Neden kötü hissediyorum?

Tepki
39
Mrb Arkadaşlar.Yeni üye oldum. Direkt yazıyorum. Biliyorum şuan sizlere çok ayıp ediyorum ama rahatlamaya ihtiyacım var lütfen benden de yardımınızı esirgemeyin. Sevgilimle uzun bir ayrılık dönemi geçirdik 2 ay kadar. Sonrasında barıştık. Şuan çok çok mutluyum. Barışltığımızdan beri yani. Barışalı da 2 ay oldu :) Önceden bana bir iltifatı, güzel sözü hor gören aşkım, şimdilerde beni iltifata, ilgiye,sevgiye boğuyor. Bu durum tabiki çok hoşuma gidiyor. Dua ediyorum Allahıma hep böyle gitsin diye Ama gelin görünki benim içimi kemiren bişeyler var. Yapı gereği sinirli ve saldırgan bir insanım, çok şüpheciyimdir. Fakat bu son barışmamızda şükürler olsun şüphe duyumu birazda olsun kaldırıp bir kenara koyabildim. Artık birbirimize karşı daha anlayışlıyız. Bir sorun olunca içimize atıp, biriktirip daha sonra çok kötü patlamaktansa anında konuşup, birbirimizin kırmadan özür dilemeyi ve konuyu güzellikle kapamayı seçiyoruz. Ama dediğim gibi benim aklımı, içimi kemiren şeyler var. Neden böyle bilmiyorum. Herşekilde bana güven vermiş birisi şuan. Herşeyiyle kendini bana ispat etti. Fakat ben neden böyleyim? Regl zamanımda geçti. O zaman yaşamam siniri, stresi şuan yaşıyorum. En ufak bişeden şüğpheleniyorum yine. Okuldan geç gelir şüphelenirim, bişey olur şüphelenirim ama ona belli etmemeye çalışıyorum. Çok az patlıyorum artık ona karşı. O da bende 3 gündür bi tuhaflık olduğunun farkında. Sizde herşey güzel giderken böyle hissetmememin sebebi ne olabilir :(

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz:hhhhhh:

Sevdiğiniz insan ile bir ayrılık sonrası tekrar devam etmeye karar vermişsiniz.Anladığım kadarı ile aldığınız kararlar doğrultusunda da sonuna kadar arkasında olurum derim..
Aşırı sinir bazen büyük bir rahatsızlığın habercisi olabilir,eğer imkanınız varsa muhakkak bir psikaytır ile görüşün.
Ama onun harici sevgiden dolayı bir kıskançlık söz konusu ise bunun fazlası da zarar getirir bunu unutmayın..
Ters giden bir şey yok gibi yazdıklarınızdan ben bunu çıkardım ama siz sanırım biraz kendi kendiniz ile duygularınız çakışıyor bu noktada sorun yaşıyorsunuz..
Bunu ancak siz kendinizle yenebilirsiniz.
Sevgiler.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
eyvaahh :D:D bi dene daha geldi aşk sarhoşu basınıza :gul:
nediir bizden cektigniz :kptmya:
hoş geldin canım beninm aramıza :)

OP
U
Tepki
39
:D teşekkür ederim anım hoşbulduk :D Aslında bu aralar sınav stresi yaşıorum. Malum öss :d Ayrı şehirlerdeyiz ve ben aşkımın olduğu şehire gitmek, onunla yaşamak istiyorum bu 4 yılımı. Zaten niyetimiz ciddi evlilik planlıyoruz ama işte :D İlla gıcıklık yapıcam tutuyo bazen :D

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Önceden bana bir iltifatı, güzel sözü hor gören aşkım, şimdilerde beni iltifata, ilgiye,sevgiye boğuyor. Bu durum tabiki çok hoşuma gidiyor. Dua ediyorum Allahıma hep böyle gitsin diye Ama gelin görünki benim içimi kemiren bişeyler var. Yapı gereği sinirli ve saldırgan bir insanım, çok şüpheciyimdir.
Zaten sevgiliniz size yeterince ilgi gösteriyor,burada sevgiye boğduğundan bahsetmişsiniz.
Sizin kendinizle alakalı aşmanız gereken ve bu kadar şüpheci olmamanız ile alakalı bir durumunuz söz konusu.Öncelikle bunu aşmalısınız bana göre.
Sanki bu aralar uzaklaşmış gibi geliyor benden. Yani bakıyorum beni her sabah uyandırıyor, ama ne biliyim ben böyle hissettim neden acaba :( Paronayamı oldum

Bence bu şekilde davranarak sadece kendinize zarar verirsiniz.Biraz sakin olmalısınız.

birsam

Daimi Üye
Tepki
991
ayrı şehirlerde olup bir ilişkiyi yürütmek çok zordur.ufacık bir şey bile kolaylıkla büyütülebilir.ben bunu 4 sene yaşadığım için biliyorum.bu zorluğun yanına birde çevreden akıl verenler çıkarsa çok daha zor olur bu dönem.kendinizi karşınıza alın ve kendinizle konuşun.evet doğru dıydunuz.ama dürüst olun kendinize karşı.bir şeylerin içinize sinmesine engel olan bişi varsa gerçekten bu şekile ortaya çıkma ihtimali yüksektir.ha birde denenmişi denemek hemde uzakta olan biri ile çok daha zordur.biraz açık konuştum ama öle olmak lazım değil mi?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
ayrı şehirlerde olup bir ilişkiyi yürütmek çok zordur.ufacık bir şey bile kolaylıkla büyütülebilir.ben bunu 4 sene yaşadığım için biliyorum.bu zorluğun yanına birde çevreden akıl verenler çıkarsa çok daha zor olur bu dönem.kendinizi karşınıza alın ve kendinizle konuşun.evet doğru dıydunuz.ama dürüst olun kendinize karşı.bir şeylerin içinize sinmesine engel olan bişi varsa gerçekten bu şekile ortaya çıkma ihtimali yüksektir.ha birde denenmişi denemek hemde uzakta olan biri ile çok daha zordur.biraz açık konuştum ama öle olmak lazım değil mi?

-alkis bravo ablam benim agzına saglık :eek:

gönül ferman dinlemez ama onuda söylim :D
aşk herşeyi affeder.. aşk herseye katlandırır..
ask herseyi görmezden gösderiri..
aşk herseyi silip atar anlık ..
:eek:
benim yenerde antepden valla 2 sene birlikteligmiz oldu son zamanlarda cok kavga ettik yoksa önceleri cok mutluyduk :gitme:

birsam

Daimi Üye
Tepki
991
-alkis bravo ablam benim agzına saglık :eek:

gönül ferman dinlemez ama onuda söylim :D
aşk herşeyi affeder.. aşk herseye katlandırır..
ask herseyi görmezden gösderiri..
aşk herseyi silip atar anlık ..
:eek:
benim yenerde antepden valla 2 sene birlikteligmiz oldu son zamanlarda cok kavga ettik yoksa önceleri cok mutluyduk :gitme:

aşk her şeyi affetmemeli cnm affederse onun adı sadece aşk değil SAPLANTI olabilir.kör değiliz af edersiniz salakta değiliz.akıllı insanlarız bizimle oyun mu oynanıyo dalgamı geçiliyo gerçekten değer veriliyomu bunu hepimiz fark edebiliriz.formül ne biliyomusunuz. "olayı fazla naz aşık usandırır moduna getirmeden"kendimizi geri çekebilmek.kimisi buna kaçan kovalanır der kimisi naz yapmak der.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
aşk her şeyi affetmemeli cnm affederse onun adı sadece aşk değil SAPLANTI olabilir.kör değiliz af edersiniz salakta değiliz.akıllı insanlarız bizimle oyun mu oynanıyo dalgamı geçiliyo gerçekten değer veriliyomu bunu hepimiz fark edebiliriz.formül ne biliyomusunuz. "olayı fazla naz aşık usandırır moduna getirmeden"kendimizi geri çekebilmek.kimisi buna kaçan kovalanır der kimisi naz yapmak der.

dogru diyorsun ama sevenin gözü kör oluyo öyle bir duygu ki bu içinden cıkmak cok zor oluyo bazen an geliyo sen haykırıosun ama kimse duymuyo işte bu sıkıntı stres seni bir cok yere sürükleye biliyo sen sürüklendikce.. duyguların kalp agrın stresin sinirin cogalıyo
karsındaki aa seviyo bak sevmese böle veya söle vs. vs.. olmaz diyosun ama öyle degil işte
öncelikle şölesi bölesi olmamalı seviyomu evet ! ozaman sonuna kadr..
sevmiyomu cabalamıcakmışsın ben bunu ögrendim :eek:

neyse ööf boş mu konuşuyorum bilemiyorum..

birsam

Daimi Üye
Tepki
991
dogru diyorsun ama sevenin gözü kör oluyo öyle bir duygu ki bu içinden cıkmak cok zor oluyo bazen an geliyo sen haykırıosun ama kimse duymuyo işte bu sıkıntı stres seni bir cok yere sürükleye biliyo sen sürüklendikce.. duyguların kalp agrın stresin sinirin cogalıyo
karsındaki aa seviyo bak sevmese böle veya söle vs. vs.. olmaz diyosun ama öyle degil işte
öncelikle şölesi bölesi olmamalı seviyomu evet ! ozaman sonuna kadr..
sevmiyomu cabalamıcakmışsın ben bunu ögrendim :eek:

neyse ööf boş mu konuşuyorum bilemiyorum..

hayır tabi ki boş konuşmadın çok güzel dedin sevmiyosa çabalamayacaksın.bişeyi değiştiremezsin.seni sevmeyen birine kendini zorla sevdiremezsin.bunu kabul etmek zor belki ama insan isterse yapar.bak esse ye kaç kiloydu kaç kilo oldu.alakası yok biliyom ama söledim işte:cokkomik:

OP
U
Tepki
39
:D en son öğlen girmiştim bi geldim bir sürü yorum çokteşekkür ederim birsam abla şahmaran abla ve bitter :D Bitter sen muhtemelen benim yaşlardasın demi cnm :D Aklımız bi karış havada :d Sen benim ruh ikizimmişsin doğrumu :D Çok sevindim bak şimdi :D Şimdi ben şunları söyleyim. Aşkım olacak beye daha çok değil 4 gün önce şunları söyledim. Fazla birlikte takılamama gibi ihtimalimiz var ( Biliyosunuz ayrı şehirdeyiz ve benim kastım msn ) Ama yinede görüşmelerimiz felan aynı olur sorun olmaz diye. Tamam cnm sen yeterki derslerine çalış diye büyük bi olgunluk gösterdi :) Yanına gelmem için sabırsızlanıyo. Bana söylemeden gizlice kiralık evlere bakıyor düşünebiliyo musunu? Haliyle benim üstümde büyük bi baskı oluyo. Çok gitmek istiyorum yanına çünkü. Bir çok şey hayalledim yapmak için aşkımla. Ama şu beynim beni didik didik etmekten vazgeçmiyo :D:D Ders çalışırken birden aşkımın bana msj atmadığını benimle ilgilenmediğini, biraz yalnız bıraktığını farkettim. :D Fırçayı basıcam ya boş durur muyum? Dedim beni düşünüyo musun? Hiç çıkmıyosun aklımdan aşkım o nasıl laf öyle dedi. Nie msj atmıyosun vs diye tam kendimden geçmiştim ki bana tokat gibi bi cvp verdi ağzımın payını aldım kızlar :D Ben ikimizi düşünüyorum senin gibi yalnızca kendimi değil! Sen ders çalışasın, bir adım daha öne geçesin diye susuyorum. Her dakka seni meşgul etsem nasıl yanıma geleceksin? Dedi :saskin: :saskin: :saskin: Haklıydı valla kızlar. Çok haklıydı. Ben galiba kendi kendime kuruntu yapıyorum. Hani bide bende şöle bişey var. Bişey güzel gittimi illa kavga çıkartcam ki bi tatsızlık olsun. Eşşek kafam iştee . Bitter cnm sende böle misin :D

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla ben de ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyenlerdenim birden bu kadar değiştiyse üstünde dur derim hem neden ayrıldınız daha önce ve neden barıştınız bunlarda çok önemli bi diyeceğim daha var derslerine iyi çalış sadece bunlara kafa yorma biz yordukta ne oldu sıfıra sıfır işte:cokkomik::D

OP
U
Tepki
39
Kendisi askerden geldikten sonra kafayı yedi ilk_nur'cum. Hemde öyle böyle değil. Alıştığımın çok daha dışında bir kişi oldu. Ayrıl-barış ilişkimiz devam ediyordu. En sonunda ayrı kaldık. 2 ay kadar benden haber alamadı. Barıştık, herşey çok güzel gidiyor derken yine sorunlar çıkmaya başladı. Ben mi sorun ediyorum yoksa kafama taktıklarım gerçekten sorunmu artık bilmiyorum :S Önceden ben erkek arkadaşımın nete girip girmemesine çok karışırdım. Hani böle sıkarsam, elimde tutarmışım gibi geliyordu. Ama öyle olmadığını çok iyi anladım. Bu son barışmamızda çok başka bir ben olarak çıktım karşısına. Ona güvendiğimi, rahat bıraktığımı her fırsatta gösterdim. Kız arkadaşları ekliydi msn de karışmadım ilk bi kaç gün. Haliyle bende de erkek arkadaşlar vardı. Hatta çok yakın bir dostumu, onunla ayrıyken aramızda iletişim sağlasın diye maşa yapmıştı. Benden haberler almaya çalışıyordu. İşte barıştıktan sonra, o arkadaşımın bana olan yakınlığını kıskandı ve bütün iletişimimizi kesti :S Bir şekilde bunu başardı. Msn ye girerken, nete girerken ona haber vermem konusunda ısrarcı oldu. Kalbi kırılmasın diye peki dedim ve aynısını ondan da bekledim. Haliyle yani.. Arada ufak tefek yalanlarını yakaladım ve uyardım. Hazır sana böyle sonsuz güveniyorken bunun değerini bil ve beni sana tekrar güvensizlik yapmaya zorlama dedim. Peki aşkım canım cicimler... Ve bugün evet bugün, ben ders çalışırken benden habersiz nete girmiş. Hayır girebilir.Asla sorun etmiyorum. Ama ısrarla sordum ve bana yalan söleme yolunu seçti. Bende açtım ağzımı yumdum gözümü. Çok kırgınım kızlar çok. Burnunu sürtmek istiyorum. Nasıl yapabilirim.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım ilk önce hey gidi gençlik hey diye söze girmek istiyorum. Umarım ilişkiniz evlilik yoluna kadar gider; ama için içini kemirirken ve ona güvenmezken evlilik düşünme. Kesinlikle üniversiteyi kazan; ama onun olduğu şehire gideceğim diye uğraşma.

Ha bir de denenmişi asla deneme!Tecrübe ile sabittir:)

Devamı yarın eşimin yanına uçmalıyım :uc:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar