Lütfen Pijama Giyme Kadınım!

valeire

Daimi Üye
Tepki
784
amannnnnnnnnnn bende mennunum ayıcıklı ve cizgili pijamalarımdan :cicibebek:
hem bizz onlardan istiyikmi saten maten kendilere baksınlar :hihh:
kendi benden isterse ben de isterim saten sexsü iç camasırı bananek:gul:

R

Rosie

Misafir
ben beraberken pijama ile dolaşıyordum yanında hiç de bir şey demiyordu :cokkomik:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
:kahkaha::kahkaha: benimki yaz kış üşüdüğü için benide öyle sanıyo gecelik giydiğim zaman aşkım pijama giy deyip duruyo :kahkaha:
bizimki ayıcık sokuyo aramıza :kptmya:

eylul34

Yeni Üye
Tepki
10
hamile olmadan önce etekli gecelikli girodum yatağa .. pijama giyince tık yok .. öle etekmiş gecelikmiş giyince :eek:ys:
şimdi beli lastikli bişe giyemiyourm göbeğime baskı yapıo sanki sıkıyo gbi oluyor daralıyorum o yüzden hep gecelik giyorum .. o da giydiğin gibi durmuoki çıkıo totiş açılıyo :eek:ys:
zaten artık arayı uzatıoz :huhuu:
kışın pijama giyordum .. çok üşürüm ben .. ama bu kış napıcam bilmem .. göbek daha da büyüycek .. uf hamileler nası gecelik giyosa ondan giycem bende ama keşke bacaklar için arı bişe olsa beli olmasa lastik olmasa yani göbeği sıkan :cokkomik:

S

speksoy

Misafir
valla benim fikrim şu ki beni aldıysan her halimle seksi bulacaksın arkadaş...bulmadıktan sonra iki kumaş parçasından medet umacaksan zaten vay halimize...seksi olmak diye bişey yok, seksi bulmak, seksi görmek var bence...pazen donla da seksi olabilirim eğer beni gerçekten seviyor ve istiyorsa....ayrıca rahat olamadıktan sonra seksi de çekici de mutlu da olamam...dolayısıyla kışın penye çiçekli pijamalarım ve yazın kısa tayt ve askılı penyem olmadan yatamam....:dill:

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
valla benim fikrim şu ki beni aldıysan her halimle seksi bulacaksın arkadaş...bulmadıktan sonra iki kumaş parçasından medet umacaksan zaten vay halimize...seksi olmak diye bişey yok, seksi bulmak, seksi görmek var bence...pazen donla da seksi olabilirim eğer beni gerçekten seviyor ve istiyorsa....ayrıca rahat olamadıktan sonra seksi de çekici de mutlu da olamam...dolayısıyla kışın penye çiçekli pijamalarım ve yazın kısa tayt ve askılı penyem olmadan yatamam....:dill:

sana katılıyorum eşim her şekilde beğenir beğendikten sonra istatistikler beni alakadar etmez kadın gibi seksi görünmeyi her halde bildikten sonra no problem:zuzu:

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
hamile olmadan önce etekli gecelikli girodum yatağa .. pijama giyince tık yok .. öle etekmiş gecelikmiş giyince :eek:ys:
şimdi beli lastikli bişe giyemiyourm göbeğime baskı yapıo sanki sıkıyo gbi oluyor daralıyorum o yüzden hep gecelik giyorum .. o da giydiğin gibi durmuoki çıkıo totiş açılıyo :eek:ys:
zaten artık arayı uzatıoz :huhuu:
kışın pijama giyordum .. çok üşürüm ben .. ama bu kış napıcam bilmem .. göbek daha da büyüycek .. uf hamileler nası gecelik giyosa ondan giycem bende ama keşke bacaklar için arı bişe olsa beli olmasa lastik olmasa yani göbeği sıkan :cokkomik:

tulum giyersin canım tulum şeklinde pijamalarda var:hamis:allah sağlıkla kucağınıza aldırsın annelik böleböle başlıyor fedakarlıklarla

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
çok güldüm varya :cokkomik: Allahım yarabbim :cokkomik: Allah herkezi öyle takıntılı bir eşten korusun diye söze başlıyorum :hihi: Bence bir kadın her haliyle sexi olabilir.bazen o ayıcıklı pijamalar içinde bile ... yeterki karşısında onu nasıl görmek istediğini bilen bir eşi olsun.Kadın imkanı el verdiğince bakımlı olmalı buna katılıyorum ama her daim de sexi olmak için babdyol...vb giyilmez yani neyse fazla yorum yapmadan bu konudan çıkıyorum ben :lilav:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar