyzeni çagır :vecihi:

Teyzem gelene kadar tek başına doğurmuş göbegimi bile kesmiş yatagnada yatmış herkez cok şaşırmış :findik:

o yuzden cok sabırsızım heralde annecigme cekmişim -hmm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar