Nişan bohçasına neler konur?

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
çok güzeller canım çok sağol.. üzerine küçük güller ve kelebek falan çok hoş olmuş..benim de istediğim böyle şeyler işte..:sirin: ama kayınvalidem bu tüllerin neredeyse her renginden almış..onunkine benzerse diye korkuyorum..:ilknur:

ama klasiktir zaten bunlar birtanem hem benzesede sorun olmaz bence bende beğendim bunları umarım azda olsa yardımım olmuştır tatlım :huhuu::huhuu::huhuu:

OP
umel

umel

Üye
Tepki
49
ama klasiktir zaten bunlar birtanem hem benzesede sorun olmaz bence bende beğendim bunları umarım azda olsa yardımım olmuştır tatlım :huhuu::huhuu::huhuu:

olmaz mı hepsi birbirinden güzel ve hoş süsler..zaten başka da farklı seçenekler yok gibi..dediğin gibi klasik böyle şeyler anca çok yaratıcı olmak lazım farklı bir şeyler üretebilmek için..

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
çok teşekkürler mavişş..:panter: eylüle kadar bana uykular haram..:hihi: her gece aynı düşünceler..:cikolata:

hadi bakalm canım hayırlısı benimde var senden sonra büyük ihtimal sözlüm askerden yeni geldi sayılır işe girdi kendini toplasın da öyle ocak gibi sen atlat banada söle neler yaptığını nasıl geçtiğini filaan:cee

OP
umel

umel

Üye
Tepki
49
Umel hayırlı uğurlu olsun canım bende ister istemez stres yapıyorum oğlumdan tecrübeli olduğum halde.

bende sendenim canm benm nişanlıyım ama aile arasında yapıldı bizde Allah nasip ederse büyük nişan yapcaz

ayser ablacım teşekkürler..size de çook kolay gelsin..bir anne olarak siz de en az bizim kadar heyecanlısınızdır eminim..:panter:

ebrulii her şey güzel hoş da çok stresli bir işmiş yaa gerçekten uykularım kaçar oldu artık nasıl olacak ne olacak diye düşünmekten..bir de benim neredeyse hiçbir şeyim hazır değil biraz bohçalık şeyler var o kadar..bunun daha elbisesi, yüzüğü falan var ooofff..:dertli:

OP
umel

umel

Üye
Tepki
49
hadi bakalm canım hayırlısı benimde var senden sonra büyük ihtimal sözlüm askerden yeni geldi sayılır işe girdi kendini toplasın da öyle ocak gibi sen atlat banada söle neler yaptığını nasıl geçtiğini filaan:cee

o güne kadar ölmez sağ kalırsam anlatırım canım..:ayk: Allah bize kolaylık versin..

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
ayser ablacım teşekkürler..size de çook kolay gelsin..bir anne olarak siz de en az bizim kadar heyecanlısınızdır eminim..:panter:

ebrulii her şey güzel hoş da çok stresli bir işmiş yaa gerçekten uykularım kaçar oldu artık nasıl olacak ne olacak diye düşünmekten..bir de benim neredeyse hiçbir şeyim hazır değil biraz bohçalık şeyler var o kadar..bunun daha elbisesi, yüzüğü falan var ooofff..:dertli:

benmde hiç birşeyim yok güzelim bu kadar kendini sıkarsam bu güzel günlerini kendine zehir edersin rahat ol tadını çıkar tatlım :1:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar