Nasılsınız hanımlar, biraz laflayalım....

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Gene gelin derdi olabilir diye düşünmüştüm teyzoş ablacım.
İnşallah sıkıntından feraha çıkarsın esmerimin dediği gibi.

canım benim gelinim yok henuz ki derdi olsun gelinim yok ama damadım var allah eksikliğini göstermesin ıslah etsin

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
kızlar çok saolun ama sizlerin elinden gelebilecek bir durum değil kesinleşmeden anlatmak istemiyorum birkaç güne belli olur inş

İnşaallah hayırlı haberlerle gelirsin ablacım Rabbim içinde bulunduğun herne sıkıntı varsa ferahlığa çıkmanızı nasip etsin
Esmerim o kıskançlıklar ufak kıskançlıklar keşke benimkilerinde kıskançlıkları böyle sevimli kıskançlık olsa:huhuu:

OP
füreyya

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Günün en sevdiğim saati şu "beş çayı" saati kızlar..
oh mis

OP
füreyya

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
arkadaşlar kim birlikte film seyretmek ister?
Hani toplu birkaç kişi izlesek üzerine yorumlar yapsak_?
ben dram türü yerli filmleri izlemeyi çok seviyorum. Yeni olanlar tabi eski yeşilçam değil
siz ne dersiniz?
güzel yabancı filmler de olabilir

OP
füreyya

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Kızlar benim ellerim deterjana karşi cok duyarlı. El egzamasi oluyor. En son aldigim sivi sabun iyice mahvedince arayışa girdim. En dogal bıttım sabunundan evde sıvı sabun imal ettim. Pompali siseye doldurdum.
Biraz kullanayim eger pratikse ve iyiyse ilgilenirseniz sizle de paylasicam

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kızlar benim ellerim deterjana karşi cok duyarlı. El egzamasi oluyor. En son aldigim sivi sabun iyice mahvedince arayışa girdim. En dogal bıttım sabunundan evde sıvı sabun imal ettim. Pompali siseye doldurdum.
Biraz kullanayim eger pratikse ve iyiyse ilgilenirseniz sizle de paylasicam

Aynen füreyya abla ellerm mahvoluyor,makineye attığım halde iki parça şeyi yıkıyorum yine ellerimçatlıyor...

Sen dene iyiyse bende ondan kullanayım...

OP
füreyya

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Aynen füreyya abla ellerm mahvoluyor,makineye attığım halde iki parça şeyi yıkıyorum yine ellerimçatlıyor...

Sen dene iyiyse bende ondan kullanayım...

canım iki gündür sıvı sabunun kıvamını ayarlayamadım. Bekledikçe koyulaşıyor.Su ekliyorum. Tarifi tam tutturamadım gibi:)
Gliserini biraz fazla ekledim galiba. Nemlendirici etkisi olur diye attım içine ama atmasam daha iyiydi galiba. Elde mumsu bir tabaka kalıyor. Neyse suyla incelttmeye devam ettikçe o etki azalır.
Ellerimin halinde hafif bir düzelme oldu ama istediğim gibi değil. Gene de ben bu doğal sabun imal etme işinden vazgeçmeyeceğim. Değişik denemeler yapacağım.

Sen ellerin için kortikosteroid içeren krem veya pomad kullanıyor musun???

OP
füreyya

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Bu arada bıttım sabunuyla saçımı da yıkadım. Saçım bütün bir blok haline geldi :D
O elektriklenme kabarma yok oldu ama çok tuhaf oldu.
Sabunla yıkamak bana göre deil. Sonsuza kadar şampuan bundan sonra -alkis

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
canım iki gündür sıvı sabunun kıvamını ayarlayamadım. Bekledikçe koyulaşıyor.Su ekliyorum. Tarifi tam tutturamadım gibi:)
Gliserini biraz fazla ekledim galiba. Nemlendirici etkisi olur diye attım içine ama atmasam daha iyiydi galiba. Elde mumsu bir tabaka kalıyor. Neyse suyla incelttmeye devam ettikçe o etki azalır.
Ellerimin halinde hafif bir düzelme oldu ama istediğim gibi değil. Gene de ben bu doğal sabun imal etme işinden vazgeçmeyeceğim. Değişik denemeler yapacağım.

Krem kullanıyorum ama kortikosteroid içeriyor mu o konuda bi bilgim yok:D

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Bu arada bıttım sabunuyla saçımı da yıkadım. Saçım bütün bir blok haline geldi :D
O elektriklenme kabarma yok oldu ama çok tuhaf oldu.
Sabunla yıkamak bana göre deil. Sonsuza kadar şampuan bundan sonra -alkis

Sabun benim saımı da mahvediyor,bende şampuansız yapamam..İpek gibioluyor elidorla

OP
füreyya

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323

ilaç olarak yani :)
galiba sen kozmetik kremlerle idare ediyorsun..
ben kafaya bir takarsam eczanede kullanmadık krem bırakmıyorum:ko
aslında o kadar kafaya takılacak birşey de değil ama. gel bana anlat

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar