Kıl, tüy meselesi!

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
bu hamam tozu denen kökten alıp bidaha çıkarmıyomu yoksa aynı ağda gibimi anlayamadım tam olarak kullanan we memnun olan warmı arkadaşlar

M

madesam

Misafir
berbat bir kokusu var..bir de bir kadın zehirlenip öldü hamamda.. yani kapalı ortamda yapılmaması gerekiyor üniversitedeyken alt kattaki kızlardan biri yapardı bizim ev kokardı ya nasıl bir koku o öyle... ben bir kere denedim ağda jilet arası bişi zamanla azaltıyormuş ben dayanamadım o ayrı:)

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
berbat bir kokusu var..bir de bir kadın zehirlenip öldü hamamda.. yani kapalı ortamda yapılmaması gerekiyor üniversitedeyken alt kattaki kızlardan biri yapardı bizim ev kokardı ya nasıl bir koku o öyle... ben bir kere denedim ağda jilet arası bişi zamanla azaltıyormuş ben dayanamadım o ayrı:)
anladım canım riske atmaya gerek yok kendimizi dimi ama biz ağdayla dewam edelim en iyisi dostluğumuzu bozmaya ne lüzum war ayol :cikolata::kahkaha:

B

bedaze

Misafir
kızlar yeni çıkan tüy dökücü krem var bence kesin çözüm başkabişeyle uğraşmanıza gerek yok ürünün resmi sitesi var inceleyin güvenli bir site alışveriş için buyrun buran bakın

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Lazer zararlı..Tüy dökücü jiletten beter..E.aleti batık yapıyor..Bence en temizi ağda biraz dişinizi sıkın ağdadan vazgeçmeyin derim.Bende yeni baslayanlardanım neler çektim tüy dökücüden jiletten felan

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar