Komik Sözler

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Sevdiğinle mesajlaşırken uykuya dalıp sabah kalktığında 10-15 mesaj görmek diye bir şey vardı. Çok tatlı lan.

Mükemmel sevgiliyi dışarda aramayın ben evdeyim, dışarı çıktığımda haber vericem.

Bazı kızlar peşinizden koşamaz çünkü saçları bozulur.

Hayata farklı pencerelerden bakıyorum. Bugün odanın yarın salonun kimi zamanda mutfağın penceresinden.

Bence sevgililer günü 29 Şubat olsun. Biz de öküz değiliz heralde, 4 yılda bi sevgili buluruz artık.

Yan hakemlere yan koşma dersleri verildiğini biliyo muydunuz? Bilmiyodunuz çünkü ben uydurdum. Çok komik koşuyolar ama. Eğitim şart.

Kuaförlerin kazara sünnetçi olmaması büyük şans gerçekten, 1 cm kes diyorsun 10 cm kesiyor.

Arkadaşlar Biscolata reklamında oynamam için teklif aldığım doğru değildir. Böyle bir şey olursa ilk sizle paylaşacağım.

Millet eski sevgilisinin fotoğrafına bakıp vay be ne günlerdi der bense lan ben bunla nasıl çıktım ya deyip mallığıma doymuyorum.

Babanız tv karşısında horul horul uyuyor, tv'yi kapattığınız an uyanıp niye kapattın seyrediyordum? mu diyor, olum hepsi mi aynı bunların.

Sabah erkenden kim kalkacak ya. Evet kim kalkacak? Ben kalkmayacağım, kalkacak olanlar düşünsün.

Ruh ikizimi arıyorum ama kendisi 85 yaşında bir Çinli amca da olabilir. Ve bu beni korkutuyor.

Üstümüze zeytinyağı sürersek; yağmurda uçarız lan.

Adele diye yazılır. Adel diye okunur. Strassenbahnhaltestellensitzpl?anverkauferaehnlichkeitsgefühl? diye yazılır, nah okursunuz.

Benden haber almayınca ortalığı savaş alanına çeviren bir sevgilim olsun isterdim.

Araştırmalara göre geceleri uyumayan insanlar uyuyan insanlardan çok daha zeki, güzel, yakışıklı, seksi ve zengin. Bilim adamları şokta.

15 bine düğün yapsam 30 binlik takı takılsa kalan 15 binin 10 biniyle borçlarmı kapatsam 3 bin boşanmak için masraf desek 2 bin lira tertemiz.

Riske girmemek için kendi davulumuzu aldık, alarmı kurup uyanıyoruz sonra da davulu çalıyoruz, uyanmama şansı sıfır, kafayı çalıştıracan aga.

+ Nerde portakal?
- Orda parçacık
+ Nerde portakal?
- Orda parçacık
+ Lan olum mal mısın portakal nerde?

Doktorların da havasından geçilmiyor, hep artistlik. Lisede fen bölümünü seçseydim ben de doktor olurdum, nedir yani.

Kışın bulup sevineyim diye montumun cebine koyduğum parayı bası bulmuş. Anneme parayı kim buldu diye sordum, Lidyalılar dedi. Yıkıldım.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Gıdıklanmayan insanlar çok garip lan. Bildiğin ruhsuz.

Annemiz tamamda ya inekler sütünü helal etmezse.

Esmerler kıskanılmasaydı solaryum olmazdı. Merhaba esmer kızlar merhaba.

Daha iki metre uzaklıktaki kumanda için bile, ayağa kalkmaya üşeniyorum. Ne sevgilisi?

Barışırız diye eski sevgilime altın madalyamız mübarek olsun diye mesaj attım. Seni iyi ki terk etmişim geri zekalı yazdı. Evet hala beni seviyor sanırım, çılgın ya.

Ebeveynler sanki sevgilimiz varmış gibi sürekli imalarda bulunurlar. Aslında bir çoğumuzun sevgilisi yoktur.

Yok pes oynamayı bilen kız, yok trip atmayan kız; bu mu hayalindeki sevgili? Haftasonu da halı sahaya gelsin bari, defansa koyarsın.

Pembe bir mezarlık görsem rüyamda, rocksı bestelemek yerine gusül abdestimi alıp üç kulhuvalla bi elham okuyup tırım tırım tırsardım.

Keşke günler; Cum, cuma, cumar, cumart, cumarte, cumartes, cumartesi diye olsaydı.

Şimdi al aralık'ta öde kampanyasıyla deli gibi alışveriş yaptım. Umarım 2012 kıyameti rötar yapmaz.

Ateist arkadaşımı halı saha maçına götürmemeye karar verdim artık. Allahını seven defansa gelsin diyorum, adamın umrunda değil yaa.

Pitbull'un anasına da yazık. Oğlu ortasında girer diye evde bulaşık yıkarken ağız tadıyla bi türkü tutturamıyordur kadın.

Hesabı alabilir miyim? dediğimde, bi garson çıkıp sana hesap mı vericez lan dese, ne kadar mutlu olurdum anlatamam.

Yeni dil öğrenmeye doğuştan yatkınım. Mesela Türkçe'yi henüz 2 yaşındayken çözmüşüm. Ki dünyanın en zor dillerinden kabul edilir.

Tekvandoda madalyayı garantiledik. İlla dayak atıcan öyle vercekler madalyayı.

Bankadan arayan bayana lütfen hattan ayrılmayın deyip teli pc'nin speakerina dayayıp bıraktım 9 dakikadır dinliyor, gün intikam günüdür.

Vodafone bugün mesaj atmadı. Kesin ba biri var.

Fırtına sonrası Pollyanna'dan gelen açıklama; Mutluluktan uçuyorum.

Allahtan hayatımda hiçbir şey süper gitmiyor da bi terslik olur mu acaba diye endişelenmiyorum. Oh mis.

Tüm gün anlamsızca düşündüm; biber, domates, patlıcan kızartılıyor da, salatalık niye ciğ yeniyor arkadaş.

Az önce sevgilimden ayrılacaktım. Telefonu elime aldım bu ilişki bitti mesajını yazdım. Sonra baktım mesaj atacak sevgilim yok. Yazıklar olsun.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Tuhaf ama gerçek; Türkiye 114 sporcuyla 1 madalya alıp olimpiyat rekoru kırdı.

Küçük kardeşim artık oyunları kral oyunda değilde; Google'da oynamaya başladı.

Haber programları tam biterken o sunucu triplerine hastayım. Önündeki boş kağıda imza atmalar, kameramanlara bakıp gülümsemeler falan.

Bu yılde henüz iftar topunu erken patlatıp dayak yiyen gerizekalıyı görmedim ilerleme büyük.

Bazen annemin babamın beni ekmek almaya yollamak için yaptıklarını düşünüyorum.

Biz dosyayı kaydederken asdadasdds diye kaydederdik. Şimdikiler öyle gülüyor ne ilginç.

Satıcam bizim ferrariyi yaa sıkıldım artık. Zaten çok pil yiyor, kumandası da bozuldu.

Selam naber yerine slm nbr xD bile yazsan seni sevmekten vazgeçmem ya da çok mu abarttım lan.

+ Gamzelerin orjinal mi?
- Yok, matkapla açtık.

Sen face'de o kadarlı meşkli sözler paylaş akraba gelsin altına dayımgiller nasıl iyi mi yazsın hee iyiler iyi.

+ Küçük kurbağa, küçük kurbağa, kuyruğun nerede?
+ Küçük kurbağa?
+ Orda mısın?
+ Uff nyse sn msglsn glba i günlr .s

Trtde ki bonus saçlı ressam reyizi hatırladınız mı la tam resmi bok etti derken ortalığı toplar alayımızı göt ederdi.

Hala kral tv'den sevgilisine mesaj göndermeye çalışan insanlara biri internetin icat olduğunu anlatsın.

Kavgaların en çok, ne bakıyosun diye çıktığı bir ülkede, otobüslere karşılıklı koltuk yapmak çok mantıklı bir hareket.

Dizilerde havuzlu villada oturanların bir kez bile havuza girdiğini görmedim, yerim lan öyle zenginliği biz olsak içinden çıkmayız.

Marketten aldığım dondurma kutusuna bile açıp bakarım içinde dolma var mı diye. Nasıl bi tramvaysa artık.

İlkokulda ismim tahtaya yazıldığında at lan çarpıda atmazsan şerefsizsin dediğim doğrudur pişman da değilim.

Kaç yaşıma gelirsem geleyim bebe bisküvilerine olan sevgim değişmeyecek.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
İlişkiniz ciddi mi? Hep ciddi değiliz, arada güldüğümüz de oluyor.

Gene yerlere kırıntıları dökmüşler. Basıp çarpılcaz anasını satiym. Olum adam gibi sevin lan.

İnsanlar çift yaratılmıştır diyen Atalarımıza soruyorum: Ben niye yalnızım? Darbuka mıyım ben? Ağzınızı toplayın. Sizinle yargıda görüşücez.

Kızlar! Spor yapmadan, istediğiniz herşeyi yiyerek zayıflamak için yeni bir şey çıkmamış lan tabi ki okuyun diye yazdım hemen de atladınız.

İyi ki dindar biriyim ve evrim teorisine inanmıyorum. Bayramlarda hayvanat bahçesini ziyaret edip maymunların elini öpmek hiç hoş olmazdı.

Koskoca bilim adamı olmuşsun ama yalnızlığıma çare bulamıyorsun bilim adamı. Sus bilim adamı, bana cevap verme bilim adamı.

Biten ilişkilerden sonra gelen; neden ayrıldınız? çok yakışıyodunuz. Sorularının hastasıyım. Neden mi ayrıldık? Çünkü ben daha tatlıydım.

Önemli olan iç güzellik deriz, dışı lekeli karpuzu bile almayız.

Çok bir şey istemiyorum. Yılda 2 kez 6 aylık tatil mutlu olmam için yeterli.

Alo polis mi? Evet buyrun. Yok bişe abi ordamısınız diye merak ettim.

Dolmuşta ücreti uzatması için dürttüğüm kız ilişkim var dedi. Nedir bu facebook çılgınlığı arkadaş.

Otobüs durdurup; Falanca yerden geçer mi dedim. Geçmez dedi. Öpimde geçsin dedim. İyi ki hızlı koşuyorum.

Köpeğime milletin köpeği piyano çalıyor sen anca dişi köpek peşinde koş dedim, piyano aldın da çalmadık mı dedi. Köpek haklı deyip sustum.

Lan yarım saattir biriyle konuşuyorum adı Selimmiş. Bende Selin diye 2 saatir yavşıyorum çocuğa.

Ya geri dönersin ya da Sinan Akçıl'ınlarını üst üste dinleyerek kendimi zehirlerim.

Erkeklere göre kadınlar şeytandır, anneler melek. Ne kadar ironik.

Vantilatörü balkonda çalıştırıyorum. Herkes kendi balkonunun önünü serinletse bu kadar sıcak olmaz mis gibi olur dünya. Lütfen yayalım.

Umarım güneşte yanan yerlerini sinek ısırırda kaşımak zorunda kalırsın.

Dışardan sakin görünebilirim ama beynimde bazı insanları yüzlerce kez öldürüyorum.

Acayip aşeriyorum. Acaba hamile miyim. Bunu aileme nasıl açıklarım. Hadi onlar affetti, bilim dünyası ne der. Of, erkek olmak çok zor.

Misafirin en iyisi hiç gelmeyenidir.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Sevgili anneler lütfen güzel kızlarınızı sokağa salmayın, sonra benim gibi garipler görüp aşık oluyor. Ama kuşlara bir şey olmadı bu sefer.

Trakyalı nefreti: I ate you.

Simit dünyası, pilav dünyası, kebap dünyası vs. derken biri de etme bulma dünyası diye mekan açıp her gireni tokatlasa ya.

Mustafa Topaloğlu'nun bitiremedigi cümleler gibiydik seninle.

Sevgilime onu aldattığımı söyledim ve beni terk etti. Zaten hep dürüstlükten kaybediyorum. Bu hayatta tutunmak için illa adi mi olunmalı.

Ben kaçanı kovalayayım, sen git acı çektirene aşık ol, o gitsin ağlatanı sevsin. Ondan sonra; yok efendim ben niye mutlu olamıyorum.

Kurt adamdan koca, vampirden karı olmaz. 100 yıl sonraki neslimiz için atasözü yaptım.

Markette poşet açarken hehe mala bak bi poşeti açamıyor dediklerini duyar gibi oluyorum.

Lan bi gerilim filminde de florasan lambalar düzgün çalışsın. Hep mi bozuk, hep mi arızalı olur?

Komşunun çocuğu iftardan iki saat sonra orucunu açıyormuş.
- Annem

Ben oruç tuttuğuma göre komşu çocuğu garanti hacca falan gidiyordur malum altta kalmaz.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Büyüyünce çok canlar yakacak dediğim çocuk büyüdüğünde seri katil olursa acayip gülerim ha. Ama hafif de tırsarım.

Anahtar diye bir şey icat oldu herif hala kulağına serçe parmağını sokuyor. Bu nasıl bir ilkelliktir ya.

Çağımızın en büyük hastalıklarından biri olarak; Biryı bıkana kadar dinlemek.

Bilmem kaç yaşıma geldim hâlâ iki koluma iki kız girmiş şekilde çekildiğim bir fotoğrafım yok. Bu da benim kanayan bir yaramdır.

Neymiş beni arkadaşı gibi görüyormuş. Ben leyla ile mecnun olabileceğimizi düşünürken, O zeki ile metin olduğumuzu düşünüyormuş. Vay anasını.

Evden kaçan kızları neden hep yalçın abi buluyor? O mu kaçırıyor acaba lan?

Elin gavuru, come on baby yo yo diyince cool oluyor. Bizim İsmail Türüt, gelaböle gelaböle bu yana diyince kro. Hak mı bu? Hani eşitlik.

Resmen hiç madalyamız yok bari gelirken pişmaniye, anahtarlık ne bileyim London magneti falan getirsinler ya.

Benim hiç gece saat 3de 5'de arayıp sensiz yapamıyorum, çok ihtiyacım var sana diyen bi sevgilim olmadı lan.

Bi an elim telefona gider gibi oldu. Sonra saçmalama olum arama boşver, zaten geç oldu uyumuştur teyzem dedim vazgeçtim. Sabah ararım.

Alalı 3 ay oldu şu telefonu, tek kız ayarlamadı daha. Kardeşim madem ayarlamıyor; menüye ayarlar diye yazıp umut vermeyin bari.

Az önce japon filmi izledim. Bütün oyuncular baş roldeydi galiba, anlamadım.

+ Aşkım 1 kilo verdim.
- Hayırdır makyajını mı sildin?

Sizde bir şeyler yazıp yazıp sonra silip göndermiyosunuz dimi? Ah o silinen yazılar var ya aahhh.

Bu neyin kafası? Arkeologların sıkça birbirlerine sordukları bir soru.

Milletin telefonunda Aşkım diye kayıtlı insanlar var bizde paso kanka, tüpçü, yeğen, ev sahibi, dürümcü, kuaför adalet mi lan bu?

Bizim evde niye havuz yok. Onu geçtim, tenis kortu, disko, mini salonu da yok. Ondan sonra niye hep bilgisayar başındasın. Napıııımm.

I love 70's yazısı gördüğünde ay lav yetmişs diye okuyorsan, çabuk gel. Mangal yapıyoruz, soğumasın.

Sezen Aksu diyor yasında, tut ki karnım acıktı, anneme küstüm tüm şehir bana küstü, bir kedim bile yok anlıyor musun. Ben yıllar sonra anladım kedi ne ayak buda kedisi olsa yiyecekti bence, geç gelen zeka buna derler.

Usain Bolt'u sigara almak için bakkala yolladım, 1 saat sonra geldi. Meğer sigara bulamayınca Küba'dan puro almış gelmiş çılgın.

Yağdı üzerime yaz günü kar, hasretinden prangalar eskittim ey yar, sensiz bu ev soğuk, sokak dar, bilir misin show'da yine doktorlar var.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar