Kızlar çok kötüyüm ne olur bi el atın çıldıracağımm....

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
bir kere canıma kıyarım ne demek insan bu dünyada yalnız kendisi için yaşamaz eşini ikna etmeye bak ben seni şöyle anladım eşini seviyorsun onunla her yere gidersin ama eşinin ailesi seni ürkütmüş bir yere gidilecekse buna orada yaşayacak insanlar karar veririr bu düşünceyede zaman la alışıp sende razı olabilirsin sen şu anda annene göre hareket et

tlly

Yeni Üye
Tepki
19
Nur07 arkadasım, yazını 3 kez okudum , ama cidden bir şey anlamadım ben..Dediğin şey iyi bişeymiii kötü bişeymii onuda anlayamadım..Yani yardım ısteyen arkadas anlıycakmıdır bılmıyorum..Açılımını rica etsek diyecegım : ) her seyı acıyoruz ya :)) Ayrıca yardım isteyen arkadasımızda uzun suredır burdakı yazılara cevabına rastlamadım ? Sanırım kocasıyla gitti : ))

OP
rüzgar gülü

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
yok canım gitmedim... burdayımmm ... hiç bir yere gitmeyede niyetim yok.. gitmek isteyen bavulunu alır gider... -hmm sadece eşim ve bizim için bu konu gündemden düştü de o yüzden yazmak istemedim.. birde en son yazılanları görmemiştim... şimdi bu hafta sonu ailemin yanından başka bir eve ama yakın bir yere taşınıyoruz ev almaktan vazgeçti... :aglayan: bende artık ısrar etmiyorum tek huzurum ve düzenim olsunda ... :sigara::sigara::sigara: taşınınca keyfim yerine gelse birazzz...:dusun:

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
canim insanin alistigi yeri birakip gitmek gercekten kolay deyil,
insallah yeni tasindiginiz ev size mutluluk huzur getirir
kafani takma allahim aglik versinde hersey bir sekilde yoluna girer.
senin icin hayirlisi neyse o olsun yeni evinizde mutlu olun insallah:eek:

OP
rüzgar gülü

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
evet canım benim.. bende öyle düşünüyorum.... Güzel dileklerin içinde teşekkür edrim canım...:eek:

AMOR

Aktif Üye
Tepki
112
öncelikle merhaba konunu okudum da eşinin aklını çelmiş ailesi gaza gelmiş resmen sende onu kendi tarafına çek sen ne kadar adanayı sevsende sevmesende gitmek zorunda değilsin her 2 aileyede uzak olmak lazım evliliğin devamı için eşinin bu kararına direnmen lazım.evlenince biz bayanları hep kontrol altına almak istiyorlar çoğu şeylere mecbur bırakıyorlar ama buna mecbur değiliz :eek:ne yap ne et adanaya gitme hem annen baya hasta geçmiş olsun buzamanda söylenecek laf değil kayınvalideninki çok ayıp etmiş eşinde öyle rabbim acil şifa verir işallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar