Ne yapmalıyım?

M

mira

Misafir
dün eşimle bir facebook davası sonucu tekme tokat dayak yedım su an heryerım agrıyor ve acıyor fena sekılde bugun bosanmaya karar verdım ne yapayım kızlar bılmıyorum 2 cocugumda var sonucta aklım karmakarısık:aglayan:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım sana söyledim; ama birkez daha söyleyeyim. Olay ne olursa olsun seni dövmeye hakkı yok!

Zaten facebook vb. gibi sitelere hem ben hem de eşim karşıyız. Sevmiyorum açıkcası.

Ayrıca boşanmaya %100 karar verdiysen, bence polise ve hastaneye git, rapor al. Daha sonra da maddi manevi tazminatla boşanma davası aç..

Çocukların için tekme tokata katanacaksan sen bilirsin canım; ama en ufak birşey de bunu yapabiliyorsa daha büyük bir olayda düşünemiyor, düşünmekte istemiyorum. :(

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım vallahi sen bilirsin... Ama Allah korusun yerinde olsam çocuklarımı düşünür ve boşanma davası açardım. Büyük konuşmayayım ama sırf çocuklarını düşüneceğim diye onları kavgalı ve mutsuz bir aile ortamında büyütmezdim. Zaten pek de babaya ihtiyaçları yok gibi baksana...

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canım çok üzüldüm ama facebook gibi yerlere çok karşıyız ailecek ama ne olursa olsun kimsenin kimseye şiddet uygulamaya hakkı yok arınanın dediği gibi rapor al ne demek dayak

üfff çok canım sıkıldı aglama ne olur elimizden ne yardım gelir bilemiyorum ama her türlü sıkııntında buradan özelden yazabilirsin

dayak atan insanlarda acizdir unutma sen annesin daha güçlüsün çocuklarını düşün :eek:pucuk:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
mira'çığım sabah sabah bu olayın beni çok üzdü balım gerçi seni hiç tanımıyorum ama
facebok'da eşini birşeylemi yakaladında bu derece seni dövmeye kalktı
gerçi özel yaşantın derine inmek istemem ama
ben ve eşimde facebook tayız hep tanıdıklarımız var onlarla sohbet mesajlaşırız
ama bi facebook içinde el kalkarmı yani çok kızdım eşine çok
hatta eşim facebook'a girdiğinde beni çağırır gel şuraya köyümüzün resimlerini yükle
bak şundan mesaj gelmiş cevap yaz filan diye sonra benimkine bakarız
yok anam yok var senin adam da eksiklik
allah yar ve yardımcın olsun canım çok üzüldüm

OP
M

mira

Misafir
düşünüyorum cocuklarımı zaten o yuzden burdayım ona yaptıgım hersey demek bır hiçmiş onun için kaybeden ben olmam o olcak ben her görevımı tam yerıne getırdım kadınlık adına

OP
M

mira

Misafir
mira'çığım sabah sabah bu olayın beni çok üzdü balım gerçi seni hiç tanımıyorum ama
facebok'da eşini birşeylemi yakaladında bu derece seni dövmeye kalktı
gerçi özel yaşantın derine inmek istemem ama
ben ve eşimde facebook tayız hep tanıdıklarımız var onlarla sohbet mesajlaşırız
ama bi facebook içinde el kalkarmı yani çok kızdım eşine çok
hatta eşim facebook'a girdiğinde beni çağırır gel şuraya köyümüzün resimlerini yükle
bak şundan mesaj gelmiş cevap yaz filan diye sonra benimkine bakarız
yok anam yok var senin adam da eksiklik
allah yar ve yardımcın olsun canım çok üzüldüm

canım saol ama yarası olan gocunur bseyın yoksa neden tepkı verıyosun deılmı ?

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canım darp izleri varsa ne olur rapor al şimdi olmasada ilerde kullana bilirsin ne olur üfff ya çok canım sıkıldı

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Miracım çocukların için bu evliliği yürütmeli misin yoksa yürütmemeli misin? Bence senin ilk düşüncen bu olmalı...

Eğer gerçekten Facebook'ta yaptığı birşey yoksa. Neden bunu şiddete kadar getirdi. Şunu söyleyeyim senin eşin yalanını ortaya çıkarınca şiddete başvurarak seni susturmak istemiş canım. Olay bundan ibaret...

Artık Facebook normal amacından çıktı maalesef:(

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
canım darp izleri varsa ne olur rapor al şimdi olmasada ilerde kullana bilirsin ne olur üfff ya çok canım sıkıldı

Canım ben de onu diyorum. O raporla maddi, manevi her türlü davayı açabilir ve mahkeme de koz olarak kullanabilirsin.

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
mira arkadaşlara katılıyorum canım
biz kadınlar haketmediğimiz şeylere katlanmak zorunda değiliz
korkma canım

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
Canım ben de onu diyorum. O raporla maddi, manevi her türlü davayı açabilir ve mahkeme de koz olarak kullanabilirsin.

evet o rapor belli bir tarihi kapsamaz ALLAH korusun ilerde de böyle bir şeye yeltenirsede kullanılır hatta hiç istemem ama 2 olursa daha beter olur hali

bence kadın her durumda kendini güvencede tutmalı

ayrıca dediğin gibi arınacım mira çocuklarının psikolojisi nasıl dilerim duymayıp görmemişlerdir

OP
M

mira

Misafir
su an morluk felan yok ama düşünüyorum bunların hepsını kı benım arkamda kımsem yok aılem dagılmıs durumda
kardeslerım farklı yerde annem desen konusmuyoruz kavgalıyız eşime laf söledı dye onunla kavga etmıstım yalnızım yanlızım

OP
M

mira

Misafir
evet o rapor belli bir tarihi kapsamaz ALLAH korusun ilerde de böyle bir şeye yeltenirsede kullanılır hatta hiç istemem ama 2 olursa daha beter olur hali

bence kadın her durumda kendini güvencede tutmalı

ayrıca dediğin gibi arınacım mira çocuklarının psikolojisi nasıl dilerim duymayıp görmemişlerdir

görmedıler canım uyuyolardı ama apartman duydu sayesınde

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
su an morluk felan yok ama düşünüyorum bunların hepsını kı benım arkamda kımsem yok aılem dagılmıs durumda
kardeslerım farklı yerde annem desen konusmuyoruz kavgalıyız eşime laf söledı dye onunla kavga etmıstım yalnızım yanlızım

olsun canım anneler affeder sende annesin anlarsın senin başının darda oldugunu söylersen bence ilk o sarar yaralarını

OP
M

mira

Misafir
olsun canım anneler affeder sende annesin anlarsın senin başının darda oldugunu söylersen bence ilk o sarar yaralarını

ıns öle olur ama aramaya yüzüm yok eşimi laflardan koruyayım derken sadece onu aılem bılırken bana yaptıgı seye bak dunden berı aglıyrum ınsan gelıpte özur dılemezmı ?ama hakkımı helal etmıyorum zamanında annesındende yemıstım sokak ortasında dayagı

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım bence annenle barışmk adına bir fırsat sana. Annene söylediğinde sanmıyorum ki hala küs olacağına..

Canım Allah kolaylık versin inan yapman gereken herşeyi söylediğimizi sanıyorum. Bundan sonrası senin kararına kalmış canım; ama bence rapor al derim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar