Komik Sözler

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Karşıya geçerken önce sağa, sonra sola, sonra tekrar sağa baktım ve önümdeki taşı göremeyip yere düştüm. Ezberci eğitime yazıklar olsun..

Misafirlikte tıka basa yediğin halde sofradan kalkarken laf olsun diye hani ne yedin ki diyen ev sahibinin önüne kusup ahanda bunu yedim diyeceksin aslında.

Merhaba koltuğa uzandığın an deli gibi bastırıp, yatağına yatmak isteyince anında kaçan uyku... Tam olarak amacın ne anlayamadım kuzum!

Bugün kargo firmasında işe başladım. Şimdiye kadar depoda kırılacak yazan her şeyi kırdım. Umarım iyi yapmışımdır, bana şans dileyin.

Millet kaza yaptığında gazetelerde ölümle dans diye manşet atanlar, aynı kazayı ben yapsam sığır gibi bariyerlere girmiş yazar.

Plajda, kızları röntgenleyen magandanın güneş gözlüğü takarak yaptığı kamuflaj, harekata çıkan sat komandosunda yok.

Bileğine yaptırdığı dövmeyi gösterebilmek için her ortamda saçıyla oynayan genç, o dövmeyi direk alnına yapıp seni o çileden kurtaracağım.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Misafirlikte tıka basa yediğin halde sofradan kalkarken laf olsun diye hani ne yedin ki diyen ev sahibinin önüne kusup ahanda bunu yedim diyeceksin aslında.

:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko:ko

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Fanta'ya sarı kola diyen insandan zarar gelebileceğine inanmıyorum..

Tıp okuyacak birisine neden coğrafya dersi verilir ki? Hastayı kaybettik ama üzülmeyin dağlar denize paralel.

Bir kıza telefonuma resmini koydum diyin, hiçbir kız aaa teşekkür ederim canım demez, direkt hangi resmi koydun? der.

Emre Aydın soğuk odaları Bim'de yazmış bence.

Sen hiç annenin tak diye verdiği perdeleri yanlış kornişe geçirdin mi? Sonra onları tekrar çıkarıp taktın mı? Daha fazla konuşamıcam.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Kışın eve kapanıp durduk. Neyse ki şimdi yaz geldi de her gece dışarlardayım. Bizim balkon serin oluyor.

Sırf, saçını kurutmaya üşenip kafasında havluyla 8 saat boyunca evde sadrazam gibi dolaşan kızlara selam olsun.

Hiç arayıp sormuyorsun diyen arkadaşımı arayıp bişeyler sordum, bilemedi. Sonra vay efendim neden arayıp sormuyorum.

Aç değilim anneeaa dedikten 10-15 dakika sonra acıkıyorum. Sanırım annemin özel güçleri var.

Ortalama bir insan günde ortalama üç kez ortalama der. Gördünüz mü, ben demiştim.

12 yaşındaki kız geçmiş günlerini özlemiş, embriyo dönemi aklına geldi herhalde.

Bronzlaşcam diye bienvenu gibi olan kızlar var. Al onu koy bi takımın forvetine gol kralı olsun.

Sen bana fazla iyisin Nasıl fazla iyi, senin sabıkan mı var, kırmızı bültenle mi aranıyosun? Terör örgütü lideri misin lann nedir nedirrr.

Artık kariyerime odaklanacağım napacan yeni gezegenler mi keşfedecen,izafiyet teorisini mi çürütecen? Ortadoğu sorununu mu çözecen napacan.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Çaktırmadan bak dediğinde arkasına hayvan gibi dönen arkadaş, amacın ne, NE?

Bir kadının fotoğrafını çektiğin an ile ayy dur bi bakayım nasıl çıkmışım demesi arasında geçen süreye ışık hızı denir.

Facebookuda sırf ilkokul arkadaşlarımı bulmak için açmıştım, şu an 829 tane arkadaşım var.. Ne kalabalıkmış lan bizim sınıf. Eğitim rezaleti.

Biraz heyecan lazım ya diyen kıza; Telefonuna bak baban 4 kere aramış dedim kalp krizi geçiriyordu.

Arnold Schwarzenegger diye isim mi olur arkadaş, bu adam kimliğe bakmadan ismini yazamıyordur.. Gözüne seveyim Ali'nin Mehmet'in Ayşe'nin..

Benim için en cesur adam, Camiye adidas, nike ayakkabıyla gidendir.

Ulan millet einstein, sokrates zamanına denk gelir. Biz Ajdar zamanına denk geldik şansıma tüküreyim.

1.5 milyar nüfuslu Çin'e gitsem, orda bile yalnız kalabilmeyi becerirdim. Çünkü yalnızlıkta dünya markasıyım.

Şu 3. kişiler kadar gereksiz, fesat, arabozucu insan yok.. Ama 4. kişi öyle mi? Sohbete, çaya, okeye .. Her ortama uyar.. Al götür evde besle
smile[2].gif

Bir de güneş gözlüğü takınca kendini garip hisseden bi ben varımdır sanırım. Sanki böyle herkes bana bakıyo, çok artistik bişey yapıyomuşum gibi geliyo lan. Deli miyim neyim?

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Milyonlarca anneye sesleniyorum, Misafir Odası diye yıllardır kilitlediğiniz evin en güzel odasını açın artık, gelmiyor işte kimse.

Metrobüs yani kendini metro zanneden otobüs.

Süperman'ın tshirt'ünü giyince kahraman olunmaz. Yiyorsa taytını giyip üzerine de kırmızı donunu çekip sokağa çıkacaksın
777777777.gif

Annem öğretmen olsa sınavda cevaplara sus bana cevap verme diye şık koyar kesin.

Evin bodrumuna inip çeşmeden su içtim bu yaz tatilim süper geçiyor.

Bir kadına asla Sus. demeyin. Dudaklarını kapatınca çok tatlı oluyorsun deyin. Biraz akıllı olun beyler.

Git başımdan icat çıkarma diyen annelerimiz yüzünden, tarihte bir tane icadımız yok.

Şu sıcak havalarda senden aniden nasıl soğudumu duysalar, ismin klima markası olur.

Amerikalılar 3 boyutlu dizi yapıyor, 2-3 bölüm anca çekebiliyor. Bizim Beşinci Boyut kaç sezon sürdü. Hey maşallah!

Kadın olmakta ne var diyen erkeğin bacağına yapıştırcan sıcak ağdayı bir çekcen bak bi daha diyor mu
siritik.gif

Attığı imzanın aynısını tekrar atamayan insanlar olarak çok tatlıyız bence.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Kankam,itomu yatağa bağlamış elinde kırbaçla görünce gülme krizine girdim; kaç yaşına gelmişler hala poliscilik oynuyorlar.

Ben ayrılmak istiyorum diyen sevgilinize ortadan ikiye mi diye sorun. O korku ona 1 yıl yeter.

Emniyete gidip abi siz cinayet masasını nerden aldınız? Ben de eve öyle bişey bakıyorum dedikten sonra kurşun geçirmez yeleğimi giyip arkama bakmadan kaçtım.

Bm binası diye yanlışlıkla bim'in önünde eylem yapmışım. Bana fakir muamelesi yapıp 1 koli makarnayla le cola verip eve yolladılar.

Banyo yaparken delikten bakmasınlar diye kapıyı söktüm çok rahatım.

Her söze verilecek cevabım var fakat, bazen aklıma gelmiyor lan.

Dünya kadınları 5 dakika sussa, eminim nasa yıllardır dinlediği anlamsız seslerin uzaylılara ait olmadığını anlar.

Lan dün gece rüyamda ak sakallı rus bir dede gördüm. Sen istiyor güzel rüya? Vercek bana 100 dolar. Dedi, hala onun etkisindeyim.

Olay yeri inceleme polisi olsam, biri delillere dokunacak olduğunda delil o delil o hayraney, delil o delil o gurbaney diye onu uyarır işimi layığıyla yapardım.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Anne ben niye kimseyi sevemiyorum, bu şanssızlık genetikmi? Dedim, O senin bireysel mallığın bizi karıştırma dedi, hemen sustum.

Bazen kendime çok kızıyorum, ağzımı burnumu dağıtasım geliyor, sonra bırak itle kopukla uğraşma diyorum. Sonra diyorum ki sen kime it diyon lan. Sonra diyorum ki dur tamam sakin.

Cetvellerin kenarındaki deliğin ne işe yaradığını anladığımız gün, insanlık olarak büyük bir adım atmış olacağız.

Vasiyetimdir; Ölünce mezar taşıma fosfordan hayalet casper resmi yapılsın gece görenlerin aklını almak istiyorum.

Face'de o kadar çok özlü söz okudumki, peder üşüdüm dese, kalın giyin demem, üşümek güzeldir eğer seni ısıtacak biri varsa derim.

Akasya durağı nasıl bir dizidir, operasyona 2 polis 8 şoför gidiyor.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
10 cm topukluyla koşabilen bi varlığa, sen neyin imkansızlığından bahsediyosun.

Kızlar kirli sakal seviyor diye 3 aydır yüzümü yıkamıyorum.

Facebook'ta arkadaş olmadan takip ettiğiniz o kişiye eski sevgili deniyor.

Her yeri dağınık bir evin 5 dk içinde bal dök yala hâle gelmesine misafirin gücü denir.

Parayla saadet olmaz diyorlar. Varsın olmasın. Ben ferrarinin içinde hüngür hüngür ağlamaya razıyım.

Bugünde magnum yerken o sesi çıkaramadım anne.

Mutlu olsam bile acı acı şarkilar dinleyerek kendimi zorla depresyona sokacak derecede manyaklaştım. Bünye alışmış bir kere.

Nesli tükenmekte olan pandaları fotokopiyle neden çoğaltamıyoruz? Bu kadar zor mu? Bence değil. Renkli de değiller hem, siyah beyaz hepsi.

Sen yoksun ya. İyi ki yoksun. Trip atan yok, dır dır yapan yok.

+ Dalgalandım da duruldum, koştum ardından yoruldum, binlerce güzel gördüm de en son sana vuruldum.
- Hmm baktın yani kızlara, peki.

Türk gençlerinin %30'u profiterol diyemediği için baklavayı tercih ediyor.

Kızlar mutlu olsun diye kendini feda eden varlığa Çikolata denir.

Telefonla sevgilisine dakika dakika rapor veren arkadaşımı cami avlusuna bıraktım. Şu an kesin canım cami avlusundayım, özledim diyordur.

Sigara yüzünden biten evlilikler varmış. Tabi eşin senden sigara istiyor vermiyorsun, sonra kavga. Ver lan nolcak, eşinden kıymetli mi.

Kızlar telefonda 5 saat dertleştikten sonra, aynı konuyu daha detaylı konuşmak için ertesi gün buluşurlar.

Nerden bulur bu insanlar bu sıcakta ben nefes almaya üşenirken gezip tozacak, fotoğraf çekilecekya gidecek sevgiliyi.

Hayatımın yarısını yatağa girip uyumaya çalışmakla diğer yarısını ise uyanıp yataktan çıkmakla harcıyorum. Tabi ki aradığımı bulamam.

Markete gideyim de az sosyalleşeyim, iki kasiyer göreyim.

Adam facebook'ta yıllardır ekli hiç selam sabah vermemiş, kalkmış bana oyun isteği yolluyor. Ne oynıcam lan senle git kumda oyna.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Adam facebook'ta yıllardır ekli hiç selam sabah vermemiş, kalkmış bana oyun isteği yolluyor. Ne oynıcam lan senle git kumda oyna.

Hepsi süper,deokman harikasın canım:ko:ko

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Anne babasının söylediği ne bok yersen ye cümlesini aha izin verdiler olarak anlayan tek çocuklar biziz.

Tv'yi açıyorum; Show'da doktorlar, kanal d'de akasya durağı, atv'de çocuklar duymasın. Sonra hepsini kapatıp sünnet videomu izliyorum.

Klima'nın verdiği mutluluk, giyilmeyen pantolonun cebinden para çıkması, iftar saatinin ansızın gelivermesi, eski sevgiliden gelen mesaj.

Annemin arkadaşları; Ne kadar da değişmiş yolda görsem tanıyamam diyorlar ya ne kadar mutlu oluyorum tanıma teyzecim tanıma.

Yolda yere düşmüş güzel bir kız gördüm, hemen koşup kaldırdım, 3 kere öpüp kenara bıraktım... Nimet lan sonuçta, günah...

Biz Türkler; telefonu sonuna kadar çaldırırız. O an toplantıdasın, tuvalettesin, evlenme teklif ediyorsun, diğer telefondasın, elinde ağır yük var falan anlamayız. Açılacak o telefon!

20 metrelik üçlü priz yaptırıp belime bağlarsam, cep telefonumu evin her yerinde kullanabilirim. Evet evet iyi fikir.

Facebook'a koydukları dakikada 50 beğeni alan fotoğrafı olan yeni nesil, aile albümlerinin o tarifsiz kokusunu ne yazık ki hiç bilemeyecekler.

Seninle ilgisi yok tamamen benim sorunum kimseye bağlanamıyorum. Yani diyor ki: Napim ba bahane bulamadım zaten seni de sevmiyorum.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Gece mutfağa gidip hey orda biri mi var? diye sordum. Annem he yavrum su içiyodum sana da veriyim mi? dedi içimdeki amerikan öldü.

Dün gece kafayı bulduk, boynumuzun üstündeydi.

Gülşen şarkisında; Bildiğin o malum günahlara yine girelim derken gece tırnak kesmekten bahsediyor bence.

Salağa yatıp sonra kalkmayı unutan insanlar var.

Pedere pencereden bak bakalım yeni oyuncağını beğenecek misin dedim.. Baktı ee bişey yok dedi.. Ne olcak lan. Araba mı alcam sana.

Kütüphaneye gidip romanların yanına aleti koydum. Sonra yetkiliye romanlar böyledir çalgısız yaşayamaz ölürler dedim. Yine çok çılgınım.

Millet yatağa girdiğinde sevdiğini düşünür. Ben senelerdir; Tepecikli mi? Kuruçaylı mı? Kasımpaşalı mı? Menemenli mi? diye düşünüyorum.

Aşkitom arayıp çabuk atla gel sana sürprizim var dedi 2 gün sonra gittiğimde de kızıyor, at bulamayınca eşekle gittim kesin ona kızdı.

Olum tamam oruç tutup fakirlerin halinden anlıyoruz da mesela bi ay olsun, herkesin altına ferrari çeksinler. Zenginlerin halinden de anlayalım.

Sırf duvarlar üzerime gelecek mi diye merakımdan sevgilimden ayrıldım. 3 gün oldu ne gelen var ne giden. O değil sevgilimden oldum.

Misafir geldiğinde, gidene kadar odandan çıkmak istemediğin için odada yemeksiz susuz verdiğin o mücadele survivordan beter.

Geçenlerde ölüme gittim, baktım evde yokmuş, ben de mecburen ölümden döndüm çok çılgınım.

Otobüse topluca binen teyzelerdeki kadrolaşma kimsede yok, Rabia sen şuraya otur, Gülsüm sen çocuğu kucağına al, Bende şöyle geçeyim he tamam.

Sevgilimle everest dağının tepesine çıktım. Hazır çıkmışken terk ettim. Sonuçta herşeyi zirve de bırakmak lazım. Müthiş bi insanım.

İyi geceler kapımın kolu, yorganım, masam. Tatlı rüyalar tavan. Rüyanızda beni görün perdeler.

Günde 5 defa duş almaktan solungaçlarım çıktı, suyun altında nefes almaya da gelecek ay içinde başlarım diye düşünüyorum.

Bugün bayan diş doktoruna gittim kocası da ordaydı. Eşinizin hastasıyım dedim, birbirimize girdik. Ne dedimki ben anlamadım gitti.

Klima kadar mübarek bir cihaz görmedim, bütün aileyi bir arada tutup birlik beraberliği sağlıyor resmen.

- Anne dışarı gidebilir miyim?
+ Git istediğin yere git, işte kapı orda ben bişe demiyorum. (GİDEMEDİ)

Doktor neyin var çocuğum diye sorduğun da; Söyleme yavrum bırak kendi bulsun, işi ne doktor değil mi? diyen teyze canımsın.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Hani saat hiç ilerlemez ya, hani dakikalar hiç geçmez ya, hani yelkovanla akrep olduğu yere mıhlanır ya. İşte o saat bozuk hacı.

Şair: İstanbulu dinliyorum gözlerim kapalı
İstanbul: Benle konuşurken yüzüme bak

Facebook'ta sürekli barda & plajda çekilmiş fotoğraf paylaş, sonra da ben niye evde kaldım?. Koysana oraya sarma sararken, hamur açarken.

Google'a numaramı yazıp ara'ya tıkladım. Telefonum çalmadı kontörü yok galiba.

Ailem bana sen evlatlıksın, gerçek adın da Mübeccel dese, hangisine önce üzüleceğimi şaşırırım.

Pederle telefonda tartışırken kendimi kaptırıp adres ver adres dedim akşam bekle göstericem sana adresi dedi, dışarda kaldım.

Gece 300 spartalı izlerken uyuya kalmışım, sabah içimde bi savaşma isteği, bi kılıç kullanma isteği... Ben de gittim dönercide işe başladım.

-kanka.
-qanqa.
-panpa.
-pampa.
-rampa.
-rampapapam rampapapam man down.

Bana unutamayacağım bi gece yaşat diyen kızı bizim kahvenin alt katına horoz dövüşü izlemeye götürdüm.. Bunu asla unutamayacak şaşırdı.

Bu sivrisinekler ne aptal, gelmiş dirseğimden ısırıyor orda kan yok lan.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Canım ben Tribe giriyorum..Telefonum cekmeyebilir :)

Sen benden daha iyilerine Layıksın diyene.."dogru valla denk gelmedi işte,varsa bi tanıdık ayarlasana" demelii :)

Bazen ihtiyacin olan tek sey .. 20 saniyelik deli cesaretidir..

Canım çok şirinsin tanışabilirmiyiz
-Gargamel

Yolun açık olmasın sevgili, nasıl olsa önün açık her türlü bulursun sen yolunu.

Tus kilidini acmaya usendigim icin cevap veremedigim mesajlarim var benim.

İyi niyetinizin ve duygularınızın içine sıçan insanların, daha sonra size ''Sen değiştin'' deme hakkı yoktur.

Çok tatLı birine sarılcak oluyorum...sonra pat diye aynaya çarpıyorum :)

?'O sana bakmaz' diyen arkadaşlar yüzünden niceleriyle sevgili olamadım.

Hala adımız anılıyormuş beraber, söyle çocuklara masal anlatmasınlar.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Filli boya aldım içinden fil çıkmadı, yazıklar olsun.

Çok sinirlendiğim halde telefonu suratına fırlatmadıysam, fakirliğimden.

Dedemin bi lafı vardır: Eğer tespih çekerken bile onu düşünüyorsan, sen aşık olmuşsun arkadaş geçmiş olsun.

Çok canım sıkılırsa eğer dedemi balkondan aşağı sarkıtıyorum, mermere tutunuşunu ve tırmanma mücadelesini izliyorum.

Hayatı erteleme! diye bir kitap aldım. Yarın okurum.

Töre cinayetleri uzayda olsa, kimsenin kanı yerde kalmaz aslında.

Bence sivrisinekler kara sineklere göre daha samimi, en azından belirli bir amaçları var kara sinekler ne öyle işsiz işsiz dolaşıyorlar.

Plastik cerrahı nedir lan, leğene estetik mi yapıyolar, vileda süpürgeye liposakşın mı yaptırıyolar, bu nasıl tıp branşı lan?

Pisa kulesi'nin İtalya'da olmasından dolayı eğik harflere italik dendiğini biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz, çünkü ben uydurdum.

Nokia firmasının sahibi olsam, htc marka telefona karşı ntc çıkartırdım. Slogan da htc'ye değil, ntc'ye bak olurdu.

Kanka naber ya özledim kayıplardasın görüşemiyoruz. Şair burada işi düştüğünü anlatıyor.

Trip atmayan kız mı olur lan? O ne öyle 2 çizgili çakma adidas gibi? Merhaba kızlar.

Dedem çok kadın hiç kadındır oğlum diye öğüt verdi. Hayatımda hiç kadın olmadığına göre çok çapkın olmalıyım. İçim bir hoş oldu birden.

Hadi birbirimize alışıp, iyi anlaşıp harika bir yaşayalım da sonra nasılsa birbirimizden nefret edip hayatımızın içine sıçarız, mal.

Bizim bi arkadaş da böyle sevgilisine çok güveniyordu. O bana yanlış yapmaz, asla terketmez diyordu. Sonra evlendiler. Sıkıntı yok yani.

Sevmek suçsa eğer, açık söylüyorum ki: evet ben sevmiyorum. Karıştırmayın beni.

Küçükken bikeresinde öğretmen bana ceza verdi diye ağlarken sümüğüm baloncuk olmuştu ve ben havalanarak okuldan eve kadar uçmuştum.

Usain Bolt gibi çırak alacaksın hocam dükkana.
- Türk ustası.

Oğlum arap atı gibi sonradan açılıyoruz, olimpiyat bi 15 gün daha sürse Amerika'ya kafa tutar, Çin'e el ense çekeriz.

Evde ayakkabıyla gezen yabancılar, tam çıkarken bir şey unutup, tekrar eve girerken ayakkabıları çıkarmayıp halıda emekleme keyfini bilemez.

Babaannemin okunmuş suyunu enerji içeceğiyle değiştirdim, tesbihten alevler çıkarmaya başladı.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
100 kişiye napıyosun diye sorduk 100'ünden de iyi sen cevabı aldık. Hiç kimse ne yaptığını söylemedi lan.

Sürekli birilerine laf sokmaya çalışan, hiç bir şeyden memnun olmayan insan iticidir. Evlat olsa sevilmez o.

Laptoplar diz üstüdür. Paçalı don da diz üstüdür. O zaman laptoplar paçalı dondur.

Biraz önce ödemeli atmayı bilmeyen bir insanla tanıştım. Nasıl hala hayatta kaldığına anlam veremedim. Ödemeli lan bu. Yemek, su gibi bir şey.

Telefonu uçak moduna alıp havaya fırlattım paramparça oldu. Bir de teknoloji gelişti diyorlar.

Küçükken burada kal bizim çocuğumuz ol diyen amcayı gördüm limuzine biniyor keşke teklifini biraz düşünseydim neyse çöpü dökecekmişim bay bay.

6. hissim çok kuvvetlidir neden denir ki? Kuvvetli de ne oluyor, doğal afetlerden 5 dakika önce miyavlıyor musun, olayın ne hee?

Işık hızı bir aile ferdinin odaya girmesiyle benim bilgisayarı kapatıp kitabı açmam arasında geçen süredir.

Ağzıma koca bir lokma atmışken garsonun gelip yemekleri beğendiniz mi? dediği an. Övöt çok güzöl olmuş, hörika.

Aşk baktıkça doyamamak mıdır, bakmaya kıyamamak mıdır, kıymalı dolma mıdır, köfteli mangal, mantı. Sanırım acıktım.

Kimle evleneceğimi çok merak ediyorum lan. Hangi manyak katlanır bana.

Yatakta mesajlaşırken uyumamak için telefonu suratına yapıştırıp, ışığı yandığında uyanıyorsan. Gel bi sarılalım.

+ Her zaman trip atmak zorunda mısın?
- Tamam ya demedim bir şey.

Geçenlerde bilgisayarım çöktü, oturduk dertleştik az, iki çay içtik. Sonra dedim hadi lan kalk nette takılalım biraz.

Çok kurumsal bakıyorsun, benimle Bağ-Kur der gibi.

Sizin popüler diye bin takla attığınız kızlar varya.
- Ailelerinin utanç tablosu.

Ben yanındayken kimse sana zarar veremez diyen erkeği alın eve götürün, yedirin, içirin, besleyin, evlenin.

Çekici olan kızlar, lütfen elinizdeki çekici bırakın .

Şişman kız tayt giymesin, şişman kız etek giymesin, şişman kız şort giymesin. Şişman kız çuval mı giysin? Ölsün mü bu şişman kız?

Uykuda sizin sülaleden sanırım, hiç gelmiyo.

Pide almak için bi fırına gittim adam sahurluk mu olsun? diye sorunca dayanamayıp sahurluk değil ömürlük olsun dedim. sarıldık, ağladık.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar