Misafirim geliyor ne yapmalıyım destek hattı

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527
1111mn.jpg

32kg4.gif
146813zi44rqjx5shg8tv5.gif
44247.gif

Misafiriniz mi gelecek ne yapacağınıza karar mı veremiyorsunuz isterseniz elinizdeki malzemelerle neler yapabilirsiniz beraber karar verelim...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
:) Teşekkürler sabahtan beri isim arıyordum sağolsun zuzu yardım etti arada arkadaşlar bana soruyor ne yapayım diye dedim bir başlık olsun herkes fikrini söyler çeşitlilik olur yardımcı oluruz birbirimize bu sayede...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Teşekkürler kızlar sağolun bakalım yardımcı olmaya çalışalım birbirimize zevklide olacak kanımca...

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
harikada lafmı sadişim süper ötesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:zuzu:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
nk bikmayasin bizde:nk:

he yaaa,bence kuyunu kendi ellerinle kaziyon bacim,,,
sonra kendim ettim kendim buldum diye turku soyleme bize:sarki:

soruma gelince....ya benim adamada vur deyince olduruyo beee,,bi havuc almiski sorma,,ne etcem ben o kadar havucu,,:deli:,ban bi tarif verirmisin bacim,soyle yemek tarzinda olsun,aksam sofrasina yakisan,,,:eek:ys:piliiiiiis:elis:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Sadece ben değilki herkes birbirine yardım etsin yahu ben yokken ne olcak :) ben olduğum sürece yardım ederim o ayrı yani gelelim havuca...

images

Varan 1 :) :Salatasını yapabilirsin ne kadar yapmak istersen o kadarı kalın rendeden rendele hafif yağda kavur soğuyunca az mayonez ve yoğurdunu tuzunu ekle servis tabağına alıp üzerine pulbiberli tereyağ gezdirebilirsin

images

Varan 2 :) :Yada verevine doğrayıp kızartabilirsin üzerine sarımsaklı yoğurt koyabilirsin...

images

Varan 3 :) :Zeytinyağlı Havuç yapabilirsin soğanı ve sarımsağı sotele yuvarlak kesilmiş havuçları ekle hafifçe kavur bir miktar pirinç ve tuz ekle suyunu ekleyip pişir.Servisten öncede kıyılmış maydanoz ekle...

images
images

Varan 4 :) :Tatlı yapabilirsin rendele içine şeker koyup suyunu çekene kadar pişiriyorsun sıcakken içine potibör bisküvi ve ceviz kırıklıyorsun ister top top yapıp h.cevizine bula istersen bir kalıba bastır dilimleyerek servis yap hatta kalıba bastırdığına şantide dökebilirsin...

Durum ne umut vadediyormuyum sizce :cokkomik:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Lilavcım 1 tane koyucam ay yok başka bişey yokmu diyecek ben bilmemmi uyanık bacıyım ben gör bak şimdi bile der başka yokmu diye :kptmya:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Sadece ben değilki herkes birbirine yardım etsin yahu ben yokken ne olcak :) ben olduğum sürece yardım ederim o ayrı yani gelelim havuca...
bak simdiden basladin kivirmaya:kptmya:
images

Varan 1 :) :Salatasını yapabilirsin ne kadar yapmak istersen o kadarı kalın rendeden rendele hafif yağda kavur soğuyunca az mayonez ve yoğurdunu tuzunu ekle servis tabağına alıp üzerine pulbiberli tereyağ gezdirebilirsin

images

Varan 2 :) :Yada verevine doğrayıp kızartabilirsin üzerine sarımsaklı yoğurt koyabilirsin...

images

Varan 3 :) :Zeytinyağlı Havuç yapabilirsin soğanı ve sarımsağı sotele yuvarlak kesilmiş havuçları ekle hafifçe kavur bir miktar pirinç ve tuz ekle suyunu ekleyip pişir.Servisten öncede kıyılmış maydanoz ekle...

images
images

Varan 4 :) :Tatlı yapabilirsin rendele içine şeker koyup suyunu çekene kadar pişiriyorsun sıcakken içine potibör bisküvi ve ceviz kırıklıyorsun ister top top yapıp h.cevizine bula istersen bir kalıba bastır dilimleyerek servis yap hatta kalıba bastırdığına şantide dökebilirsin...

Durum ne umut vadediyormuyum sizce :cokkomik:

su son tarifi yapmaya karar verdim de,bi eksigim var.biskuvim yok:eek:ys:baska ne olabilir bacim,olmasa olurmu,eger olmazsa ne olur,:cikolata:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar