kuseyen'iniz hamileeee!!

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
bitanem tebrikler............Canim tabrik edirem,Allah sag-salamat dogulmagini nasib etsin,insallah oglan olar,bir qizin var uje,ama qizda olsa eladir,iki bacinin nayi pisdir :) cox sevindim...soka dusdum,bas deyirdin test etdin hamile deyilsen?seni cadi,seni,.....zarafat edirem....opdum ama xabari birinci mana demadiyin ucun seni yox,gobeyini,bebis ordadir axi ;)

saq canim.vallah test bir az gec gosterdi.cadi ikimizde bir dogaciyiq.cox gozel oldu ele deyil.insallah xeyirlisi ile ikimizdede oqlan olar.ama qizda olsa eli ayaqi duz olsun insallah

D

d.melek

Misafir
kusayan man hamile deyilem ki.iki hafta aybasim geciki niyasa,ozumda basa dusadim niya,test eladim neca dafa,negativ gostardi,yani hamila deyilem gostardi.ama axir ki,ayin 12-sinda aybasi oldum.yani hamila deyilem :(

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne pis oldu.cox pis oldum.hec ne olmaz qalarsan insallah

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
kuseyenim nasıl geçiyor canım hamileliğin ilk günleri.
Gebelik bölümünde de seni görmek istiyoruz lütfen deneyimlerini tecrübelerini paylaş bizlerle birtanem:hamis:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
küseyen bacım hayırlı olsun hamileymişin Allah tamamına erdirsin bir avazda kurtarır inşallah foruma ilk girdiğimde bitterim kayıptı üzülmüştüm şükür gelmiş şimdide senin hamileliğini duydum sevindim eli ayağı düzgün sağlıklı çocuğun olur inşallah

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
küseyen bacım hayırlı olsun hamileymişin Allah tamamına erdirsin bir avazda kurtarır inşallah foruma ilk girdiğimde bitterim kayıptı üzülmüştüm şükür gelmiş şimdide senin hamileliğini duydum sevindim eli ayağı düzgün sağlıklı çocuğun olur inşallah

hos gelmissin canim.cok tesekkur ederim bir tanem.allah b utun olmayanlara nasip etsin insallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar