MasterChef Türkiye

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.530
41959_master-chef-turkiye.jpg

Master Chef Türkiye

Tarih: 2011-04-29 TV : SHOW TV Saat: 23:15Tür:Yarışma

HAFTANIN FİNALİ
MASTER CHEF TÜRKİYE

Show Tv Türkiye’nin Master Chef’ini Seçiyor !

Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çeken yeni yarışması ‘Master Chef Türkiye’ tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.

Ekranların yeni yarışma programı “Master Chef Türkiye”, kıyasıya bir yemek yapma mücadelesini evlerimize taşıyor.12 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olma yolundaki adım adım ilerleyişinin sergilendiği yarışmada, her hafta 2 yarışmacı elenecek. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı ise Türkiye’nin Master Chef’i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL’lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, ‘Master Chef’ ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.
“Master Chef Türkiye” 29 Nisan Cuma günü saat 23.15’te haftanın finali ile Show Tv’de…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
42768_master-chef-turkiye.jpg

Master Chef Türkiye

Tarih: 2011-06-01 TV : SHOW TV Saat: 17:00Tür:Yarışma

YENİ BÖLÜM
MASTER CHEF TÜRKİYE
Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çeken yarışması Master Chef Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.
Master Chef Türkiye, kıyasıya bir yemek yapma mücadelesini evlerimize taşıyor. 4 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olma yolundaki adım adım ilerleyişinin sergilendiği yarışmada, her hafta 1 yarışmacı eleniyor. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı Türkiye’nin Master Chef’i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL’lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, ‘Master Chef’ ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.
“Master Chef Türkiye” 1 Haziran Çarşamba ve hafta içi her gün saat 17.00’de yeni bölümü ile Show Tv’de…

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Her bölümünü merakla takib ediyorum çok güzel bir program özellikle batuhan şefden oldukca yararlı bilgiler alıyorum:eek:ky:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Galiba bugün bademden hem tatlı hem tuzlu birer yemek yapacaklardı merak ettim bakalım neler çıkacak ortaya...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ya burada 12´den sonra cikiyor. Oglum erken uyandigi icin bende okadar uzun oturamiyorum. :sinifsinif:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Nette yokmu acaba videoları bir bakayım bende :findikim:

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
özellikle dün akşam ki bölümüyle korkunç haksızlık ve kayırma yapıldığına inanıyorum artık. :böö:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Akşam bende izlemedim :acep: Semrayı kayırmışlardır kesin sevmedim o kadını :deli: bademli bölümümü yaptılar ...

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
Akşam bende izlemedim :acep: Semrayı kayırmışlardır kesin sevmedim o kadını :deli: bademli bölümümü yaptılar ...

evet ben de hiç sevmiyorum, Semrayı kayırdılar. Ferhat badem kremalı Profiterol yaptı, sadece çikolata sosu az dediler, Semra en az 10 defa yaptığı kekimsi bişi yaptı üstüne bir badem koydu onu günün en iyi tabağı seçtiler. ilk defa bir konuda, o sinirli şefe katılıyorum ve sevmiyorum o kadını :zonk:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
O kadini bende sevemedim, aslinda gecen hafta elenen kiz onun yerine olmaliydi. O konuda bir haksizlik var gercekten.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Tahmin ettiğim gibi yani illa son 2'ye sokacaklar o kadını kaçarı yok yani :dertli:

G

guzelcem

Misafir
:nk::nk::nk::nk:değişik ve tatmadığımız duymadığımız yemek çeşitleri ile gündeme getiriyorlar... semra becerikli kadın değil, batuhan baş şef fırçalamakla en iyisini yapıyor-kizgin yoksa anlamıyorlar...:nk:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
42925_master-chef-turkiye.jpg

Master Chef Türkiye

Tarih: 2011-06-08 TV : SHOW TV Saat: 17:00Tür:Yarışma

YENİ BÖLÜM
MASTER CHEF TÜRKİYE

Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çeken yarışması Master Chef Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.
Master Chef Türkiye, kıyasıya bir yemek yapma mücadelesini evlerimize taşıyor. 3 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olma yolundaki adım adım ilerleyişinin sergilendiği yarışmada, final heyecanı yaklaşıyor. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı Türkiye’nin Master Chef’i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL’lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, ‘Master Chef’ ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.
“Master Chef Türkiye” 8 Haziran Çarşamba ve hafta içi her gün saat 17.00’de yeni bölümü ile Show Tv’de…

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Aksam gec saatlere kadar oturdum ama yinede izledim. Semra keki yakti. :ayk:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki