Kullanmadığımız parfümlerimizi takas yapalım :)

OP
E
Tepki
20
CHRISTIAN DIOR PURE POISON 50ML EDP
Hiç bana göre değil, temiz saf bir koku :)

evde kedim var çoğu parfümümün kapağı nedense kayıp:p

1931.jpg

OP
E
Tepki
20
DKNY Be delicious grubunu çok beğenirim. Bende de şuan Be delicious ve Fresh Blossom var Bu nasıldır ki?

Hmmm.. Bu parfüm aslında tam benlik bir koku. Her iki kokuyu da çok severim.

Bu harika bir klasik:kayris:

Bu parfümün kokusunu çok merak ediyorum.Bir ara gidip deneyeyim.

Fresh Blossomla alakasız bi koku, fresh blossomı bende seviyorum ama bu ultravioletin şekerlisi gibi bi koku. hiç benlik diil:(

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
bir tanecikte erkek parfümü koyayım,
BVLGARI AQVA MARINE 50ml EDT

1938.jpg

Bunun normal Aqua'sını eşim kullanıyor. Harika; ama marine sanırım biraz daha fresh bir kokudur.:kokos:

Fresh Blossomla alakasız bi koku, fresh blossomı bende seviyorum ama bu ultravioletin şekerlisi gibi bi koku. hiç benlik diil:(

Hmmm.. Bir bakmak lazım kokusuna.

Sende parfüm çok varmış. Ben naalesef kullanmadıklarımı dağıttım. :sim3:

Elimde sadece 2 tane kullanmadık parfümüm kaldı. Aslında birkaç tane daha var; ama onları şimdilik aralarda kullanıyorum:) Sıkılırsam onları da takasa sokarım.

Gerçi senden almak istesem takaslancak birşeyim yok :kptmya::kptmya:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
aaa ne güzel düsünmüssünüz ben uzaktayim siz yapin bence cok hos vallah

OP
E
Tepki
20
Bunun normal Aqua'sını eşim kullanıyor. Harika; ama marine sanırım biraz daha fresh bir kokudur.:kokos:

Hmmm.. Bir bakmak lazım kokusuna.

Sende parfüm çok varmış. Ben naalesef kullanmadıklarımı dağıttım. :sim3:

Elimde sadece 2 tane kullanmadık parfümüm kaldı. Aslında birkaç tane daha var; ama onları şimdilik aralarda kullanıyorum:) Sıkılırsam onları da takasa sokarım.

Gerçi senden almak istesem takaslancak birşeyim yok :kptmya::kptmya:

Evet aqva marine daha yumuşak ve fresh Aqvaya göre ama erkek arkadaşım sevmedi:D babama vereyim dedim o da beğenmedi ne zorları varsa.. Kendimde kullanamam:D hahaha kaldı elimde öyle. bende daha da var ama kullanıyorum:D masamı bir görsen en az 20tane kullandığım var.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet aqva marine daha yumuşak ve fresh Aqvaya göre ama erkek arkadaşım sevmedi:D babama vereyim dedim o da beğenmedi ne zorları varsa.. Kendimde kullanamam:D hahaha kaldı elimde öyle. bende daha da var ama kullanıyorum:D masamı bir görsen en az 20tane kullandığım var.

Sanırım belli bir zaman sonra duruluyor insan. Mesela ben şuan Guerlain Idylle'den başka bir parfüm kullanmıyorum. Kokumu buldum:D:D

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet. Annem normalde parfüm sevmez; ama ona da alıştırdım Idylle'i:)

Ben de şuan hem EDP hemde EDT'si var. EDT'si de ayrı bir güzel:kokos::kokos:

allparfumes

Yeni Üye
Tepki
0
Güzel bir konu olmuş; fakat kokusunu bilmediğim bir parfümü almak riskli gibi:) Bende de kullanmadığım bir sürü parfüm var. :kokos:

Beğendiğim olursa düşünebilirim-ayse

Merhabalar arkadaşlar, forumu yeni keşfettim ve bugünden itibaren ben de aranızdayım. Hatta sizleri bloğuma davet edeceğim ancak burdan link vermek belki uygun olmayabilir takaslık parfümlerimin bilgilerini resimlerini eklemiştim sizleri de bloğuma davet etmek isterdim.
Elinizdeki takaslıkları ml. bilgileri ile yazar resim eklerseniz çok iyi olur. Sevgiler....

allparfumes

Yeni Üye
Tepki
0
Niçin forumda kimse aktif değil anlamadım. 2011 den bu yana arkadaşlar nerede? neyse. benim rumuzumla aynı adı taşıyan bir bloğum var isteyen ordan bakabilir isteyen için de buradan tekrar resim ekleyebilirim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar