Nişan bohçasına neler konur?

umel

Üye
Tepki
49
Arkadaşlar Eylül'de nişanım var..aileler anlaştı ve iki tarafın da içinde uhde kalmaması açısından bohça hazırlanmasına karar verildi..aslında çok eğlenceli ve güzel bir meşgale oldu bize ama çok fazla araştırmama rağmen hala acaba eksiklerim var mı diye sormadan edemiyorum..:huhuu: sizlerin de yardımıyla güzel şeyler ortaya çıkarmak istiyorum..resim paylaşma şansınız varsa süper olur..yoksa da fikirlerinizi yazmanız yeterli..

vee bir soru daha sizce süslemeler nasıl olmalı..biz bohça içine koymaktansa tepsiye dizmek istiyoruz, onu nasıl süsleyebiliriz..ben biraz farklılık katmak istiyorum..:panter: şimdiden teşekkürler herkese..

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Allah mutlu etsin canım :huhuu: valla yöreye göre farklılık gösterebiliyor nişanlı yada evli arkadaşlar daha iyi yardımcı olur gerçi ama şu anda aklıma gelenler temel şeyler bunlar...

Kıza giden bohça :Gecelik takımı,iç çamaşır takımı,sabahlık,parfüm seti,makyaj seti,çanta,ayakkabı,etek ceket takımı veya elbise,terlik

Erkeğe giden bohça :pijama takımı,Robdöşambr (sabahlık tarzı birşey ) , iç çamaşır takımı,tıraş seti, terlik,gömlek,kravat,kemer,çorap ve parfüm seti

nk83

Admin
Tepki
83.528
Aklıma geldi kayınvalideler görümceler kayınlarada ayrı bir bohça yapılıyor öyle bişey varmı sizde...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Bende kızıma nişan için hazırlık yapıyorum.Ben pazartesi bir çeyiz mağazasına bakıp öyle hazırlık yapacağım.bohça koymak için sandık düşünüyorum nasıl olur bilmem.

OP
umel

umel

Üye
Tepki
49
Aklıma geldi kayınvalideler görümceler kayınlarada ayrı bir bohça yapılıyor öyle bişey varmı sizde...

evet var canım..biz biraz abarttık olayı tabi..teyzeye dedeye falan yapacağız toplam 7 kişi..:ayk: cici babama ve cici anneme iyi bişeyler alacağız ama diğerlerine küçük hediyeler olacak ona da tam karar vermiş değiliz..neler konur ki..:acep:

OP
umel

umel

Üye
Tepki
49
Bende kızıma nişan için hazırlık yapıyorum.Ben pazartesi bir çeyiz mağazasına bakıp öyle hazırlık yapacağım.bohça koymak için sandık düşünüyorum nasıl olur bilmem.

kayınvalidem sözümüzde bir sandık getirmişti kadife beyaz kalpli bir sandıktı..içine iç çamaşırı ve bir kaç makyaj malzemesi falan koymuş..bence çok hoştu siz de deneyebilirsiniz..ama erkeğe bu tür sandık biraz garip kaçar tabi..:dill: deri sandıklar hoş olabilir..:sirin::sirin:

nk83

Admin
Tepki
83.528

Allah tamamına erdirsin çok mutlu olsun inşallah :huhuu: güzel sandıklar oluyor birebir gidip görmek daha iyi tabi

Böyle şeyler buldum fikir olsun tepsi bulamadım ama :deli:

049DRY.JPG
4354456.JPG
Bunu beğendim :eek:

sz3og8.jpg

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
yok yok koca tepsiler çok kötü yaa..:lala: diğerlerinde hoş duruyor kuzenimde öyle yapmıştık güzel durmuştu ama süslemesini nasıl yapacağız onu bilemiyorum..:huhuu:

canm nasıl anlatılır bilemiyorum ki nette arıcam bulursam koyarım resmini bunlar tatlı teleşler ohh ne güzel Allah mutluluğunu bozmasın tatlım :huhuu:

OP
umel

umel

Üye
Tepki
49
canm nasıl anlatılır bilemiyorum ki nette arıcam bulursam koyarım resmini bunlar tatlı teleşler ohh ne güzel Allah mutluluğunu bozmasın tatlım :huhuu:

aaaaamiiiinnnnnn canım.. ben de çok heyecanlıyım ve herşeyin kusursuza yakın olmasını istiyorum..ne de olsa bir defa yaşıyoruz bu anları..:lilav:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Allah tamamına erdirsin çok mutlu olsun inşallah :huhuu: güzel sandıklar oluyor birebir gidip görmek daha iyi tabi

Böyle şeyler buldum fikir olsun tepsi bulamadım ama :deli:

049DRY.JPG
4354456.JPG
Bunu beğendim :eek:

sz3og8.jpg
Bunlar çok hoş duruyor.ama erkek tarafına gidermi bilmem benim oğlumda bohçalar valizle gelmişti.
Bu arada tepsiyi kendim yaptım saten ve tüylü olarak süsledim ikide kelebek konduracağım yeter.:1:
Kızım bohça istemiyor ama ben yapmak istiyorum.

OP
umel

umel

Üye
Tepki
49
canm bunlarda çikolata falan var ama süslemeler kafanda birşeyler canlandırsın diye eklemek istedim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

çok güzeller canım çok sağol.. üzerine küçük güller ve kelebek falan çok hoş olmuş..benim de istediğim böyle şeyler işte..:sirin: ama kayınvalidem bu tüllerin neredeyse her renginden almış..onunkine benzerse diye korkuyorum..:ilknur:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar