Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var!

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
arisim mikrodalga zararli degil diye duymustum ben
hatta bir cocuk doktoru var yazilarini cok severek okudugum bir doktora bir bayan sormustu cocuguma zararlimi diye doktor beyde cocugu icine koymadiginiz taktirde zarari yoktur diyede takilmisti hatta:kptmya:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
arişim birara doktor yanında çalışıyordm ozamandan biliyorum bende yemek ısıtıyordm birara çorbayı taşırdım elektirikli ocak her yaktığında ortalık yemek kokuyor üstelik yanık yemek kokuyor ama güzel fikir hem fiyatıda uygun :bebecik

bulut

Yeni Üye
Tepki
10
sevgili arina allah tamamına erdırsın ınsallah cok sevındım benım de önerim termos sefertasları var 3lü 4lü kaplar seklınde nette bakabılırsın ısıtıp yemek yerıne acıp yemek daha kolay bence tasıması da kolay fıyatlarıda uygun aaa bu arada ben derin deniz sevgiler canım cok da heyecan yapma hersey yoluna gırer sana kolaylıklar dılıyorum

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
arisim mikrodalga zararli degil diye duymustum ben
hatta bir cocuk doktoru var yazilarini cok severek okudugum bir doktora bir bayan sormustu cocuguma zararlimi diye doktor beyde cocugu icine koymadiginiz taktirde zarari yoktur diyede takilmisti hatta:kptmya:

Bende yaydığı dalgalar zararlı diye duymuştum. Ne bileyim:))

arişim birara doktor yanında çalışıyordm ozamandan biliyorum bende yemek ısıtıyordm birara çorbayı taşırdım elektirikli ocak her yaktığında ortalık yemek kokuyor üstelik yanık yemek kokuyor ama güzel fikir hem fiyatıda uygun :bebecik

Bu haftasonu halletcem ablam.

sevgili arina allah tamamına erdırsın ınsallah cok sevındım benım de önerim termos sefertasları var 3lü 4lü kaplar seklınde nette bakabılırsın ısıtıp yemek yerıne acıp yemek daha kolay bence tasıması da kolay fıyatlarıda uygun aaa bu arada ben derin deniz sevgiler canım cok da heyecan yapma hersey yoluna gırer sana kolaylıklar dılıyorum

Sağol ablacım. Amin

Aaa bak bu da güzel fikirmiş. Buna da bakayım. Çok teşekkürler.

Sağol.

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Bende yaydığı dalgalar zararlı diye duymuştum. Ne bileyim:))

Sağol.

canım mikrodalga nın şöyle bir zararıvar bildiğim uzun vadede kullanımda birde mesela bir yemeği 2kere mikroda ısıtmamak gerekiyor yani sonuçta zararlı işte zaten zararlı bir çok şeye maruz kalıyoruz bari hamileyken yapmayalım diymi

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aynen canım. Ben evdekini bile kullanmıyorum mümkün oldukça

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528

Güzel fikirler gelmiş bence şunlar olabilir (soğuk yenmesi açısından)

• ton balıklı sandviç
  • söğüş tavuk içine domates yeşillik falan yada seviyorsan ev yapımı kavurma oda sandviç güzel oluyor
  • mutlaka küçük kaba yoğurt hatta tek kullanımlık satılıyorya ondan daha iyi
  • soğuk içilebilen çorbalar yoğurt çorbası gibi (ayran aşımıydı o soğuk içilen acaba)
  • termos olayıda mantıklı
  • Karışık sebzeleri ızgara yap yine yoğurtla tabi
  • Salatalarda mantıklı hellimli-ton balıklı-tavuklu-haşlanmış nohut yada kurubaklagilli
  • Sebzeli-kıymalı yada tavuklu börekler olabilir
  • Aralarda yemek için cevizdi fındıktı kayısı vs. at çantana :)
Şimdilik aklıma bunlar geldi

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canım çalışınca gerçekten zor

ama süt içmeyi ihmal etme sonra mevsimindeki meyvalarıda unutma ben ilk 3 ay çok koku duydugumdan sadece meyva ile yaşadım diyebilirim

sonra sandaviçler olabilir ama yinede sıcak gıda işinide çözmen gerekli araştır içine sinen biryerden isteyebilirsin bence en azından haftanın 2 günü öglen etli sıcak gıdalar al derim

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Güzel fikirler gelmiş bence şunlar olabilir (soğuk yenmesi açısından)

• ton balıklı sandviç
  • söğüş tavuk içine domates yeşillik falan yada seviyorsan ev yapımı kavurma oda sandviç güzel oluyor
  • mutlaka küçük kaba yoğurt hatta tek kullanımlık satılıyorya ondan daha iyi
  • soğuk içilebilen çorbalar yoğurt çorbası gibi (ayran aşımıydı o soğuk içilen acaba)
  • termos olayıda mantıklı
  • Karışık sebzeleri ızgara yap yine yoğurtla tabi
  • Salatalarda mantıklı hellimli-ton balıklı-tavuklu-haşlanmış nohut yada kurubaklagilli
  • Sebzeli-kıymalı yada tavuklu börekler olabilir
  • Aralarda yemek için cevizdi fındıktı kayısı vs. at çantana :)
Şimdilik aklıma bunlar geldi

Sağol canım çok güzel fikirler. Ama ben mikrop üretmesi açısından etleri sıcağı sıcağına yemek istiyorum. Genelde bunun için aslında bir ocak istiyorum diyebilirim.

Ama diğer fikirlerine bayıldım. Sağol canım.

canım çalışınca gerçekten zor

ama süt içmeyi ihmal etme sonra mevsimindeki meyvalarıda unutma ben ilk 3 ay çok koku duydugumdan sadece meyva ile yaşadım diyebilirim

sonra sandaviçler olabilir ama yinede sıcak gıda işinide çözmen gerekli araştır içine sinen biryerden isteyebilirsin bence en azından haftanın 2 günü öglen etli sıcak gıdalar al derim

Bir şekilde halledicem birtanem. Sütü de içmeye çalışıyorum işte zorla da olsa :ilknur:

süt en başta gelenlerden bence süt olmazsa olmaz

Seni sütçübaşım tutcam zaten:kptmya:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
Sağol canım çok güzel fikirler. Ama ben mikrop üretmesi açısından etleri sıcağı sıcağına yemek istiyorum. Genelde bunun için aslında bir ocak istiyorum diyebilirim.

Ama diğer fikirlerine bayıldım. Sağol canım.

Bir şekilde halledicem birtanem. Sütü de içmeye çalışıyorum işte zorla da olsa :ilknur:

Seni sütçübaşım tutcam zaten:kptmya:

:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Ben üşengeç kadınım ya , hamileliğimde daha da üşengeç olmuştum hatırlarım.
Bu nedenle de aşağıdaki yemekhaneyi kolaçan ederdim önce sanıyorum.
Elektrik ocağı da güzel fikir tabi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar