Ne yapmalıyım?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
ıns öle olur ama aramaya yüzüm yok eşimi laflardan koruyayım derken sadece onu aılem bılırken bana yaptıgı seye bak dunden berı aglıyrum ınsan gelıpte özur dılemezmı ?ama hakkımı helal etmıyorum zamanında annesındende yemıstım sokak ortasında dayagı

:sok:sok

Canım ya ne biçim aile bunlar ya. Nasıl sana dayak ya ne demek.... O kim? İnan çok kızdım ve sinirlendim canım ya:sok

OP
M

mira

Misafir
arina inan aklım cok karısık basım cok agrıyo catlıyo resmen yıne gözlerım doldu of offfff içimi acıttı yaptıkları gerızekalı sın dedı bana beyınsızsın dedı benı hala bır cocuk olarak göruyo ben cocugumu topraga verdım kımse benı mezarına bıle göturmuyo :(((

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
ıns öle olur ama aramaya yüzüm yok eşimi laflardan koruyayım derken sadece onu aılem bılırken bana yaptıgı seye bak dunden berı aglıyrum ınsan gelıpte özur dılemezmı ?ama hakkımı helal etmıyorum zamanında annesındende yemıstım sokak ortasında dayagı

ne demek ya anasından sokak ortasında dayak yemek ya olur iş değil be gülüm
hele bana eli bi kalksın bak neler olur
anormellik diz boyu galiba senin eşinin ve ailesinin canım
sessiz kalma ne olursa olsun hakkını ara
ne kadar sessiz kalırsan o kadar ezmeye kalkıyorlar canım
kendimden pay biçerek söylüyorum
önçeleri bende çok sessizdim eşim ve tarafı ezmeye kalktılar
ama boru gibi ses çıkınca pustular
hiç birşeyden korkma ve susmada

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908

arina inan aklım cok karısık basım cok agrıyo catlıyo resmen yıne gözlerım doldu of offfff içimi acıttı yaptıkları gerızekalı sın dedı bana beyınsızsın dedı benı hala bır cocuk olarak göruyo ben cocugumu topraga verdım kımse benı mezarına bıle göturmuyo :(((

canım ne olur aglama inan gözlerim doldu başıma agrı girdi anneni ara ne olur nasıl bir aile bu üfff ALLAH yardımcın olsun canım ya ben delirdim burda

ayrıca bir mesleğin varmı senin

OP
M

mira

Misafir
delırcem ben kafayı yıcem sonunda şurada ölsem gıkını cıkarmaz kımse habıre aglıyorum bugu hersey bellı olcak

OP
M

mira

Misafir
canım ne olur aglama inan gözlerim doldu başıma agrı girdi anneni ara ne olur nasıl bir aile bu üfff ALLAH yardımcın olsun canım ya ben delirdim burda

ayrıca bir mesleğin varmı senin

yönetıcı asıstanıyım canım calısırım yanı ıllakı o iş olsun demem yaparım

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

işte böleler ama suç bende netten bulup kactım geldım aklıma edeyım ben :((

:sok:sok:sok

Canım nette tanışıp mutlu olanlarda var; ama senin eşin net sayfasını kapatmışa benzemiyor sanırım.-kizgin

Aklının karışık olması normal; ama sen dayak yiyip sineye çekersen daha çok dayak yersin. Annesi dayak atmış ya... Ve sen buna sessiz kaldın...

OP
M

mira

Misafir
:sok:sok:sok

Canım nette tanışıp mutlu olanlarda var; ama senin eşin net sayfasını kapatmışa benzemiyor sanırım.-kizgin

Aklının karışık olması normal; ama sen dayak yiyip sineye çekersen daha çok dayak yersin. Annesi dayak atmış ya... Ve sen buna sessiz kaldın...

bugün hersey bellı olcak dedıgım gbı

OP
M

mira

Misafir
bana dyokı sen yüz yılda gecse guvenmedıgını bana söliceksın ozaman şimdi btsın dyor bana sucum sevmek,gelmek,kıskanmak oldu onu ama degmezmıs

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
yönetıcı asıstanıyım canım calısırım yanı ıllakı o iş olsun demem yaparım

Canım meslek yönünden de sıkıntın yokmuş. Daha ne bekliyorsun anlamadım ki?

Boşanan ilk sen olmayacaksın, cocuklarında boşanan bir çiftin çocukları olarak onlarda ilk olmayacak; ama boşanmayarak bu evliliği bu şekilde yürütürüm dersen inan olan çocuklarına olacak... İnan canım o raporu aldığın gibi sen davanı açsan hakim sizi herşekilde boşar ve tazminatını da söke söke alırsın.

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
mira aglamayı bırak önce kendine çeki düzen ver gidip raporunu al sonrada iş bakmaya başla çocuklarının yaşı kaç canım

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
cok üzüldüm inanki mira
sonuc ne olursa olsun
el kaldirmamaliydi bence
nasil kiyabildi
bence sakin kafayla düsün tasin ne yapmak istedigini
cocuklarinida göz önünde bulundur elbet
ama onlar ve senin icin
evliligi yürütmekmi daha iyi
yoksa bosanmakmi daha saglikli bir karar diye
ama en azindan hastaneye mutlaka git yada doktora görün
ve raporunu al
hakkinda hayirlisi neysse o olsun insallah

OP
M

mira

Misafir
cok üzüldüm inanki mira
sonuc ne olursa olsun
el kaldirmamaliydi bence
nasil kiyabildi
bence sakin kafayla düsün tasin ne yapmak istedigini
cocuklarinida göz önünde bulundur elbet
ama onlar ve senin icin
evliligi yürütmekmi daha iyi
yoksa bosanmakmi daha saglikli bir karar diye
ama en azindan hastaneye mutlaka git yada doktora görün
ve raporunu al
hakkinda hayirlisi neysse o olsun insallah

ins sakinleşebılırım o kadar gururum onurum kırıldıki

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ne demek kim anlarki derken

birde şu var sen kendini tam ifade edebiliyormusun peki insan güçlüyse kendini ispatlamışsa herkez onu anlar ve fark eder kendine asla acıma kimseyede acıma yavruların dışında çok sert olabilir yazdıklarım ama ben kimseye güvenmedim hayatta kendi ayaklarıma güvendim beni taşır diye ilk önceliği aileme verdim eşime demiştim bile nikahımıza dakkalar kalmıştı hiç sebep yoktu ama dedim :eger annem o imzayı atma derse masadan kalkarım unutma demiştim sen ailene deger vermezsen el hiç vermez ailesine değer vermeyenede el deger vermez daha çok gençsin kendine güven ne olur

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
mira eğer şuanda ağlıyor isen sakinleş canım
yakın olsak inan şuan gelirdim yanına
bak bizler burdayız ailen olarak gör
ve sen al eline telefonu annenin gönlünü al canım af dile anneler elbet bağışlar canısı
tek sıcak yer ana kuçağı :teselli:

OP
M

mira

Misafir
ne demek kim anlarki derken

birde şu var sen kendini tam ifade edebiliyormusun peki insan güçlüyse kendini ispatlamışsa herkez onu anlar ve fark eder kendine asla acıma kimseyede acıma yavruların dışında çok sert olabilir yazdıklarım ama ben kimseye güvenmedim hayatta kendi ayaklarıma güvendim beni taşır diye ilk önceliği aileme verdim eşime demiştim bile nikahımıza dakkalar kalmıştı hiç sebep yoktu ama dedim :eger annem o imzayı atma derse masadan kalkarım unutma demiştim sen ailene deger vermezsen el hiç vermez ailesine değer vermeyenede el deger vermez daha çok gençsin kendine güven ne olur

işte kendımı tam ifade edemegımden böle oluyorya hersey degersız bır varlık olarak göruyorum kendımı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar