Lütfen Pijama Giyme Kadınım!

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
pijama.png

Yatağa Girerken Lütfen Pijama Giyme Kadınım!

Kılım o kadınlıkla hiç bir alakası olmayan şeylere. Yatağa pijamayla girmiyor mu karım, deliriyorum.
"Neden giyiyorsun şu şeyi?" diye sorunca... “Üşüyorum” demez mi?
"Kan testi yaptıralım o zaman" dedim. Anemik filan mı acaba diye.

Yorganı değiştirdim, odamıza klima da taktırdım. Olur ha, belki rahatça çıplak olabiliriz diye.
Yok kardeşim!
Yine gidip gelip o pijamaları giyiyor; yazın yazlık, kışın kışlık cinsi. Kâbus gibi, dalga geçer gibi. Hiçbir cazibesi yok ve kötü!

Aramıza bin tane sorun girdiği yetmezmiş gibi, bir de bu salak sulak pijamalar giriyor.
Giy en seksi gece giysini de öyle uyu! Yok! Nerde?

Vitrin süsü mü bu seksi dantel gecelikler, yoksa yatağımızda görmek için mi ha bunu bir anlasak hele?

Hadi olmadı hiç giyinmesin benim kadınım! Daha da iyi! Bana uyar, hiç bozmaz.
Sarılalım birbirimize, ten temasımızla uyuruz. Sevişiriz sevişmeyiz hiç fark etmez. Ha üşürsek sırnaşırız belki bahanemiz de olur, buzlar erir.

Oh ne âlâ…

Ne diye üretiyorlar kadınlara bu sözde sempatik; ama itici pijamaları bilmiyorum. Ben karşıyım. Hiç de sempatik bulmuyorum. Bence bunların üzerine "18 yaşına kadar uygundur" ibaresi eklensin. 18 yaş sonrası satışı yasaklansın.

"Ben de çizgili Sümerbank pijama giyeyim gör bak nasıl oluyormuş" deyince de gülüyor bana. Beni hiç öyle düşünemiyor. Al işte! Yine çifte standart! E ben dalga geçsem bu ayıcıklarla? Yok olmaz! Alınır. Kalbi kırılır. Hatta siz de bana: "Yuh odun!" dersiniz.

Pijama çekici değil. Çok itici. Anlayın şunu.
İç gıcıklayıcı bir kıyafet olsa adı "Pijama" mı olurdu?
Öbürlerine ne denmiş?
Gecelik!
Tanımına ve anlamına yakışan bir isim; gece giysisi...

Gece gece "Noel Baba" veya "ayıcıklar" var yanımda yatan kadınımın üzerinde! Korkunç bir durum... Bilmem anlatabildim mi?

Kadın yatağına Kadın olarak girer.

Etekleri vardır, bacakları açıkta kalır.

Sokağa çıkarken kadın ne kadar şıksa, gece de o kadar şıktır ya da olmalıdır. Ben karımdan bunu beklerim. Sen gündüz işe giderken kadın gibi ol, gece git anneannem gibi ol.

Olmaz.

Elin adamına mı bu özen derim ben de?

Yatağa, aşkın mekânına özensizlik yakışık almaz. Aşk yerine yakışmak gerekir.
Benim güzel karım bu dandik pijamaları çocuğumuz olunca giyer oldu maalesef.

Geceleri emzirmeye kalkıyordu tabi, uykusuz yorgun, düşünecek hali yoktu biliyorum, hemen kafama kakmayın. Ev de kalabalıktı malum. Baş başa kalmak ne mümkün. Gece her odadan bir başka "anne" çıkıyordu, oydu buydu derken uzun bir süre zorlandı tabii anlıyorum. Seksilik rafa kalktı, arada kaynadı ve unutuldu.

Aramıza "ayılar" girdi!

Hadi o zaman anladım; ama şimdi neden?
Bunun bahanesi olamaz.
Ten temasının yaratacak olduğu doğal sıcaklıktan kaçmak yazıktır.

Eğer karım o pijamaları giyiyorsa, kesin bilinçaltında bir sorun vardır dedim. İçindeki kadınlık hissi bitmiştir, ölmüştür diye düşündüm. Hatırlatmaya karar verdim.

Bir süre sabırla bekledim.
Kendimce yine hayaller kurdum, belki gider harika şeyler alır diye. Yok yapmadı.
Sonra: "Ulan oğlum ne bekliyorsun? Yürü, sen davran!" dedim kendime.

Gittim, mağazayı satın alasım geldi o kadar gözüm döndü. Hem kendimin, hem de karımın zevkine uygun bir şeyler aldım.
Eve geldim.
Ellerimde paketler "Gel peşimden" bakışı attım.
Geldi. Şaşkın. Meraklı.

"Al bakalım paketleri!" dedim gözlerimle. Az laf çok iş.
Gece giysisi öyle değil, böyle olur.

İyi oldu.

Alıntı

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
yazin zaten pijama neyim giymem
cok farkli ve sexüyümdür
sülemesi ayip
ama kisin kisa giyinsem esim der askim üsütüceksin diye :) kiyamaz bana
uyurken giyerim pijamami
uyanikken ayri :)

kardelen00

Aktif Üye
Tepki
102
soguktan kimse donmaz yatakta kocan var yanında o ısıtır illa başka şakilde olması gerekmiyor ben erkek olsam bende istemem sexi görmek varken dimi ama işte türk kadını çogunlukla çocuk dogunca hayatı bitiyor inşallah benim ki öyle olamaz kimsenin ki de oılmasın

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
yazin zaten pijama neyim giymem

cok farkli ve sexüyümdür
sülemesi ayip
ama kisin kisa giyinsem esim der askim üsütüceksin diye :) kiyamaz bana
uyurken giyerim pijamami

uyanikken ayri :)

Eşim ile birlikte kahkahalar atarak okudum yazıyı:kptmya:harikaydı bayıldım yaa..

Yani kızlar ne yapmıyoruz o halde özetle:
Ayıcıklı gecelikle giymiyoruz,eşlerimizin arasına ayı sokmuyoruz:kptmya:

:kptmya::gul: ayıcıklı pıjama falan bende karsıyım ama herdaım sexsı olunmazkı pıjama asıgıyım ben cesıt cesıt gıyıyım ıstıyom uyuz esım ıstemıyo :D

melek25

Daimi Üye
Tepki
1.542
valla soğukta da gecelik giyilmez ki

hele buaralar pijamaların üzerine polar giymeye başladım bi de :D

adam beni boşıcak bu gidişle galiba :utandim::gul:

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
Eşim ile birlikte kahkahalar atarak okudum yazıyı:kptmya:harikaydı bayıldım yaa..

Yani kızlar ne yapmıyoruz o halde özetle:
Ayıcıklı gecelikle giymiyoruz,eşlerimizin arasına ayı sokmuyoruz:kptmya:

Aramıza "ayılar" girdi!
:gul: :gul: çok komik gerçekten biran için eşim yazmış olabilir bu yazıyı diye içimden geçmedi değil hani :gul:
aynı şeyleri yaşadım nerdeyse ama akıllandım artık ayılı pijama giymiyorum :findik:
:dedikodu: anladınız siz onu :cokkomik:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ben kışın pijama giyerim giymezsem eşim kızar üşüteceksin diye çünkü -hmm

ama yazın üfff üfff diyorum-hmm

ama kız olalı biraz değişti konseptim neyse 1 seneye kendime gelirim ama ayıcıklı o kalın anlamsız pijamalara hep karşıyım

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
emeyine salik.vala ben pijama giymesem esim der ki giyin canim usutursun diye zaten lazim oldunda kendimize lazim oldunda giyinmerik canim.onlarda bir az sevinirler.deyilmi ama

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
:kptmya::kptmya: ay çatladım gülmekten...valla ben yazın incecik kısacık şeylerle yatarım ama kışın biraz ince giysem eşim kendi diyor hayatım giyin üşütürsün diye...ama hak veriyorum erkeklere..kadın dediğin her zaman bakımlı ve seksi olmalı...imkanlar el verdiğince tabii..

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
tamam satenleri giyip yatcaz..:sarilma:.üşüyünce adam ısıtırda.::biyik:eek:..işte ondan sonrası korkutuyo..:aglayan:.yani korkutuyo derkeeeen..:verelini:.o sıcacık yatakdan kalkcan .................:uyku:.. hergece her gece..:sok.çok zoooor bu kadınların işi çooook.....:salincak:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar