Kızım Eşcinsel

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
unal-silver_640.jpg

Şu sıralar Kuzey Güney dizisinde boy gösteren oyuncu Ünal Silver'den cesur çıkış..

Katıldığı toplantıda oynadığı sinema filmi ile ilgili açıklamalarda bulunan Ünal Silver, ''Bu ülkede bazı anne babalar, katil çocuklarını bağrına basıyorlar, eşcinsel çocuklarını öldürtüyorlar veya öldürüyorlar'' dedi.

Ünal sözlerine şöyle devam etti:

''Benim kızım eşcinsel. Anne babalar, çocukları eşcinsel oldu diye niye üzülüyor, anlamıyorum. Benim çocuklarım kanser olurlarsa üzülürüm. Bir oğlum, bir kızım, iki gelinim var. O nedenle o babayı anlamak benim için zor oldu.''

S

speksoy

Misafir
bence böyle şeyleri normal olabilir neden olmasın kanser olsa daha mı iyi gibi kültürel mirasımızın köküne dinamit koyan sözümona olgunluk ama bence birer tuzak ifadelerle karşılamamalıyız....daha uyanık olmalıyız....terbiye kavramımız gittikçe şekil değiştiriyor maalesef...farkında değilmisiniz ne çok şeyi kanıksamaya, normal karşılamaya başladık yavaş yavaş ve sinsice içimize işledi???? aldatmalar, tecavüzler, eşcinsellik, çok eşlilik,vb... özümüze sözümüze aykırı şeyleri dizilerle, modernlik avrupalılık bilmem ne teraneleriyle nasıl da yavaş yavaş alıştırıyorlar...yahu çocuğum niye eşcinsel olsun...allah korusun...çocuğumu asarım keserim demiyorum ama gurur da duymam...hastalık gözüyle bakarım...bu açıklamayaı yapmak cesaret değil cüret ve kendinibilmezlik bence...benim için normal değil bunlar...kimse de bana bunlar normal dedirtemez..

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
bence böyle şeyleri normal olabilir neden olmasın kanser olsa daha mı iyi gibi kültürel mirasımızın köküne dinamit koyan sözümona olgunluk ama bence birer tuzak ifadelerle karşılamamalıyız....daha uyanık olmalıyız....terbiye kavramımız gittikçe şekil değiştiriyor maalesef...farkında değilmisiniz ne çok şeyi kanıksamaya, normal karşılamaya başladık yavaş yavaş ve sinsice içimize işledi???? aldatmalar, tecavüzler, eşcinsellik, çok eşlilik,vb... özümüze sözümüze aykırı şeyleri dizilerle, modernlik avrupalılık bilmem ne teraneleriyle nasıl da yavaş yavaş alıştırıyorlar...yahu çocuğum niye eşcinsel olsun...allah korusun...çocuğumu asarım keserim demiyorum ama gurur da duymam...hastalık gözüyle bakarım...bu açıklamayaı yapmak cesaret değil cüret ve kendinibilmezlik bence...benim için normal değil bunlar...kimse de bana bunlar normal dedirtemez..

-alkis-alkis-alkis-alkis

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
böyle bir durumda ne denir bilmiyorum ama dinimize göre aykırı hoş karşılanmayacak şeyler bunlar ben yorum yapmam iyi yada kötü diyemem ama aleni olarakta açıklamasalar eleştiri almamaları açısından daha iyi olur belki bu bir hastalıktır onuda bilemiyoruz ne diyelim :acep::acep:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Öncelikle Rabbim hiç bir anne-babaya böyle şekilde imtihan etmesin.. Ama tedavisi için ne gerekiyorsa yapardım, arkasında durupta bravo kızım çok iyi yapıyorsun diye desteklemezdim benim burda kızdığım adamın davranış biçimi ..

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Öncelikle Rabbim hiç bir anne-babaya böyle şekilde imtihan etmesin.. Ama tedavisi için ne gerekiyorsa yapardım, arkasında durupta bravo kızım çok iyi yapıyorsun diye desteklemezdim benim burda kızdığım adamın davranış biçimi ..

Canım bu durumun bilinen bir tedavisi halen yok ne yazık ki , hatta hastalık olarak nitelendirilmiyor çoğu bilimadamınca..
Adam bravo demiyor mecburen kabullenmiş olmanın yarattığı durum sonunda kendi kendini teselli etmiş hatta kanser olsa daha mı iyiydi diyerek.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar