kuseyen'iniz hamileeee!!

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canıımcıım ben geç kalmıışşıım yaaaaaaaaaaa çok sevindim birtanemmmmmmmmmm rabbim sağğlııcakla kucağğna almanıı nasib eylesin bitanem:eek::eek:raabim evlat isteyen diğğer arkadaşşlarııma da nasib eylesin gülbinim essem busem arinam şahıımmmm incimtanem rabbim sizlerede tez zamanda nasib eylesini nşşallah canlarıım benimmmm:eek::eek::eek::eek:

D

d.melek

Misafir
bitanem tebrikler............Canim tabrik edirem,Allah sag-salamat dogulmagini nasib etsin,insallah oglan olar,bir qizin var uje,ama qizda olsa eladir,iki bacinin nayi pisdir :) cox sevindim...soka dusdum,bas deyirdin test etdin hamile deyilsen?seni cadi,seni,.....zarafat edirem....opdum ama xabari birinci mana demadiyin ucun seni yox,gobeyini,bebis ordadir axi ;)

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canıımcıım ben geç kalmıışşıım yaaaaaaaaaaa çok sevindim birtanemmmmmmmmmm rabbim sağğlııcakla kucağğna almanıı nasib eylesin bitanem:eek::eek:raabim evlat isteyen diğğer arkadaşşlarııma da nasib eylesin gülbinim essem busem arinam şahıımmmm incimtanem rabbim sizlerede tez zamanda nasib eylesini nşşallah canlarıım benimmmm:eek::eek::eek::eek:

canim arkadasim cok tesekkur ederim
dilerim allahdan sahim basda olmakla butun arkadaslarin basina gelsin.hepinizi cok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm.tesekkur ederim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar