MasterChef Türkiye

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.530
topmastersef.jpg

MasterChef Türkiye

Türkiye'nin MasterChef'i öyle bir dahi olmalı ki; harikalar yaratırken de, hatalar yaparken de herkesi kendine hayran bırakabilmeli...

"Ben küçük yarışlar için fazla iyiyim; bana en iyileri getirin!" diyecek kadar kendinize güveniyorsanız;
Türkiye'nin en sert üç jürisi karşısında dizleriniz titremeden en güzel yemekleri pişirebileceğinize inanıyorsanız;
Ülkenin en iyi şefleriyle çalışma şansı benim olmalı çünkü ben Türkiye’nin en yetenekli amatör şefiyim diyecek kadar tutkulu, ve iddialıysanız
Doğru yerdesiniz!

MasterChef Türkiye'ye Hoşgeldiniz!

13 hafta boyunca Show TV ekranlarında yemek pişirme sanatının en gizli detaylarına şahit olacaksınız.

Tahmininizin ötesinde bir baskıya maruz kalacak ama 5 yıldızlı yemekler pişirmeyi öğreneceksiniz. Türkiye'nin en iyi şefleriyle yanyana yemek pişirme şansını yakalayacaksınız.

Mutfak hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine yalnızca haftalar kaldı...

Bu hayatınızda pişirdiğiniz en önemli yemek olacak. Bütün dünya sizi izliyormuşçasına pişirin...

Şimdi MasterChef Türkiye önlükleri sırayla sahiplerini bulsun...

Seçmeler devam ediyor....

b_masterchef_02.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Bugün reklamlarda gördüm benimde hoşuma gitti...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
41132_master-chef-turkiye.JPG

Master Chef Türkiye

Tarih: 2011-03-16 TV : SHOW TV Saat: 17:00Tür:Yarışma

YENİ
MASTER CHEF TÜRKİYE
Show Tv Türkiye’nin Master Chef’ini Seçiyor !
Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çekecek yeni yarışması ‘Master Chef Türkiye’ tüm hızıyla devam ediyor. 50 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele edeceği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.
İzmir, Ankara ve İstanbul’da yapılan elemelerle seçilerek Master Chef Türkiye’ye katılan yarışmacılar, yemek yapma konusundaki tüm hünerlerini milyonların gözleri önünde sergileyecek. Amatör olarak yemek yapan ve bu konuda kendilerine güvenen yarışmacılar, Türkiye’nin önde gelen isimlerinden oluşan jüri karşısında hem zor anlar yaşayacak hem de kendilerini sınayacak. Aynı zamanda yemek yapmanın püf noktalarını da öğrenecek olan yarışmacılar, sunum ve lezzet konusunda jürinin onayını alamazlarsa elenerek yarışmaya veda edecek. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı ise Türkiye’nin Master Chef’i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL’lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, ‘Master Chef’ ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.
“Master Chef Türkiye” 16 Mart Çarşamba ve hafta içi her gün saat 17.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Daha elemeler galiba doğru dürüst birşey olmuyor insanlar gelip gidiyor bunlar 1 kaşık alıyor kalıyorsun gidiyorsun diyorlar yarışma olayı sonra başlayacak sanırım...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
41881_master-chef-turkiye.jpg

Tarih: 2011-04-26 TV : SHOW TV Saat: 17:00Tür:Yarışma

YENİ BÖLÜM
MASTER CHEF TÜRKİYE

Show Tv Türkiye’nin Master Chef’ini Seçiyor !
Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çeken yeni yarışması ‘Master Chef Türkiye’ tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.

Ekranların yeni yarışma programı “Master Chef Türkiye”, kıyasıya bir yemek yapma mücadelesini evlerimize taşıyor. 14 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olma yolundaki adım adım ilerleyişinin sergilendiği yarışmada, her hafta 2 yarışmacı elenecek. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı ise Türkiye’nin Master Chef’i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL’lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, ‘Master Chef’ ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.

“Master Chef Türkiye” 26 Nisan Salı ve hafta içi her gün saat 17.00’de yeni bölümü ile Show Tv’de…

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Çok beğeniyorum masterchefi yaa hele Batuhan Piatti nin yarışmacılara yaşattığı stres anları varya yarışmacıların eli ayağına karışıyor bianda:hihi::hihi::hihi:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Bir ara iyi davrandı ya sakin sakin konuşuyordu yarışmacılar ne yapacağını şaşırdı çok komikti :deli:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Evet yaa çok faydalı bilgiler veriyorlar gerçektende güzel oluyor yemekteyizi ben hiç sevmiyordum hülya bu daha zevkli ve sürükleyici geçiyor:cikolata::cikolata::nk:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Yemekteyiz baydı artık uzatmaları oynuyor bence hep aynı hep aynı bu farklılık getirdi kanala...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bencede cok güzel bir program, her ne kadar gec ciktigi icin izleyemesemde. :dertli:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:hihi::hihi::hihi: Aynen kibar Feyzo :hihi::hihi:

Birde tam Ege ağzıyla konuşuyor, yapıoz, edioz diye; ama o söyleyince daha da gıcık oluyorum :dill:

Fatmagül'ün abisi Rahmi gibi :3::3:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar