KIZIM icin ne yapmaliyim??

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
arkadaslar,kizim 10 yasinda ve ust dudak bolgesinde gozle gorulur bicimde siyah siyah killanma var,,,,arkadaslarida gecen gulmusler ona,baya dert ediyo,ne kadar teselli etsemde,fayda etmiyo,,,
sizce ne yapmam gerekir,hadi ben kendiminkileri cimbiz yada epilasyon aletimle aliyom ama kizima daha etkili bi cozum ariyorum,bidaha cikmasin diye,,yoksa doktorami gostersem acaba,,,bana bi fikir verirmisiniz???

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Doktora sormak en mantıklısı tabi , biraz daha büyüsün lazer epilasyon yaptırırsın kurtulur genç yaşta.
Şu dönemi için dermatolog ve çocuk doktoruna danışarak alerjik olmayan tüy dökücü kullanıp kullanamayacağını sorsan?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
iple aldır çabuk çıkmıyo bi süre sonra da sararıyo en kısa zamanda çözüm bul ama kızın özgüveni kaybolmasın böyle şeyler o yaşlarda sorun

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Tabiki doktora git canim, ilk önce onunla konus yasi daha cok kücük.

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
sagolun arkadaslar cok tesekkur ederim,babasida dedi doktorami sorsak diye ama ben dedim once bi sorayim,hanimefendiye:kahve:
haklisiniz,bi doktora danismak lazim ilk once,,,bugun randevu aliyim en iyisi,,,-hmm

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
sagolun arkadaslar cok tesekkur ederim,babasida dedi doktorami sorsak diye ama ben dedim once bi sorayim,hanimefendiye:kahve:
haklisiniz,bi doktora danismak lazim ilk once,,,bugun randevu aliyim en iyisi,,,-hmm

Cok iyi yaparsin canim, malesef bazi cocuklar alayci oluyor. Neden öyle olurlar onuda anlamam. :dusun:

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Cok iyi yaparsin canim, malesef bazi cocuklar alayci oluyor. Neden öyle olurlar onuda anlamam. :dusun:

evet canim ,hic sorma,her ne kadar kizima aldirmamasini soylesekte,etkisinde kaliyo iste cocuk,,,
seviyesiz insanlar iste,boyle yetistiriyolar cocuklarini:alsana:

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Bencede doktora sormak en doğrusu ...oy kıyamam yaa

cok tesekkur ederim bitanem,birazdan randevu alicam,beni gorunce elinde cimbiz killarimi yontarken:kptmya:,gecende elinde cimbizla geliyo bana anne bunlarida alsana diye,ama cok acirmi diyo bide,,,cocuk iste,,,sagol bitanem,,,

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
daha cok kücükmüs canim yanlis birsey yapmaktansa doktora sorm en iyisi:sarilma:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
En doğrusu dr danışman canım ,yaşı küçük daha cımbızla veya başka yöntemle almak için ama istersen tüy sarartıcı sürüp rengini açabilirsin ..ama önce dr'a sor canım..

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
daha cok kücükmüs canim yanlis birsey yapmaktansa doktora sorm en iyisi:sarilma:

En doğrusu dr danışman canım ,yaşı küçük daha cımbızla veya başka yöntemle almak için ama istersen tüy sarartıcı sürüp rengini açabilirsin ..ama önce dr'a sor canım..

sagolun arkadaslarim,doktorumuzu aradim,hastalarim bitsin ben seni ariycam dedi,bekliyorum,,,

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Bende kızımda yaşadım tüy sarartıcı ile sarartırdım hep şimdi adını unuttum eczane bilir ama dr.gidersen daha iyidir.:ates:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
şimdi bişey söylicem ama inanmayabilirsiniz kime söylesem inanamıyor çünkü. ben 11 yaşındayken annem bacağımın bir yerine ağda yapıştırdı ben çok merak ediyorum diye ve o kısmı aldı ve o günden bu güne orda hiç tüy çıkmıyor tertemiz kaldı. sonra bunu birine söyledik oda kızı 5 yaşındayken tüm vücudunu ağdayla aldı ince tüyler çıktı tabiki, şu anda kızı 18 yaşında ve tüysüz. bunu deneyen çok kişi varmış meğer. eğer kızım olursa kensilikle küçük yaşta ağda yapıcam ona hiç çıkmasın diye. ben yaşadım çöünkü adım gibide eminim. 11 yaşındaydım ve hala çıkmıyor keişke hepsini alsaydın anne diyorum her zaman.
bence kızınızın bıyığını alın ağdayla garanti veriyorum çıkmicak bidaha

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
bu arada tüy sarartıcılar tüyleri çok uzatıyor kullanmanızı tavsiye etmem ama doktor daha iyi bilir tabiki.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar