Oğluşumun doğumu

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Bende oğlusumun doğumunu anlatıyım madem sordunuz tam doktorun tahmin ettiği gün doğdu oğlum hastaneye sancıların sıklaşınca git demişti doktorum bende onun talimatına uyup sancıların sıklaşmasını beklerken nerdeyse evde doğurcakmışım çünkü hastaneye gittik yarım saat sürmedi doğum ben yattığım yerden bakıyorum oğlusum belenirken o anda o kadar duygu yüklüydümki heyecandan doktora sarılcaktım ama doktor arkasına bile bakmadan gitti .sonra tabiki eşim geldi yanıma böyle ne çabuk doğurdun bir sigara bile içemedim dedi yazdıkça yazasım geliyor yarab ne güzel bir günmüş o gün::panter:

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
amin canim allah her kese nasip etsin.sanada insallah.aysercim allah anali babali buyutsun

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
Allah işlerini güçlerini rast getirsin çocuklarumızı tüm kötülüklerden korusun ablam oğlunuda Allah size ve ailesine bağışlasın:hhhhhh:

OP
ayser

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439

kızım gününden erken doğdu kızıma sancılandığım gün sağlık ocağındaki doktora gitmiştim gazım var diye bana ilaç verdi istirahat etmemi söyledi bende eve gittim (çalışıyordum) yanıma kız kardeşimi çağırdım yattığım yerden de habire kız kardeşimden yiyecek içecek bir şeyler istiyorum.Kız kardeşim sinirlenmişti şu eniştem gelsede kurtulsam senden hem rahatsızsın hemde boğazın hiç durmuyor diye söyleniyordu.sonra eşim geldi saat 6 sıraları ama benim sancılar artmaya başladı .Eşim komşum ebeyi çağırdı .dürdane ebe beni muayane ederken doğum başlamış hemen doğumu yaptırayım diye eşime seslendi eşim olmaz hastaneye gidelim dedi.ben şaşkınlıktan herkese laf yetştiriyorum yok anneme haber verin yok çanta hazır değil hem doğuma gidiyorum hem herkese talimat veriyorum tabi bu arada sancı gelince sesim yükseliyor doğum için yatağa yatırıldığımdada doktora sorular soruyordum bebeğim erken geldi bir şey olmasın telaştan ve heyecandan nasıl doğum yaptığımı alayamadım

OP
ayser

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Çok teşekkür ederim Rabbim cümlemizin çocuklarını korusun her yuvayı çocukla şenlendirsin:hhhhhh:

şerife06

Aktif Üye
Tepki
121
Çok güzel anı doğum sancısı olsada sonradan gülen iki çift gözün sana bakması hoş duygular uyandırıyor ve acılardan eser bırakmıyor....Teşekürler paylaştığın için...:lilav::lilav::lilav:

G

guzelcem

Misafir
ALLAHIM sağlıklı hayırlı doğum yapmayı nasip etsin hamile anne adaylarımıza...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar